Uitslagen en foto’s 6e Hoeve aan den Wegloop Oude Willem

  • UITSLAGEN
    21.6 KM 1e Roeland Slagter Milaan 1.19.53 2e Ralph Venhoven Assen 1.27.51 3e Martijn Schmit Grou 1.28.01 4e Erik Dambrink Meppel 1.30.46 5e Hans Westenbrink Nijeveen 1.40.14 Vrouwen: 1e Mireille Baart Wageningen 1.26.41 2e Petra Hasper Meppel 1.37.38 3e Marian Sterk Mantgum 1.57.36 4e Nienke v.Uitert Leeuwarden 1.59.05
    15 KM: 1e Daan Lammers Lemmer 59.21 2e Melchior v.d.Pol Apeldoorn 59.49 3e Jappie Doller Oosterwolde 1.01.55 4e Jaap Vermaas Marknesse 1.03.11 5e Richard Beldman Holten 1.04.48 Vrouwen: 1e Anneke Mook Tuk 1.22.43 2e Marja v.d. Werf-Zoer Joure 1.27.16 3e Antje Breeuwsma Bolsward 1.29.38 4e Esther v. Bergen Sneek 1.29.38 5e Ester Hendrikse en Isabel Sol Steenwijk 1.33.53
    10.8 KM: 1e Henri Veldman Bontebok 40.01 2e Ivan Smid Emmen 40.05 3e Alwin Reinders Burgum 40.23 4e Remi Thuss Groningen 42.18 5e Rick Smit Meppel 42.25 Vrouwen: 1e Bertha Bruggenkamp Westerbork 47.27 2e Ilona Hoeksma Heerenveen 48.53 3e Bea Koet Heerenveen 55.22 4e Elizabeth Mulder Wietmarschen 55.31 5e Joke Nicolai Oosterwolde 1.00.57
    7.6 KM: 1e Dennis Brandenburg Steenwijk 29.24 2e GertJan Ubels Staphorst 38.08 3e Bert Gierveld Assen 38.50 4e Piet Kerstholt Groningen 44.59 5e Egbert Geertsma Groningen 47.37 Vrouwen: 1e Wilma de Roo Urk 41.12 2e Hilda Knol Steenwijk 48.12 3e Esmaldi Nagaleingram Smilde 48.51 4e Janet Stuiver Vledderveen 50.09 5e Welmoed Riemersma Harlingen 50.55
    3.8 KM: 1e Anno Huizenga Assen 13.45 2e Caleb Hoogeveen 13.49 3e GertJan Tichelaar Oldebroek 14.05 4e Henry Perdok Norg 15.08 5e Erik Rijnders Vroomshoop 18.31 Vrouwen: 1e Christien Koning Groningen 15.51 2e Liseth Breidenbach Ijselmuiden 18.26 3e Anneke Breidenbach Zwolle 19.27 4e Lisette Kooistra Uffelte 24.29 5e Astrid Zijlstra Lekkum 26.23

Uitslagen en foto’s Frisialoop in Harlingen


UITSLAGEN
16KM: 1e Roeland Slagter Milaan 1.02.10 2e Jetze Genee Makkum 1.08.06 3e Hans Duin Harlingen 1.09.49 4e Harry Wiersma Blija 1.10.35 5e Durk Tigchelaar Harlingen 1.10.53

10KM: 1e Allard Sym Sprenger Harlingen 38.37 2e Jacob Visser Groningen 41.16 3e Gerald Hoogeveen Bolsward 43.08 4e Teatse Tichelaar Harlingen 44.32 5e Ricardo Papa Wargea 45.00 Vrouwen: 1e Minke Hell Suwald 47.05 2e Klaziena Politiek Groningen 47.28 3e Marit Houtsma Ried 50.26 4e Lucia v.d. Bijl Bolsward 50.29 5e Monique de Jong Goutum 50.48

5.3 KM: 1e Klaasjan Velslinga Makkum 21.35 2e Cor de Vries Harlingen 25.37 3e Frank Visser Oppenhuizen 25.42 4e Hendrie v.d. Werf Bolsward 26.42 5e Erik Rijnders Vroomshoop 27.45 Vrouwen: 1e Meike Regeling Stiens 22.23 2e Anita v.d.Wal Harlingen 26.21 3e Tracy v.d. Ploeg Damwoude 27.00 4e Liseth Breidenbach IJsselmuiden 27.45 5e Anneke Breidenbach Zwolle 27.59

