Uitslagen en foto’s Paasloop Bolsward

10MAN, H 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Erik Negerman Hilversum 59:40 59:40
2 Jan Albert Veenema 1:04:24 1:04:23
3 Dyan Hendriks Bolsward 1:05:35 1:05:34

10VRW, D 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Judith van der Meer Dronryp 1:09:40 1:09:38
2 Rian van Buren Sneek 1:13:16 1:13:13
3 Catharina Groenland Bolsward 1:42:52 1:42:45

4MAN, H 4 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Willem de Boer exmorra 22:27 22:26
2 Tsjerk Dijksma Damwald 22:41 22:40
3 Bram Kielman Grou 23:13 23:12

4VRW, D 4EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Sietske Altena 24:36 24:34
2 Evelien van Leeuwen Utrecht 27:14 27:12
3 Nynke Altena 28:01 27:59

Uitslagen en foto’s 4 Mijl van Diever

MAN, 4 MIJL HARDLOPEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Erik bolding Start ’78 19:45
2 Jan Venhuizen Wagenborgen 22:52
3 Albert Pieter Venema NOP 23:06

VROUW, 4 MIJL HARDLOPEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anna Veldkamp Groningen 28:04
2 Corina Wierbos Nieuwleusen 29:00
3 Marielle Lensen HAC ’63 29:40

Uitslagen en foto’s Fit & Frij Rin Heeg

MAN10, 10 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Wilko Bakker Joure 57:44 57:43
2 Jetze Genee Makkum 1:00:47 1:00:46
3 Jan Albert Veenema Sneek 1:03:22 1:03:21

VRO10, 10 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Marrit Hoekstra Easterein 1:15:08 1:15:06
2 Jolien Bandstra St. Anne 1:18:43 1:18:39
3 Alie Brouwer Joure 1:18:54 1:18:47

MAN4, 4 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Erik Bouma IJlst 23:06 23:05
2 Martijn Ruis Sneek 23:36 23:35
3 Siep Nota Sneek 24:11 24:10

VRO4, 4 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Fleur Baljet Oosthem 25:55 25:54
2 Ytsje Talsma Hilaard 30:02 30:00
3 Femke Tekstra Groningen 30:20 30:15

Uitslagen en foto’s Ronde van Súdwest Fryslân

21MAN, 21.1 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Ben Stellingwerf Bedum 1:13:36
2 Hessel Wijnja Groningen 1:22:04
3 Wim Douma Leeuwarden 1:24:15

21VRW, 21.1 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Ylona Kruis Heeg 1:29:44
2 Alie Brouwer Joure 1:38:12
3 Jolien Bandstra St. Anne 1:41:09

12MAN, 12 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Lieuwe Palstra Bolsward 45:28
2 Luka Weg Wommels 47:22
3 Durk Tigchelaar Harlingen 50:26

12VRW, 12 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anita Flapper Berlikum 51:29
2 Ytsje Talsma Hilaard 55:19
3 Liesbeth Steenbergen Sneek 55:38

5MAN, 5.3 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Erik Bouma IJlst 18:48 18:48
2 Freek Welbedacht Groningen 19:22 19:21
3 Siep Nota Sneek 19:38 19:37

5VRW, 5.3 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Eva-Sofie Elferink Veenhuizen 28:38 28:36
2 Marije Elferink-Gemser Veenhuizen 28:43 28:42
3 Hester Siesling Groningen 28:58 28:56

Uitslagen en foto’s Slach om de Mar Burgum


HMMAN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Hagos Brhane Burgum 1:16:53
2 Dorus Wolthekker Nietap 1:26:53
3 Ate Bijlsma Garyp 1:28:07

HMVRO, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Mireille Baart Wageningen 1:25:06
2 Janke douma Lichtaard 1:43:30
3 Michelle Melessen Burgum 1:53:34

10MAN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jan Hooghiemstra Loopclub Burgum 38:53
2 Jaap Bosma Garyp 43:38
3 Henk Schievink Burgum 43:47

10VRO, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Esther van Vroonhoven Groningen Atletiek 44:26
2 Sandra Schievink Burgum 48:07
3 Marja Bouma Appingedam 48:55

5MAN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Dick Wobbes Feanwalden 18:40
2 Pieter Prins Marsum 18:43
3 Wytse Mantel Oudega 19:36

5VRO, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jannie Laning Blauwestad 25:20
2 Roelien Hoeksma Menaam 27:30
3 Antje Smedes Kootstertille 27:52

Uitslagen en foto’s Monikkenloop Schiermonnikoog

10 Engelse mijlen (overall) 2019

Heren
1. Mathijs de Vroome (Peize) 58:25
2. Pascal Remminga (Haren) 1:04:40
3. Ab Reurslag (Lochem) 1:04:51

Dames
1. An Bennema (Groningen) 1:06:02
2. Eline Steenwijk (Steenwijk) 1:06:37
3. Larissa Mars (Amersfoort) 1:07:56

10 km (overall) 2019

Heren
1. Martijn Nijenhuis (Groningen) 41:25
2. Arjen Sjollema (Groningen) 42:05
3. Laurens Verkade (Utrecht) 44:21

Dames
1. Annet Jantien Smit (Groningen) 46:57
2. Anita Tijsma (Groningen) 47:12
3. Julia van der Molen (Vlieland) 48:35

5 km (overall) 2019

Heren
1. Huub Ooijevaar (Zwolle) 20:10
2. Bodhi de Vos (Dokkum) 20:55
3. Paul van Paridon (Haarlem) 21:56

Dames
1. Charlotte Fransen (Assen) 25:55
2. Alida van de Kolk (Harderwijk) 26:41
3. Gertie Wieringa (Ter Apel) 27:46

Uitslagen en foto’s Condensloop Leeuwarden

MANNEN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Riekele kobes Friesland 1:12:52 1:12:52
2 Hagos Brhane Lionitas 1:15:29 1:15:29
3 Arjan Marchand Groningen 1:16:15 1:16:15

VROUWEN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Judith van der Meer Lionitas 1:28:15 1:28:12
2 Samantha Wolfslag Lionitas 1:30:22 1:30:18
3 Sanne Heidinga Lionitas 1:33:01 1:32:44

MANNEN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Paul Geertsma Lionitas 33:00 33:00
2 Erwin de Vries Lionitas 35:07 35:04
3 Willem Wijma Lionitas 36:04 36:03

VROUWEN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Trudy Veenstra Nederlandse Triathlonbond 40:09 40:09
2 Aveline Hijlkema Leeuwarden 41:50 41:49
3 Rianne – Harmsen de Boer Drachten 43:06 43:04

MANNEN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jan Bouwknegt HAC ’63 16:20 16:20
2 Gerko Floor LSV Invictus 17:07 17:06
3 Pieter Prins Friesland 17:17 17:17

VROUWEN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Elsa Rijpstra Lionitas 17:39 17:38
2 Mare te Biesebeek Lionitas 19:41 19:40
3 Jonine Hofstra LSV Invictus 19:51 19:50