Uitslagen en foto’s Morra Run voor KiKa Hemelum

MANNEN, 16.1 KILOMETER
PLTS NAAM TIJD

1 Willem de Boer Exmorra 58:33
2 Dick Wobbes Feanwalden 1:01:56
3 Martijn Ruis Sneek 1:02:14

VROUWEN, 16.1 KILOMETER
PLTS NAAM TIJD

1 Ylona Kruis Heeg 1:10:00
2 Ingrid Boender-Dijkstra Zuidbroek 1:22:00
3 Ingeborg Posthuma Nes 1:24:46

MANNEN, 10 KILOMETER
PLTS NAAM TIJD

1 Marten-Jan Ernst Damwald 35:04
2 Wilko Bakker Joure 35:11
3 Thomas Wobma Bolsward 37:39

VROUWEN, 10 KILOMETER
PLTS NAAM TIJD

1 Nynke Steigenga Exmorra 46:35
2 Hella Yntema Bolsward 46:43
3 Jantje Haagsma Hindeloopen 46:57

MANNEN, 5 KILOMETER
PLTS NAAM TIJD

1 Richard Velzen AchLum 19:14
2 Auke Veldman IJlst 19:33
3 Timo Schraa Sint Annaparochie 19:53

VROUWEN, 5 KILOMETER
PLTS NAAM TIJD

1 Tess Jaarsma Makkum Fr 21:39
2 Herma Bakker Workum 24:10
3 Hester Groenveld Bolsward 24:18

Uitslagen en foto’s Molenloop Froubuurt

Uitslagen Molenloop Froubuurt 2017
21.5 km 1e Freek v.d. Vlist Gouda 1.24.27 2e Eelco Hoogeveen Blije 1.35.10 3e Chris Draijer Oudega 1.40.15 4e Jasper Keizer St.-Anna 1.40.15 5e Meine Hoitsma Kollum 1.41.19 Vrouwen: 1e Inge v. Schaick Leeuwarden 1.52.20 2e Anke Peterson Leeuwarden 2.20.59 3e Anja Jensma Minnertsga 2.22.30 4e Christianne Bergsma Minnertsga 2.22.30 5e Lineke Veenstra Leeuwarden 2.25.34
17.8 km: 1e Rutger Wagenaar Leeuwarden 1.11.39 2e Jan Humstra Berltsum 1.24.13 3e Lammert v.d. Meij Leeuwarden 1.54.54 4e Pieter de Jong Marrum 1.26.09 5e Remco Slager Marrum 1.28.33 Vrouwen: 1e Jacinta Fancel Leeuwarden 1.33.07 2e Nynke de Jong Tzum 1.40.22 3e Béanne Bakker Drachten 1.40.26 4e Aafke Keizer-Zijlstra St.-Anna 1.58.29
11.3 km: 1e Pieter Prins Burgum 43.49 2e Pieter Atsma Surhuisterveen 45.05 3e René Hooghiemster Sneek 46.02 4e Marcel Wiersma Hallum 47.09 5e Teatse Tichelaar Harlingen 49.03 Vrouwen: 1e Marrit Mulder Leeuwarden 54.35 2e Froukje Stuursma Berltsum 58.25 3e Hilda Rozema Ruinen 1.01.49 4e Jeike Elema Ten Boer 1.04.45 5e Corrie Pars St.-Anna 1.05.13
4.5 km: 1e Nick Chappell Caterbury (UK) 22.19 2e Dikkie v.d. Werf Bolsward 25.49 3e Frans Scheuneman Hoogezand 29.03 4e Aidan Bolhuizen Den Haag 30.13 5e Jens Chappell Caterbury (UK) 30.17 Vrouwen: Jildou Chappell Caterbury (UK) 21.15 2e Jolanda Nijenhuis St.-Anna 30.45 3e Ester Aagtjes Stiens 32.18 4e Ina Braaksma Vrouwenparochie 33.04 5e Astrid Zijlstra Lekkum 43.20
Volledige uitslagenlijst zie www.svfriesland.nl