Uitslagen en foto’s Golleloop in Wirdum


  • UITSLAGEN
    10.8 KM: 1e Mechiel Zantema Goutum 37.20 2e Koos Jelmer de Vries Leeuwarden 41.25 3e Folkert Attema Heeg 41.54 4e Klaas Kroese Scharnegoutum 42.02 5e Robin Pryke Oudehaske 43.42 Vrouwen: 1e Mireille Baart Wageningen 42.24 2e Marjan Helmantel-Oostinga Eelde 45.26 3e Caroline Vink Bitgum 50.44 4e Nynke de Jong Tzum 52.28 5e Loeske Dillingh Leeuwarden 54.38
    8 KM: 1e Stefan de Nekker Wolvega 29.16 2e Allard Sym Sprenger Harlingen 29.49 3e Simon v.d.Veen Leeuwarden 31.08 4e Ricardo Papa Wergea 33.55 5e Syb v.d. Ploeg Kubaard 34.18 Vrouwen: 1e Regine Postma Akkrum 35.20 2e Ilona Hoekstra Heerenveen 36.25 3e Sandra v.d. Meulen Hallum 42.36 4e Marjan Rodenhuis Wirdum 45.04 5e Hillegien Tol Leeuwarden 45.29
    4.6 KM: 1e Hagos Brhane Burgum 14.31 2e Erwin de Vries Stiens 15.57 3e Henk Bos Tjalleberd 17.26 4e Dennis Brandenburg Steenwijk 17.46 5e Jeroen Schorning Heerenveen 18.31 Vrouwen: 1e Evelien v. Leeuwen Utrecht 19.14 2e Myra Hitzert Hurdegaryp 21.24 3e Ida Dijkstra-Plat Boer 26.59 4e Hamnelore Wiersma Stiens 27.52 5e Ine v. Uitert Leeuwarden 28.17
    1 KM: 1e Machtelt Romkema Wirdum 4.54 2e Lennert Romkema Wirdum 4.55 3e Sinne v.d. Ploeg Kubaard 5.58

Uitslagen en foto’s 5e Hoeve aan den Wegloop Oude Willem


UITSLAGEN
21 KM: 1e Marjan Helmantel-Oostinga Eelde 1.39.59 2e Fred Schoon Assen 1.45.00 3e Wendy Hoven Bovensmilde 1.47.44 4e Meine Hoitsma Kollum 1.48.09 5e Bauke v.d. Loon Duitsland 1.52.28
15 KM: 1e Melchior v.d. Pol Apeldoorn 1.01.05 2e Sieds Wiersma Drachten 1.05.20 3e Niels Doorten Assen 1.05.52 4e Anjo Simonse Emmeloord 1.06.41 5e Jaap Vlaming Lemmer 1.10.39 Vrouwen: 1e Marja v.d. Werf-Zoer Joure 1.26.44 2e Monique v.d. Meer Groningen 1.28.27 3e Agnes Woldhuis Ten Post 1.31.42 4e Willy de Jong Leeuwarden 1.49.41
10.8 KM: 1e Folkert Visser Burgum 43.31 2e Reinder de Jonge Assen 44.32 3e Ross Nutter Aalden 47.37 4e Klaas/Willem Nieuwland Marum 48.58 5e Arjan v.d. Wal Drachten 49.43 Vrouwen: 1e Christien Koning Groningen 50.48 2e Elizabeth Mulder Duitsland 56.39 3e Simone Smid Franeker 59.07 4e Inge Helder De Knipe 1.06.14 5e Ester Hendrikse Steenwijk & Karin Danhof Irnsum 1.08.48
7.6 KM: 1e Nicky Konijn Wijnjewoude 29.04 2e Dennis Brandenburg Steenwijk 30.01 3e Alfres Ubels Steggerda 31.45 4e Jacob Willemsma Assen 37.12 5e Albert Zijlstra Elsloo 39.00 Vrouwen: 1e Gerrie Alma Drachten 42.54 2e Hennie v.d. Veer Oosterwolde 46.01 3e Jannie Fennema Britsum 47.30 4e Nellie Dijkstra St.-Anna 50.08 5e Hilda Knol Steenwijk 50.32
3.8 KM: 1e Caleb Hoogeveen 13.52 2e Anno Huizenga Assen 13.55 3e Joris v.d. Bosch Ossenzijl 14.07 4e Jodi Hoogeveen Hoogeveen 15.22 5e Tim de Boer Oosterwolde 18.14 Vrouwen: 1e Carla Pijlman Leeuwarden 19.36 2e Linda Lassche Staphorst 21.39 3e Femmy de Bruin St.-Anna 22.46 4e Lisette Kooistra Uffelte 24.06 5e Astrid Zijlstra Lekkum 26.20

