Uitslagen en foto’s NordwinFitrun in Leeuwarden

J-15, 1 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Hidde Bos 3:30 3:28
2 Jan Pieter Kramer Bolsward 3:53 3:52
3 Nigel Punch Lionitas 3:53 3:53

M-15, 1 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Hanna de Vries Lionitas 4:21 4:19
2 Marlieke de Vries Lionitas 4:35 4:33
3 Vera Bloembergen Lionitas 4:36 4:35

MAN, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jesse Joram Stork Impala 18:12 18:12
2 Bert Dijkstra Leeuwarden 18:51 18:51
3 Wytse Mantel Oudega gem Smallingerlnd 19:04 19:03

VROUW, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jannah Leeuwangh Lionitas 24:30 24:28
2 Jente Leeuwangh Lionitas 24:37 24:36
3 Lydia Klessens ROC Friese Poort 24:39 24:35

MAN, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jan Pullen Zwolle 34:47 34:47
2 Marten-Jan Ernst Friesland 36:48 36:47
3 Rogier Rozendaal Leeuwarden 38:00 38:00

VROUW, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Anita Bouma Leeuwarden 44:07 44:05
2 Stephanie de linde Leeuwarden 44:59 44:58
3 Freke Kloek Lionitas 46:56 46:56

Uitslagen en foto’s Prinsentuinloop Leeuwarden


MAN, 10350M
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pim Rasing Leeuwarden 47:51
2 Henk Hoekman Friesland 48:36
3 Abel Reitsma Leeuwarden 48:53

VROUW, 10350M
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Lotte Kallio Chelsea 48:48
2 Freke Kloek Lionitas 49:14
3 Astrid Hoekstra Leeuwarden 59:00

Uitslagen en foto’s Groene Ster Avondloop Leewarden


MAN, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Martijn Toering Lionitas 18:52 18:51
2 Jeroen Schorning Berkenwoude 18:56 18:52
3 Ruben Muller Lionitas 19:08 19:06

VROUW, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jolanda Zalmstra Leeuwarden 28:28 28:22
2 Marije Bijma Surhuizum 28:47 28:42
3 De Jong Lionitas 29:18 29:13

MAN, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Mechiel Zantema Friesland 35:21 35:21
2 Erwin de Vries Lionitas 35:45 35:44
3 Wilco Kooistra Leeuwarden 37:09 37:04

VROUW, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Sanne Heidinga Lionitas 44:20 44:19
2 Lydia Klessens Friesland 45:29 45:26
3 Judith vd Meer Lionitas 50:04 49:57

Uitslagen en foto’s Condensloop Leeuwarden

MANNEN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Riekele kobes Friesland 1:12:52 1:12:52
2 Hagos Brhane Lionitas 1:15:29 1:15:29
3 Arjan Marchand Groningen 1:16:15 1:16:15

VROUWEN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Judith van der Meer Lionitas 1:28:15 1:28:12
2 Samantha Wolfslag Lionitas 1:30:22 1:30:18
3 Sanne Heidinga Lionitas 1:33:01 1:32:44

MANNEN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Paul Geertsma Lionitas 33:00 33:00
2 Erwin de Vries Lionitas 35:07 35:04
3 Willem Wijma Lionitas 36:04 36:03

VROUWEN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Trudy Veenstra Nederlandse Triathlonbond 40:09 40:09
2 Aveline Hijlkema Leeuwarden 41:50 41:49
3 Rianne – Harmsen de Boer Drachten 43:06 43:04

MANNEN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jan Bouwknegt HAC ’63 16:20 16:20
2 Gerko Floor LSV Invictus 17:07 17:06
3 Pieter Prins Friesland 17:17 17:17

VROUWEN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Elsa Rijpstra Lionitas 17:39 17:38
2 Mare te Biesebeek Lionitas 19:41 19:40
3 Jonine Hofstra LSV Invictus 19:51 19:50

