Uitslagen en foto’s Oudejaarsloop in Marrum

MAN, 5.4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Kibrom Terwelde Birkan Hijum 18:22
2 Pieter Prins Friesland 19:57
3 Ruben Muller Leeuwarden 20:41

VROUW, 5.4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sandra de Jong Britsum 26:36
2 Kim Dekker Sint Annaparochie 26:44
3 Marijke Bijker Burdraard 26:54

MAN, 10.8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Thijs de Jong Britsum 35:10
2 Dick Wobbes Veenwouden 35:13
3 David van Oosten Leeuwarden 35:16

VROUW, 10.8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anita Flapper Berlikum 42:18
2 Freke Kloek Leeuwarden 45:41
3 Marit Houtsma Friesland 47:34

MAN, 21.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Erwin de Vries Stiens 1:13:27
2 Rob Vijver Hichtum 1:14:05
3 Willem de Boer Exmorra 1:15:23

VSEN, 21.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sanne Heijdinga Leeuwarden 1:31:30
2 Liesbeth Steenbergen Sneek 1:44:57
3 Nynke de Jong Tzum 1:51:07

Uitslagen en foto’s Verhoeve Groen Cross/Trail Appelscha

MAN, TRAILRUN 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Sieds Wiersma Impala 1:06:56 1:06:54
2 Thijs Pasmans Beetsterzwaag 1:07:22 1:07:17
3 Nicholas Shindler Arnhem 1:08:53 1:08:51

VRW, TRAILRUN 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jessica Oosterloo LSV Invictus 1:04:08 1:04:06
2 Anne Luijten Olympus ’70 1:10:13 1:10:11
3 Sietske Dijkstra Groningen 1:14:48 1:14:44

MAN, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Thomas Smeman Haulerwijk 33:02 33:01
2 Binne de Haan Groningen 33:50 33:50
3 Tom de Jong Blijham 36:10 36:08

VRW, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Iris Dahler Hoogeveen 39:11 39:10
2 Bettie Agricola Lichtlopen 41:06 41:03
3 Johanna Krol LSV Invictus 43:20 43:20

MAN, NETTOCANI 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jan Knopert BB lopers 18:45
2 Bert Hof Visvliet 19:46
3 Rink Post met Diva LSV Invictus 21:16

VROUW, NETTOCANI 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Nataschja Hettelder Visvliet 21:30
2 Djoeke Bijlsma Sappemeer 24:39
3 Sophie Wiegant Nieuw-Weerdinge 26:10

MAN, SPRINT
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jelmer van der Veen Lionitas 4:17
2 Wouter Olthof Vitalis 4:26
3 Thijs Veenstra Vitalis 4:28

VROUW, SPRINT
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jenda de Boer Horror 5:12
2 Sarah de Vries Impala 5:34
3 Eline Ruige Lionitas 5:41

10KM HEREN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Erik Bolding Start ’78 31:14
2 Peter-Jan de Jong Horror 33:17
3 Janko Rijpstra Lionitas 33:23

6KM DAMES
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Ilse Rooks LSV Invictus 23:55
2 Elsa Rijpstra Lionitas 24:21
3 Olga Elling Vries 25:12

Uitslagen en foto’s Gaasterlân Run in Balk

Dames 4 mijl
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Femke Yska Nijland 25:00 25:01
2 Immy Andi Itens 26:24 26:26
3 Yvonne Hiemstra Sneek 29:14 29:17

Heren 4 mijl
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Wilko Bakker Joure 21:32 21:34
2 Rindert Keulen Groningen 22:01 22:02
3 Rein Elings Spanbroek 22:46 22:47

Dames 12 km
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Fleur Baljet Meppel 44:52 44:53
2 Anita Flapper Berlikum fr 49:36 49:42
3 Margriet Akkerman Oudemirdum 52:12 52:15

Heren 12 km
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Marcel Adema Akkrum 42:40 42:41
2 Rene Schaap Lemmer 42:45 42:46
3 Martijn Ruis Sneek 43:19 43:20

Dames Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Judith Van der Meer Dronrijp 1:30:41 1:30:44
2 Regine Postma Akkrum 1:35:53 1:35:55
3 Alie Snoek Urk 1:38:11 1:38:15