Uitslagen en foto’s Twirreloop in Wytgaard

UITSLAGEN
15.7 KM: 1e Hagos Brhane Burgum 52.33 2e Wilco Kooistra Leeuwarden 56.20 3e Jelle Broersma Wytgaard 58.16 4e Merwin Dollison Winschoten 1.02.04 5e Rogier Rozendaal Leeuwarden 1.03.11 Vrouwen: 1e Judith v.d. Meer Dronrijp 1.09.40 2e Anita Flapper Berlikum 1.10.12 3e Lieneke de Jong Grou 1.14.30 4e Marian Sterk Mantgum 1.21.20 5e Sytske Sytema Deinum 1.46.42

10 KM: 1e Mechiel Zantema Goutum 32.56 2e Klaas Kroese Scharnegoutum 37.24 3e Allard Sym Springer Harlingen 38.19 4e Klaas v. Heeringen Hurdegaryp 38.31 Vrouwen: 1e Minke Hell Suwald 46.18 2e Larissa Bakker Leeuwarden 50.47 3e Anneke Wester Iens 52.22 4e Marit Houtsma Ried 52.52 5e Annechien v.d. Veen Leeuwarden 56.40

5.8 KM: 1e Riekele Kobes 19.42 2e Guido v.d. Boogaard Leeuwarden 20.16 3e Sander v. Hoorn Leeuwarden 21.03 4e Jappie Doller Oosterwolde 23.26 5e Sijmen Kleiker Leeuwarden 26.04 Vrouwen: 1e Regine Postma Akkrum 23.53 2e Lucia v.d. Bijl Bolsward 28.02 3e Kim Dekker St.-Anna 29.13 4e Sandra v.d. Meulen Hallum 29.44 5e Charissa Zijlstra Leeuwarden 30.44

2.5 KM: 1e Dennis Brandenburg Steenwijk 9.15 2e Harmen de Ruiter Wytgaard 11.47 3e Mark v.d. Weij Wytgaard 12.31 4e Bas v.d. Weij Wytgaard 12.34 5e Ferry de Ruiter Wytgaard 12.40 Vrouwen: 1e Jip Boerema Paterswolde 10.07 2e Eva Elferink Gemser Veenhuizen 12.09 3e Marije Elferink Gemser Veenhuizen 12.19 4e Mik Boerema Paterswolde 13.36 5e Mare Roorda Wytgaard 16.26

Uitslagen en foto’s 3e Hoeve aan den Wegloop Oude Willem

Uitslagen 3e Hoeve aan den Wegloop 1-08-2020

19.6 KM: 1e Egbert Zijlstra Emmen 1.34.27 2e Jeroen Beekhof Zwolle 1.43.49 3e Wouter Halberstadt Dronten 1.44.43 4e Luuk Kruizinga Aduard 1.47.36 5e Johannes v.d. Kooi Gytsjerk 1.50.23 Vrouwen: 1e Petra Hasper Meppel 1.39.27
15KM: 1e Melchior v.d.Pol Apeldoorn 1.00.20 2e Dennis Brandenburg Steenwijk 1.05.57 3e Jeroen Vels Emmeloord 1.08.58 4e Marcel Hoekstra Leeuwarden 1.10.50 5e Chris Draijer Oudega 1.11.20 Vrouwen: 1e Jacolien Ruizendaal Emmeloord 1.03.15 2e Sjoukje de Glee Gauw 1.32.39 3e Inge Zwiers Oldebroek 1.33.23 4e Anita v.d. Wal Harlingen 1.33.23
10.6 KM: 1e Folkert Visser Burgum 42 30 2e Sicco Koopmans Tolbert 43.43 3e Theo Trul Assen 43.56 4e Jaap Vermaas Marknesse 45.45 5e Remco Oost Rottum 45.49 Vrouwen: Marit Houtsma Ried 59.19 2e Carolien Meloni Appelscha 1.03.41 3e Leonie Terpstra Stiens 1.10.03 4e Janny Fennema Britsum 1.11.06 5e Willy de Jong Leeuwarden 1.14.11
7.6 KM: 1e Alfred Ubbels Steggerda 29.55 2e Jodi Hoogeveen Hoogeveen 33.39 3e Bert Gierveld Assen 34.54 4e Albert Zijlstra Elsloo 37.58 5e Gjalt Kiers Heerenveen 41.38 Vrouwen: 1e Winnie Puno Groningen 25.08 2e Rixt Kiers Heerenveen 46.25 3e Jessica Hollander Leeuwarden 53.30
3.8 KM: 1e Caleb Hoogeveen Hoogeveen 14.03 2e Gert Jan Tichelaar Oldebroek 14.06 3e Scott Hoogeveen Hoogeveen 16.44 4e Erik Rijnders Vroomshoop 18.31 5e Jos Boerema Paterswolde 21.20 Vrouwen: 1e Jip Boerema Paterswolde 16.27 2e Charissa Zijlstra Leeuwarden 18.28 3e Anneke Regnerus Marrum 22.29 4e Lisette Kooistra Uffelte 24.42 5e Astrid Zijlstra Lekkum 33.15

