Uitslagen en foto’s Skûtsjerun Langweer

12.45 KM Heren
POS NAME BIB GUN TIME

1 Yke Zoetedal 278 00:43:06
2 Oukubay Huhuy 282 00:46:19
3 Henri Veldman 210 00:46:24

12.45 KM Dames
POS NAME BIB GUN TIME

1 Jikke van de Berg 298 00:56:05
2 Marietje Bolle 238 00:58:40
3 Sofia Houwer 255 00:58:50

6.78 KM Heren
POS NAME BIB GUN TIME

1 Dirk Slot 299 00:25:36
2 Frank Wijkstra 199 00:25:49
3 Patrick Cress 245 00:28:55

6.78 KM Dames
POS NAME BIB GUN TIME

1 Hester Groenveld 211 00:32:24
2 Lydie Hoogenboom 231 00:36:37
3 Petra Wieringa 247 00:37:33

Uitslagen Woldbergtrail Steenwijk

MAN, 50 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jan-Hendrik Hans Großefehn 3:34:18 3:34:15
2 Lourens Boer Niekerk 3:54:52 3:54:50
3 Bob Leentjes steenwijkerwold 3:55:26 3:55:24

VRW, 50 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Iris Vromans MarathonPlus 5:03:25 5:03:21

MAN, 25 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Joris van den Bosch Nes gem Boarnsterhim 1:40:09 1:40:09
2 Henri Harmsen Impala 1:44:34 1:44:34
3 Niek van Veen Phanos 1:45:52 1:45:52

VRW, 25 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Milou Lendfers HAC ’63 2:07:41 2:07:37
2 Sietske Dijkstra Vitalis 2:09:41 2:09:34
3 Esther Wouda Heerenveen 2:15:23 2:15:18

MAN, 15 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Herwin Hasewinkel Zwolle 1:01:35 1:01:35
2 Mark Walraven Veenendaal 1:02:16 1:02:16
3 Nick Mosterman Basse 1:03:48 1:03:48

VRW, 15 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Sarah-Lynn Reuver Wijhe 1:02:21 1:02:21
2 Lydia Klessens Friesland 1:09:59 1:09:59
3 Suzan Zuidberg Wolvega 1:17:57 1:17:57

MAN, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jordi Stam Diever 20:19 20:19
2 Martijn Bolding Tuk 23:43 23:43
3 Wouter Burggraaff Steenwijkerwold 24:16 24:14

VRW, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Iris Zwaan Nijensleek 24:54 24:51
2 Wilma van Galen Start ’78 24:55 24:53
3 Fenna Brassien Steenwijkerwold 24:59 24:58

Uitslagen en foto’s Slach om é Mar Burgum

MAN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Riekele Kobes Heerenveen 1:16:30
2 Jordi Dommerholt Heerenveen 1:23:46
3 Alwin Reinders Burgum 1:27:50

VR, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD
1 Hinke Schokker Loopgroep Hugo Veenker 1:36:46

2 Romina Vitale Groningen 1:41:30
3 Inge van Schaick Leeuwarden 1:44:14

MAN, 11 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marten Jan Ernst Damwald 38:55
2 Folkert Visser Burgum 39:25
3 Jan Douwe Zuidema Damwald 48:18

VR, 11 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Esther de Boer Groningen 48:45
2 Marrit Mulder Leeuwarden 51:39
3 Ana Sofia Kukutschka Groningen 52:30

MAN, 6,5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pieter Prins Stiens 23:38
2 Jappie Doller Oosterwolde 24:52
3 Kor van der Veen Dokkum 25:21

VR, 6,5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jannie Laning Groningen 30:02
2 Hannah Koehoorn Burgum 31:33
3 Sanne Veenstra Burgum 31:36