Uitslagen en foto’s Slach om de Mar Burgum


HMMAN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Hagos Brhane Burgum 1:16:53
2 Dorus Wolthekker Nietap 1:26:53
3 Ate Bijlsma Garyp 1:28:07

HMVRO, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Mireille Baart Wageningen 1:25:06
2 Janke douma Lichtaard 1:43:30
3 Michelle Melessen Burgum 1:53:34

10MAN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jan Hooghiemstra Loopclub Burgum 38:53
2 Jaap Bosma Garyp 43:38
3 Henk Schievink Burgum 43:47

10VRO, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Esther van Vroonhoven Groningen Atletiek 44:26
2 Sandra Schievink Burgum 48:07
3 Marja Bouma Appingedam 48:55

5MAN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Dick Wobbes Feanwalden 18:40
2 Pieter Prins Marsum 18:43
3 Wytse Mantel Oudega 19:36

5VRO, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jannie Laning Blauwestad 25:20
2 Roelien Hoeksma Menaam 27:30
3 Antje Smedes Kootstertille 27:52

Uitslagen en foto’s Monikkenloop Schiermonnikoog

10 Engelse mijlen (overall) 2019

Heren
1. Mathijs de Vroome (Peize) 58:25
2. Pascal Remminga (Haren) 1:04:40
3. Ab Reurslag (Lochem) 1:04:51

Dames
1. An Bennema (Groningen) 1:06:02
2. Eline Steenwijk (Steenwijk) 1:06:37
3. Larissa Mars (Amersfoort) 1:07:56

10 km (overall) 2019

Heren
1. Martijn Nijenhuis (Groningen) 41:25
2. Arjen Sjollema (Groningen) 42:05
3. Laurens Verkade (Utrecht) 44:21

Dames
1. Annet Jantien Smit (Groningen) 46:57
2. Anita Tijsma (Groningen) 47:12
3. Julia van der Molen (Vlieland) 48:35

5 km (overall) 2019

Heren
1. Huub Ooijevaar (Zwolle) 20:10
2. Bodhi de Vos (Dokkum) 20:55
3. Paul van Paridon (Haarlem) 21:56

Dames
1. Charlotte Fransen (Assen) 25:55
2. Alida van de Kolk (Harderwijk) 26:41
3. Gertie Wieringa (Ter Apel) 27:46

Uitslagen en foto’s Oerpolderloop It Heidenskip

MANNEN, 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jaap Gerben Vellinga Lemmer 51:48
2 Remon van Lunzen Lionitas 52:26
3 Wilco Kooistra Leeuwarden 52:30

VROUWEN, 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marjan de Ruiter SV Friesland 1:04:0
2 Hester Salverda Workum 1:07:0
3 Mathilde de Vries Loopgroep Sneek 1:15:44

MANNEN, 7.95 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pieter Prins SV Friesland 28:42
2 Siep Nota Horror 28:44
3 Martijn Ruis Horror 29:22

VROUWEN, 7.95 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jitse Cats Burgwerd 34:36
2 Anita van der Wal SV Friesland 39:30
3 Bernardine de Vries Horror 39:53

Uitslagen en foto’s 8 van Langezwaag

MAN, 21.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD
1 Riekele Kobes Friesland 1:13:41
2 Richard Stel Groningen 1:21:51
3 Mark Huisman Zuidlaren 1:23:07

VROUW, 21.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Eline Kelly Eesveen 1:28:13
2 Wytske Kok Joure 1:25:42
3 Vera Souverijn Nijverdal 1:32:35

MAN, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jan Sytze jonker Hemrik 56:40
2 Kasper Bisschop Staphorst 58:22
3 Benjamin Kok Jistrum 1:00:38

VROUW, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Iris Jolink Utrecht 1:08:29
2 Wilma van Galen Wolvega 1:19:45
3 Sanne Mooren Groningen 1:28:52

