Uitslagen en foto’s Mar-athon Sneek

Marathon Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Ricardo Floris 315 02:36:05 03:43 Maastricht, — Msen 1
2 Roelof Oostra 5 02:39:21 03:48 Mantgum, — Msen 2
3 Willem de Boer 3 02:42:50 03:53 Exmorra, — M40 1
4 Jan Venhuizen 1 02:44:41 03:55 Appingedam, — M40 2
5 Sunny Schippers 102 02:53:19 04:08 Amsterdam, — Msen 3
Marathon
Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Ylona Kruis 262 03:09:11 04:30 Ysbrechtum, — V40 1
2 Angeli De koning 75 03:13:13 04:36 Maasland, — V50 1
3 Anna ter Steege 47 03:17:04 04:41 Roden, — Vsen 1
Halvemarathon
Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Hagos Brhane 2436 01:14:44 03:34 Burgum, — Msen 1
2 Mechiel Zantema 205 01:14:51 03:34 Goutum, — Msen 2
3 Menno Mud 2162 01:15:00 03:35 Tytsjerk, — M40 1
4 Yke Zoetendal 1914 01:15:12 03:35 Joure, — M40 2
5 Paul Kuijer 2138 01:15:28 03:36 Leusden, — Msen 3
Halvemarathon
Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Hinke Schokker 110 01:26:10 04:07 Eastermar, — Vsen 1
2 Sytske Nijp 2420 01:29:46 04:17 Utrecht, — Vsen 2
3 Rian Van Buren 2470 01:30:34 04:19 Sneek, — Vsen 3
7,5km Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Pieter Prins 5113 00:26:52 03:35 Burgum, — Msen 1
2 Marco Leeverink 5477 00:28:08 03:46 Bolsward, — Msen 2
3 Murk Keekstra 5482 00:28:54 03:52 Bolsward, — Msen 3
7,5km
Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Immy Auck Kersbergen 5515 00:30:11 04:02 Wommels, — Vsen 1
2 Anna Lemstra 5022 00:31:48 04:15 Menaam, — Vsen 2
3 Lotte van trigt 5503 00:33:11 04:26 Haarlem, — Vsen 3

Uitslagen en foto’s Ameland Adventurerun

21 km wedstrijd- en prestatieloop
1 Dennis Licht 01:06:56
2 Michiel de Ruiter 01:10:51
3 Patrick Stitzinger 01:11:24

21 km wedstrijd- en prestatieloop
1 Jessica Oosterloo 01:18:51
2 Saskia de Vries-van Vugt 01:20:09
3 Saffira Kiewiet 01:25:26

10 km Unive Dichtbijprestatieloop Mannen
1 Tim Bolink 00:32:50
2 Bjorn Koreman 00:33:02
3 Jasper Boot 00:33:39

10 km Unive Dichtbijprestatieloop Vrouwen
1 Margriet Berkhout 00:38:25
2 Eline Kelly 00:42:50
3 Sandra Sikkema 00:43:06

5 km prestatierun Mannen
1 Bram Kielman 00:17:40
2 Thomas Doesburg 00:18:36
3 Olaf Jan Bosscher 00:18:46  Lees verder

Uitslagen, film en foto’s Mar-athon Sneek

UITSLAGEN – FILM Podium TV – FOTO’S Marathon – FOTO’S Halve Marathon – FOTO’S Wandelen. Foto’s gemaakt door Janke vd Schaaf

Mar-athon 42 km Heren
Positie Deelnemer Startnr Tijd
1 Jan Venhuizen 1 02:41:58
2 Roelof Oostra 343 02:48:47
3 Harry Wiersma 2 02:51:12
4 Patrick de Man 355 02:54:07
5 Sunny Schippers 143 02:54:07
Mar-athon 42 km Dames
Positie Deelnemer Startnr Tijd
1 Nesrine Leene 99 03:09:11
2 Minke Spoelstra 436 03:31:23
3 Alie Gercama 18 03:35:06
4 Sandra Ruissen 377 03:40:47
5 Marielle van Rooden 204 03:42:01
Halve Mar-athon 21 km Heren
Positie Deelnemer Startnr Tijd
1 Willem de Boer 3046 01:13:52
2 Riekele Kobes 2730 01:15:37
3 Yke Zoetendal 1748 01:16:13
4 Rémon van Lunzen 2755 01:16:52
5 Menno Mud 2821 01:16:52
Halve Mar-athon 21 km Dames
Positie Deelnemer Startnr Tijd
1 Mireille Baart 2939 01:20:37
2 Immy Auck Kersbergen 2938 01:24:20
3 Ydwine van der Veen 2944 01:29:28
4 Eva Koopman 2861 01:29:58
5 Jacolien Ruizendaal 3126 01:30:34

Uitslagen 4 Mijl van Sneek

UITSLAGEN – Verslag Podium TV – Foto’s Jolanda Siemonsma

Mannen
1 Eelke Boonstra 00:20:26
2 Edwin Wissema 00:20:32
3 Yke Zoetendal 00:20:32
4 Riekele Kobus 00:20:43
5 Willem de Boer 00:20:56

Dames
1 Fanos Konjo Tekle 00:21:56
2 Elsa Haile 00:22:36
3 Fleur Baljet 00:24:07
4 Ylona Kruis 00:24:48
5 Regine Postma 00:25:29

Als iemand nog een uitdaging zoekt?? Hier ligt er nog één!

