Uitslagen Silvesterloop Poppenwier

UITSLAGEN SILVESTERLOOP 2019! 🏆

5 KILOMETER HEREN:
1: Reinier Hitzert uit Hardegarijp in 18.45
2: Douwe Jan Krol uit Mantgum in 19.21
3: Marc Grondsma uit Sneek in 19.32
4: Marco Boorsma uit Sneek in 19.52
5: Martin Brouwer uit Sneek in 20.53
6: Marc Teakema uit Gau in 20.54

5 KILOMETER DAMES:
1: Yvonne Hiemstra uit Sneek in 22.34
2: Liesbeth Steenbergen uit Sneek in 22.42
3: Liesbeth Hiddema uit Irnsum in 23.30
4: Samantha Hettinga uit IJlst in 23.48
5: Anita Boschma uit Sneek in 25.12
6: Wietske de Jong uit Joure in 25.33

10 KILOMETER HEREN:
1: Lieuwe Palstra uit Bolsward in 36.21
2: Jan Albert Veenema uit Sneek in 38.14
3: Ynte Lemstra uit Lemmer in 38.22
4: Anne Floris Bottema uit Nijland in 40.22
5: Douwe Wiersma uit Nij Beets in 41.54
6: Michel Nijlant uit Utrecht in 42.02

10 KILOMETER DAMES:
1: Janneke v.d. Windt uit Leeuwarden in 44.51
2: Rosalien Faber uit Sneek in 45.07
3: Corry Buma uit Sneek in 46.33
4: Janet Werkema uit Bozum in 48.46
5: Ytsje Talsma uit Hijlaard in 48.49
6: Sanne Heidinga uit Leeuwarden in 49.50

10 MIJL HEREN:
1: Jorrit Kiestra uit Tersoal in 1.02.16
2: Johannes van Raalte uit Dearsum 1.02.50
3: Klaas Kroese uit Scharnegoutum in 1.05.34
4: Engbert v.d. Weide uit Irnsum in 1.07.17
5: Gerald Hoogeveen uit Bolsward in 1.11.04
6: Andre Jellema uit Leeuwarden in 1.13.02

10 MIJL DAMES:
1: Anita Fokkens uit Tersoal in 1.19.57
2: Fardau Anjema uit Yndyk in 1.26.03
3: Gea Elgersma uit Sneek in 1.27.08
4: Ilse Hoekstra uit Sneek in 1.27.17
5: Sippy v.d. Meer uit Oosterzee in 1.37.48
5: Anneke Veenstra uit Raerd in 1.37.48

Uitslagen en foto’s Douwe Kleefstraloop Leeuwarden

MAN, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Hessel Wijnja Groningen 17:45 17:43
2 Glenn de Vries Lionitas 18:42 18:41
3 Marco Kingma Sneek 18:57 18:56

VROUW, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Mare te Biesebeek Vitalis 20:50 20:48
2 Kim Dekker Lionitas 24:39 24:36
3 Charissa Zijlstra Leeuwarden 25:36 25:32

MAN, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jelle Broersma Lionitas 36:31 36:30
2 Anne Oenema AV Heerenveen 37:00 36:59
3 Ynte Tijsma Groningen 38:26 38:24

VROUW, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Anita Flapper Berltsum 41:54 41:52
2 Cathelijne Snijders Leeuwarden 44:09 44:06
3 Janneke van der Windt Leeuwarden 45:12 45:09

MAN, 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Rob Vijver Lionitas 56:59 56:57
2 Remco Schraa Lionitas 57:11 57:09
3 Willem de Boer Lionitas 57:12 57:11

VROUW, 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Judith van der Meer Lionitas 1:07:24 1:07:20
2 Sanne Heidinga Lionitas 1:08:34 1:08:25
3 Freke Kloek Lionitas 1:14:26 1:14:23