Uitslagen en foto’s Rondje Goutum

MAN, 30 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Riekele Kobes Friesland 1:51:12 1:51:11
2 Wilco Kooistra Leeuwarden 1:57:48 1:57:42
3 Roelof Oostra Friesland 1:58:19 1:58:14

VROUW, 30 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ylona Kruis Horror 2:15:04 2:15:01
2 Hilda Wijnja Horror 2:26:53 2:26:40
3 Claudia van Tellingen HAC ’63 2:29:34 2:29:31

MAN, 10 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marten-Jan Ernst Friesland 59:25
2 Koos-Jelmer de Vries Friesland 1:00:11
3 Pieter Prins Friesland 1:00:42

VROUW, 10 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Judith van der Meer Lionitas 1:07:20
2 Anita Flapper Berltsum 1:10:29
3 Renske Postma Leeuwarden 1:12:47

MAN, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marco Kingma Sneek 38:21
2 Jaap Venema Ryptsjerk 39:41
3 Dennis Brandenburg Steenwijk 39:57

VROUW, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anita Bouma Leeuwarden 44:50
2 Sytske Visser Warten 47:31
3 Stephanie de Linde Leeuwarden 47:45

MAN, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sander van Tartwijk Leeuwarden 18:26
2 Martijn Toering Lionitas 18:48
3 Sjoerd Slagter Garyp 19:23

VROUW, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Wiepkje Tijsma Leeuwarden 21:56
2 Tracy van der Ploeg Loopgroep Hugo Veenker 24:46
3 Hillegien Tol Leeuwarden 25:45

Uitslagen & foto’s Wielen Trail Groene Ster Leeuwarden

MAN, 6 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Harm Andringa Leeuwarden 33:30 33:26
2 Ronald Machiela Leeuwarden 34:03 34:00
3 Jurjen Vriesema Hurdegaryp 34:10 34:05

VROUW, 6 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Femke de Vries Garyp 35:28 35:25
2 Kim de Vries Munein 36:23 36:18
3 Nina Los Leeuwarden 36:42 36:40

MAN, 14 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Marten-Jan Ernst Friesland 1:01:03 1:01:01
2 Gerrit Wolbers Lionitas 1:01:10 1:01:09
3 Jelmer van der Veen Lionitas 1:01:11 1:01:09

VROUW, 14 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Lydia Klessens Friesland 1:06:04 1:05:59
2 Willemijn Cnossen Leeuwarden 1:07:07 1:07:00
3 Linda de Boer Leeuwarden 1:07:33 1:07:30

MAN, 24.7 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Dick Wobbes Loopgroep Leeuwarden 1:36:42 1:36:42
2 Willem de Boer Lionitas 1:36:42 1:36:42
3 Wilco Kooistra Leeuwarden 1:36:42 1:36:40

VROUW, 24.7 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Lonneke eedens Leeuwarden 2:15:06 2:15:02
2 Annie Oostenbrink Oldeberkoop 2:17:18 2:17:15
3 Karin van Gog Drachten 3:01:25 3:01:22

Uitslagen en foto’s Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden

UITSLAGEN – FOTO’S Janke vd Schaaf – FOTO’S Humphrey Paap

MAN, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Venhuizen 1968 Lionitas 1:15:55
2 Maarten van Dijk 1987 HAC ’63 1:17:54
3 Stefan vd Palohannes 1980 Friesland 1:18:43
VROUW, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Berdina Seinstra 1968 Leeuwarden 1:31:28
2 Sanne Heidinga 1976 Rolde 1:33:36
3 Tessa Boot 1984 Friesland 1:36:54
MAN, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Bolding 1983 Start ’78 35:20
2 Marten-Jan Ernst 1980 Damwald 36:43
3 Karel Nieukoop 1998 Groningen Atletiek 36:47
VROUW, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Linda Werner 1974 Lionitas 42:54
2 Marinka Pultrum 1976 AV Heerenveen 44:28
3 Femke Hemstra 1993 Leeuwarden 45:11
MAN, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pieter Prins 1985 Friesland 17:57
2 Roeland Broekema 1990 Vitalis 18:30
3 Kornelis de Vries 1975 Lionitas 19:25
VROUW, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lianne van de Belt 1995 Vitalis 18:24
2 Renée Huizinga 1990 Leeuwarden 20:51
3 Lisa Snoek 1993 Leeuwarden 21:17

