Uitslagen en foto’s Roekeloop Weidum

Uitslagen Roekeloop 02-09-2018
2,5 kilometer
Dione van Gelder Leeuwarden 16.55
Imre van Raalte Dearsum 21.27
7,0 kilometer
Sander van Hoorn Leeuwarden 29.52
Cor van Sluis Franeker 35.57
Hidde vd Weij Weidum 36.49
Lieuwe Anema Weidum 36.56
Dennis Dijkstra Lekkum 38.16
Lars de Lange Broeksterwoude 39.01
Petra Wieringa Leeuwarden 40.54
Sybe de Vries Leeuwarden 40.54
Joop Lusthof Leeuwarden 40.54
Luit-Jan Lukkes Weidum 44.06
Bauke de Jong Goutum 45.36
Nico Oostra Weidum 46.33
Femme de Bruin Leeuwarden 50.05
Marc van Gelder Leeuwarden 55.49
Audrey van Gelder Leeuwarden 55.50
Jan van der Hoek St. Annaparochie 59.59
Herman Hoekstra Goutum-Súd 59.59
10 kilometer
Jort van Zutphen Weidum 40.39
Jacob Rienstra Mantgum 46.23
Willem van Zutphen Wirdum 47.24
Klaas Jan Huizing Leeuwarden 48.43
Tsjeard Hofstra Wommels 48.58
Wytske Kok Joure 49.05
Johnny Leistra Franeker 51.25
Otto de Boer Gytsjerk 51.30
Marjan Rodenhuis Wirdum 55.17
Berber Aickerman Wommels 55.48
Edo Eisma Goutum 55.52
Johannes vd Weij Weidum 56.14
Anton Langeberg Reduzum 58.30
Saakje Regnerus Broeksterwoude 59.19
Age de Vries Drachten 1.03.20
Rense Zwerver Leeuwarden 1.03.57
Johan Zwerver Goutum 1.03.57
Reinder Tel Surhuizum 1.04.52
Anneke Sytsma Goutum 1.15.55
16 kilometer
Johannes van Raalte Dearsum 1.08.08
Peter Sibma Garyp 1.09.04
Andries Damstra Raerd 1.13.07
Willem Biemolt Utrecht 1.16.26
Robert de Groot Wirdum 1.18.08
Albert vd Ziel Berltsum 1.18.37
Rutger Oostra Weidum 1.18.37
Theo Wolfs Warstiens 1.19.10
Hilda Wijnja Sneek 1.21.13
Duco Zijlstra Lekkum 1.24.42
Marian Sterk Mantgum 1.26.13
Wigle Anema Weidum 1.26.53

Uitslagen Slach om Reahus

MANNEN, 9 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jetze Genee Makkum 32:13
2 Gerrit Kramer Bolsward 33:25
3 Auke Veldman IJlst 35:39

VROUWEN, 9 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Ingrid Klaassen Amsterdam 34:46
2 Rian van Buren Sneek 36:41
3 Regine Postma Akkrum 38:09

MANNEN, 6 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Martijn Ruis Sneek 20:15
2 Lieuwe Palstra Bolsward 21:35
3 Klaas van Heeringen Hurdegaryp 22:17

VROUWEN, 6 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD
1 Immy Auck Kersbergen Wommels 22:34
2 Teatske Altenburg Amsterdam 24:25
3 Renske de Vries Sneek 24:43

9-9 Noorder Fit Run in Leeuwarden

Starttijd
11:00 uur – Start van de KidsRun 1 km.
11:15 uur – 16.1 km en 10 km
11:20 uur –  5 km
Start/Finish
Start en finish alle afstanden is bij het Nordwin College (voorheen AOC Friesland), Jansoniusstraat 2, Leeuwarden (nabij het MCL).
Inschrijven
Inschrijven via deze link.
Na-inschrijving vanaf 10:00 uur in het Nordwin College tot 10:45.
Inschrijfgeld
Via internet:
Jeugd tot 15 jaar: € 4,00
15 Jaar en ouder: € 6,00
Na-inschrijving is €1,00 duurder.
Medaille: € 2,00
Routes (onder voorbehoud)
1 km kidsrun: afstandmeten.nl
5 km: afstandmeten.nl
10 km: afstandmeten.nl
16 km: afstandmeten.nl
Prijzen
Voor alle jeugd een medaille.
Aanwezig
Ruime parkeergelegenheid
Douches en kleedkamers
Verzorging onderweg en na afloop