Heren Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Bjorn De Groot Groningen 1:18:56 1:18:57
2 Marten-Jan Ernst Damwoude 1:20:08 1:20:11
3 Hessel Wijnja Groningen 1:20:45 1:20:47

Uitslagen en foto’s Cees Clement Cross/TrailRun in Sneek


MAN, 10 KM MANNEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Hagos Berhane Burgum 36:45
2 Peter-Jan de Jong Joure 37:07
3 Janco Rijpstra Oentjerk 37:19

VROUW, 6 KM VROUWEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Fleur Baljet Meppel 25:07
2 Regine Postma Akkrum 26:48
3 Immy Auk Kersbergen Wommels 27:31

MAN, TRAILRUN 3,7 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Dennis Brandenburg Steenwijk 15:25 15:24
2 Jan Albert Veenema Sneek 16:18 16:18
3 Idsert Kuperus Oppenhuizen 21:14 21:10

VROUW, TRAILRUN 3,7 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Juliet van der Zweep Sneek 21:07 21:00
2 Anniek van der Bijl Sneek 22:23 22:15
3 Cindy de Vries-Neyens Sneek 23:49 23:40

MAN, TRAILRUN 7,4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Sietse Rozema IJlst 34:48 34:46
2 Jouke Hoekstra IJlst 35:17 35:12
3 Koos Rijpma Sneek 35:47 35:45

VROUW, TRAILRUN 7,4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Yvonne Hiemstra Sneek 38:37 38:29
2 Liesbeth Steenbergen Sneek 39:38 39:37
3 Mila Petrosian Kyiv 41:40 41:35

MAN, TRAILRUN 11 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Harrie Boonstra Sneek 43:30 43:25
2 Auke Veldman IJlst 47:32 47:30
3 Klaas van Heeringen Hardegarijp 50:55 50:53

VROUW, TRAILRUN 11 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Annemieke Poelsma Reahus 1:14:19 1:14:10

Uitslagen en foto’s Boscross/Marathon Dieverzand

MAN, 10.5 KILOMETER
PLTS NAAM/WOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Mathijs van Ark Groningen 44:44
2 Roel Westert Ruinerwold 48:53
3 Mattijn Venhuizen Zoetermeer 49:34

VROUW, 10.5 KILOMETER
PLTS NAAM/WOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Antien van der Vegt Zuidwolde 49:54
2 Jorijn Hornman Loopgroep Astrea 51:40
3 Marieke Otten Groningen 52:14

MAN, 21.1 KILOMETER
PLTS NAAM/WOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jasper Stein U-Track 1:27:55
2 Ronald van Lubek Zuidwolde Dr 1:34:33
3 Thijs van ‘t Hul ‘t Harde 1:35:56

VROUW, 21.1 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Annel Lameijer Groningen 1:38:22
2 Henriette Pepels Beilen 1:43:20
3 Lidia Meijer Hollandscheveld 1:48:10

MAN, 31.7 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Edwin Zwiep Zuidwolde Dr 1:53:38
2 Willem de Boer Exmorra 2:10:25
3 BertJan Nijhuis Avanti-Wilskracht 2:11:06

VROUW, 31.7 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Linda Wilken Runners Stadskanaal 2:50:47
2 Ingrid Boender SOS 3:07:12

MAN, 42.2 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Michiel Huzen Nieuwleusen 3:24:14
2 Wolter de Lange Steenwijk 3:30:12
3 Prasnaatn Suresa Kumar Sneek 3:36:54

VROUW, 42.2 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anna Bukowinska Katwijk 4:12:28
2 Lydia Doornbos MarathonPlus 4:19:35
3 Anja van Boekel-van der S Veluwe 4:31:19

Uitslagen en foto’s Mildamcross in Mildam

Bron: avHeerenveen

MILDAM – Ook dit jaar mocht de Mildamcross zich weer in een prima belangstelling verheugen. Geen wonder, want het is een prachtig afwisselend en uitdagend parcours. Daarbij waren de weersomstandigheden uitstekend. Dit jaar waren er  maar liefst 199 deelnemers. Het overgrote deel had gekozen voor de langste afstand van bijna 10 kilometer. Richie Azombo boekte bij de mannen zijn tweede overwinning in de competitie. Hij werd gevolgd door Oukubay Huruy. Bij de vrouwen wist Margriet Akkerman uit Oudemirdum Ilona Hoeksma net voor te blijven.Op de 5 km. waren Lisanne Faber en Ronnie Jeeninga al hun tegenstanders te snel af.