MAN, 10KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marten Jan Ernst Friesland 35:26
2 Ynte Lemstra Lemmer 36:31
3 Rene Schaap Lemmer 36:31

VROUW, 10KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sandra Sikkema Drachten 40:39
2 Erika Broekema Groningen 44:31
3 Marrit Mulder Leeuwarden 44:33

MAN, 5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sietse Bosma Lippenhuizen 19:09
2 Jappie Doller Oosterwolde 19:25
3 Bert Ausma Marum 20:07

VROUW, 5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Ilona Hoeksma Heerenveen 22:11
2 Fera de Vries Heerenveen 22:37
3 Nynke de Jong Tzum 22:42

Uitslagen en foto’s Kleine Wielenloop

MANNEN, 7KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

Bert Ausma Marum 27:18
Frank Visser Oppenhuizen 31:27
Pieter van der Bij Friesland 33:1

VROUWEN, 7KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Meike Regeling Stiens 27:38
2 Ankie Wijnja Drachten 33:20
3 Margreet Ausma Marrum 35:26

MANNEN, 9.5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pieter Prins Stiens 36:09
2 Robin Ploegstra Assen 36:15
3 Rogier Rozendaal Leeuwarden 38:51

VROUWEN, 9.5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Claire de Bruin Leeuwarden 55:03
2 Mettje Elzinga Friesland 56:25
3 Nieske Bieterbosch Joure 59:55

MANNEN, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Thijmen vdr Loop Groningen 58:32
2 Marten Jan Ernst Friesland 59:56
3 Remco Schraa Hurdegarijp 1:04:14

VROUWEN, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anita Flapper Berlikum 1:12:32
2 Inge van Schaick Leeuwarden 1:20:13
3 Annechien vd Veen Leeuwarden 1:32:41

Uitslagen en foto’s Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden

MAN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Dick Wobbes Lionitas 17:28 17:28
2 Roeland Broekema Vitalis 17:40 17:39
3 Bert Ausma Marum 19:46 19:46

VROUW, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Janette van Tuinen Lionitas 23:30 23:27
2 Sharina Bremer Hallum 24:08 24:06
3 Sandra Hoekzema Jirnsum 25:23 25:21

MAN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Mechiel Zantema Friesland 34:18 34:17
2 Hagos Bihane Lionitas 35:03 35:01
3 Postma Johannes Lionitas 36:44 36:43

VROUW, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ivet Panjer Venlo 41:04 41:00
2 Anita Bouma Leeuwarden 45:22 45:16
3 Femke Hemstra Friesland 45:45 45:40

MAN, 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Rob Vijver Lionitas 55:52 55:51
2 Dennis Westra Vitalis 57:18 57:13
3 Remon van Lunzen Leeuwarden 57:34 57:32

VROUW, 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Samantha Wolfslag Lionitas 1:06:55 1:06:50
2 Judith van der Meer Lionitas 1:06:55 1:06:50
3 Sanne Heidinga Lionitas 1:09:16 1:09:10

Uitslagen en foto’s Open Makumer Winter Trimloop

UITSLAGEN 33e OPEN MAKKUMER WINTERTRIMLOOP 2019
Senioren – heren – 10 km
nr. naam plaats tijd

1e Yke Zoetendal Joure 34.21
2e Wilko Bakker Joure 35.25
3e Richie Azombo Heerenveen 35.32

Senioren – dames – 10 km
nr. naam plaats tijd

1e Hester Salverda Workum 47.10
2e Inge van Schaick Leeuwarden 48.05
3e Hester Groeneveld Bolsward 49.07

Senioren – heren – 5 km
nr. naam plaats tijd

1e Ynte Lemstra Lemmer 17.27
2e Welmer de Boer Nijland 17.45
3e Nyk Adema Makkum 18.35

Senioren – dames – 5 km
nr. naam plaats tijd

1e Liesbeth Steenbergen Sneek 22.04
2e Hinke Goemaat Idsegahuizum 22.10
3e Wytske Kok Joure 22.54