Uitslagen en Foto’s Wielentrail Leeuwarden

UITSLAGEN FOTO’S Janke vd Schaaf – FOTO’S Marc van Gelder – FOTO’S Humphrey Paap

Wielentrail Leeuwarden

MAN, 13 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Jan Albert Veenema 1974 Horror 54:18
2 Wilco Kootstra 1979 Leeuwarden 54:30
3 Freek Welbedacht 1989 Loopgroep Astrea 56:14

VROUW, 13 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Tessa Boot 1984 Friesland 1:04:41
2 Maria Sterk 1979 Hallum 1:05:27
3 Hinke Goemaat 1981 Idsegahuizum 1:06:11

Uitslagen en Foto’s Loop Leeuwarden

UITSLAGEN – FOTO’S Reinder Sinnema – FOTO’S Janke vd Schaaf – FOTO’S 5KM Humphrey Paap – FOTO’S 10KM Humphrey Paap – FOTO’S 21KM Humphrey Paap

de boer Bron: LC.nl

Willem de Boer wint Loop Leeuwarden

Willem de Boer heeft de tiende editie van Loop Leeuwarden op zijn naam geschreven. De atleet kwam op de halve marathon binnen in 1.12,37.

De Boer wonend in Exmorra en trainend bij het Leeuwarder Lionitas, was bij de mannen een van de favorieten. Leeuwarder Remon van Lunzen liep de halve marathon in 1.15,25.

De Keniaanse Nancy Arusei, vooraf door de organisatie al getipt als vrouwelijke winnaar, won in 1.14,24. Zij kwam achter De Boer tevens als tweede overall  binnen. De uitslagen zijn hier te vinden.  Lees verder

Uitslagen en Foto’s Condensloop

UITSLAGENFOTO’S Janke vd Schaaf – FOTO’S Humphrey PaapIMG_8682

VSEN, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Immy Auck Kersbergen 1987 Lionitas 1:21:15 1:21:15
2 Esther van Vroonhoven 1976 Groningen Atletiek 1:31:27 1:31:27
3 Simone van Dijk 1978 Lionitas 1:32:32 1:32:32
MSEN, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Riekele Kobes 1986 Friesland 1:12:24 1:12:24
2 Willem de Boer 1977 Lionitas 1:13:48 1:13:48
3 Rob Vijver 1991 Lionitas 1:14:51 1:14:51

Lees verder

Uitslagen en Foto’s Kleine Wielenloop Leeuwarden

UITSLAGEN – FOTO’S Humphrey Paap

Humphrey Paap Kleine WielenloopFoto’s Kleine Wielenloop Leeuwarden
Kleine tweehonderd hardlopers Kleine Wielentrailloop Leeuwarden.

Zaterdag 13 februari organiseerde de Sportvereniging Friesland uit St.-Jabik de Kleine Wielenloop in Leeuwarden. Voor de organisator met Duco Zijlstra als de man die deze loop verzorgd, was het weer even spannend, wordt het in de dagen voor de loop wat droger zodat er gepijld kan worden op de route met kalk dat na enkele buien weer is opgelost of moeten ze lint en bordjes plaatsen wat veel meer werk is en voor de lopers moeilijker om te volgen. Woensdags had Duco de route uitgezet maar moest dit vrijdag opnieuw doen, toen en zaterdag was het prachtig weer voor hem en de lopers. Lees verder