De volgende cross, de vierde van de Sport2000 Faber Sport Wintercompetitie is de Vegelinboscross. Deze vindt plaats op zaterdag 4 januari in Sint Nicolaasga.

Uitslagen en foto’s 2e Winterloop in Sneek


MAN, WINTERLOOP 8.9
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Paul Geertsma Goutum 28:27 28:26
2 Erwin de Vries Lionitas 28:50 28:49
3 Marcel Adema Akkrum 31:14 31:13

VROUW, WINTERLOOP 8.9
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Wilma Bottema Leeuwarden 37:32 37:30
2 Hilda wijnja Horror 39:39 39:37
3 Hinke Goemaat Idsegahuizum 40:45 40:37

Uitslagen en foto’s Pepernotenrun Franeker

MAN, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jacob van der Galien Dokkum 16:10
2 Pieter Prins Marsum 16:48
3 Sander van Hoorn Lionitas 17:01

VROUW, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Lieneke de Jong Lionitas 20:07
2 Kyra Brouwer Loopgroep Hugo Veenker 20:27
3 Roos Boerma Loopclub Burgum 22:54

MAN, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Erik Bouma Horror 35:04
2 Dick Wobbes Lionitas 35:13
3 Johannes Postma Lionitas 35:27

VROUW, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marrit Hoekstra Easterein 42:25
2 Serena Alserda Groningen 43:23
3 Alie Brouwer Horror 44:32

MAN, 16 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Richie Azombo Heerenveen 53:33
2 Rob Vijver Lionitas 55:37
3 Thys de Jong Lionitas 56:01

VSEN, 16 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Judith van der Meer Lionitas 1:07:01
2 Anita Flapper Berltsum 1:07:58
3 Sytske Visser Impala 1:15:13

Uitslagen en foto’s Sinterklaasloop Bolsward



HEREN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jetze Genee Makkum Fr 27:19 27:19
2 Thomas Wobma Bolsward 27:47 27:47
3 Sandor Walinga Bolsward 27:48 27:48

DAMES
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Regine Postma Akkrum 29:58 29:57
2 Tine Zweers Grootegast 32:19 32:16
3 Yvonna Tinga Bolsward 32:23 32:21

Uitslagen en foto’s Slachterin Wommels

MAN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pieter Prins Friesland 18:37
2 Dennis Brandenburg Steenwijk 19:26
3 Sierk Spits Zutphen 20:51

VROUW, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anneke Breidenbach Friesland 24:31
2 Henrieta Oosterbaan Goenga 25:22
3 Tineke Speelman Sneek 28:25

MAN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Richie Azombo Heerenveen 33:50
2 Rob Vijver Hichtum 35:16
3 Marten-Jan Ernst Friesland 36:10

VROUW, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Erika Broekema Groningen 44:00
2 Jikke van den Berg Nijbeets 46:37
3 Alie Brouwer Joure 46:51

MAN, 21.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Rogier Rozendaal Leeuwarden 1:20:44
2 Benjamin Kok Jistrum 1:21:59
3 Johannes van Raalte Friesland 1:25:41

VROUW, 21.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Karin Pastoor Langezwaag 1:32:27
2 Mireille Baart Wageningen 1:44:38
3 Anita Fokkens Tersoal 1:49:45

Uitslagen en foto’s Molenloop in Froubuurt

MAN, 5.3 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Catrinus Vroom Hijum 20:22
2 Gjalt Wester Earnewald 21:16
3 Mindert Kamsma Munein 22:19

VROUW, 5.3 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anneke Breidenbach Friesland 26:05
2 Liseth Breidenbach Friesland 26:10
3 Kim Dekker St. Annaparochie 26:59

MAN, 11.3 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Rogier Rozendaal Leeuwarden 41:59
2 Pieter Atsma Surhuisterveen 45:25
3 Folkert Visser Friesland 45:49

VROUW, 11.3 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Rosien van Toor Groningen 55:17
2 Sandra van der Meulen Hallum 59:51
3 Marianne Haijma Berltsum 1:02:20
Lees verder