Tussen alle eieren-verstop-drukte door vond de Paashaas tijd om even de beentjes te strekken. Hij begaf zich afgelopen weekend naar de Prinsentuin om te kijken hoe zijn snelheid zich verhoudt tot die van de Recordhouder op het Strava-segment “Rondje Prinsentuin”.

Hoe dat ging?

Een oproep: Wie is er nog sneller dan de Paashaas?

Doe zelf een poging om het Strava CR te verbeteren: leg het vast, via de gps-app, maak er een filmpje van en laat iedereen zien dat jij de koning van de Prinsentuin bent!
Iedereen kan meedoen: in voorbereiding op Loop Leeuwarden? Daily Mile’r?
Net stinne, mar rinne!

Uitslagen en foto’s Helly Hansen Bolswarder Paasloop

UITSLAGEN – FOTO’S Janke vd Schaaf

Filmpjes Bolswarder Paasloop 
4EM – Doorkomst 4EM
10EM – Start 10EM
Kidsrun – Start Kidsrun

M, 10 EM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Willem de Boer Exmorra 56:53 56:53
2 Wilko Bakker Joure 1:00:08 1:00:08
3 Dyan Hendriks Bolsward 1:03:20 1:03:19

V, 10 EM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto

1 Rian van Buren Tjerkwerd 1:09:52 1:09:51
2 Nynke Steigenga Exmorra 1:12:48 1:12:46
3 Hella Yntema Bolsward 1:16:22 1:16:22

M, 4 EM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto

1 Bram Kielman Grou 21:31 21:30
2 Ynte Lemstra Lemmer 21:47 21:47
3 Hindrik Jagersma Groningen 25:02 25:02

V, 4 EM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto

1 Immy Auck Wommels 25:38 25:38
2 Andrea Kroes Makkum 28:02 28:02
3 Anita van de Wal 28:43 28:43

Uitslagen en foto’s Gaasterlân-run

UITSLAGEN – FOTO’SFILMVERSLAG

Heren  Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats GJ 21,1 km Foto
1 Wouter Ploeger Arnhem 1992 1:11:30
2 Riekele Kobes Nij beets 1986 1:14:38
3 Kerst Wind Oosterzee 1977 1:21:04
Dames  Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats GJ 21,1 km Foto
1 Martsje Hell Antrim (GB) 1985 1:31:17
2 Marjan Ruiter – Abma de Sneek 1967 1:34:56
3 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:37:32
Heren  12 km
Plts Naam Woonplaats GJ 12 km Foto
1 Jan Sytse Jonker De knipe 1985 39:54
2 Bram Kielman Grouw 1996 41:41
3 Ynte Lemstra Lemmer 1990 42:41
Dames  12 km
Plts Naam Woonplaats GJ 12 km Foto
1 Regine Postma Sint nicolaasga 1988 50:11
2 Alie Snoek Balk 1983 53:24
3 Alie Brouwer Joure 1963 54:35
Dames  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5km Foto
1 Tiny De vries Urk 1981 20:38
2 Inis Vromans Meppel 1977 20:57
3 Tryntsje Postma-Bouwhuis Sint nicolaasga 1987 21:33
Heren  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5km Foto
1 Henri Harmsen Drachten 1988 16:58
2 Marco Kingma Sneek 1988 17:14
3 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 18:02

Uitslagen & Foto’s Gaasterland Trail Harich

UITSLAGEN – FOTO’S Bob vd Weg – FOTO’S Jacqueline Swart

Dames  Lange Trail (37 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Lisa Mehl Esslingen (DE) 2:59:56
2 Ylona Kruis Ysbrechtum 3:13:08
3 Geke Venema Oosterlittens 3:23:50
Heren  Lange Trail (37 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Erik Negerman Hilversum 2:38:10
2 Ralph Apeldoorn Beverwijk 2:43:27
3 Menno Mud Tietjerk 2:43:33
Dames  Medium Trail (20.5 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Yvonna Tinga Bolsward 1:42:41
2 Liesbeth Steenbergen Sneek 1:49:13
3 Acacia Falkena Amersfoort 1:49:43
Heren  Medium Trail (20.5 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Yke Zoetendal Joure 1:23:40
2 Jonathan Bartsma Sneek 1:23:58
3 Jan Nauta Marknesse 1:27:49
Dames  Light Trail (9.5 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Regine Postma Sneek 43:22
2 Tessa Boot Leeuwarden 45:25
3 Petra Mulder Oosterwolde fr 45:38
Heren  Light Trail (9.5 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Ewold Kooistra Makkum fr 39:59
2 Freek Jaarsma Makkum fr 41:49
3 Wiger Hellema Hallum 42:31