Uitslagen en foto’s Bulleloop in Lekkum

UITSLAGEN BULLELOOP LEKKUM 22-07-2020 – 200 DEELNEMERS

17.5 KM: 1e Hagos Brhane Burgum 59.14 2e Erwin de Vries Stiens 1.02.34 3e Rob Vijver Hichtum 1.03.16 4e Jelle Broersma Wytgaard 1.03.38 5e Pieter Talsma Mantgum 1.14.32 Vrouwen: 1e Anita Bouma Leeuwarden 1.15.36 2e Judith v.d. Meer Dronrijp 1.17.54 3e Sonja Grit Jannum 1.29.39 4e Marian Sterk Mantgum 1.31.46 5e Janine Rotte Assen 1.35.53
10 KM: 1e Johannes Postma Gytsjerk 34.57 2e Dick Wobbes Feanwalden 35.00 3e Erwin Krikke Leeuwarden 40.00 4e Catrinus Vroom Hijum 40.30 5e Jaap Vink Bitgum 40.37 Vrouwen: 1e Miranda Flapper Berltsum 43.34 2e Minke Hell Suwald 45.33 3e Jacinta Fancel Leeuwarden 47.59 4e Monique de Jong Goutum 49.45 5e Elsa Nienhuis Lekkum 50.10
5.5 KM: 1e Pieter Prins Marsum 19.52 2e Sander van Hoorn Leeuwarden 19.56 3e Dennis Brandenburg Steenwijk 20.42 4e Bert Ausma Marum 22.40 5e Thony v.d. Veen Burgum 23.35 Vrouwen: 1e Rosalie Torensma Marsum 24.29 2e Kim Dekker St.-Anna 26.37 3e Charissa Zijlstra Leeuwarden 27.47 4e Celesta Braaksma Leeuwarden 29.35 5e Margreet Aisma Marum 29.42





Dat de hardlopers graag weer los willen was te merken aan de Stienserloop 150 deelnemers Hoeve aan den wegloop 108 deelnemers en woensdag 22 juli de Bulleloop met 200 deelnemers

 

Uitslagen en foto’s Merenloop Grou

14km Merenloop Mannen
1 Riekele Kobes 00:50:32
2 Mechiel Zantema 00:53:13
3 Roelof Oostra 00:53:25

14km Merenloop Dames
1 Mireille Baart 00:58:27
2 Rianne Harmsen 01:03:05
3 Immy Auck 01:04:39

10km Merenloop Mannen
1 Thijs Staps 00:35:54
2 Auke Veldman 00:36:07
3 Folkert Visser 00:36:08

10km Merenloop Dames
1 Judith van der Meer 00:40:54
2 Anita Bouma 00:42:00
3 Anita Flapper 00:42:20

5km Merenloop Mannen
1 Marco van Erp 00:14:41
2 Janco Rijpstra 00:15:11
3 Okikuboy Huruy 00:15:24

5km Merenloop Vrouwen
1 Hanne Boogaard 00:18:43
2 Graciella Evertsz 00:19:18
3 Mare te Biesebeek 00:19:46

Uitslagen en foto’s Rondje Goutum

MAN, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ivor Feunekes Nederlandse Triathlonbond 18:10 18:09
2 Simon van Middelaar Leeuwarden 18:28 18:26
3 Marco Kingma Lichtlopen 19:09 19:08

VROUW, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Caroline Vink Lionitas 22:16 22:14
2 Renske Drenten Lionitas 22:48 22:44
3 Corine Visser Friesland 23:42 23:39

MAN, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Abdelfatah Dalal Lionitas 32:39 32:37
2 Ayco van der Meer Joure 43:31 43:29
3 Wouter van der Meer Lionitas 44:30 44:24

VROUW, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Immy Auck Kersbergen Itens 44:10 44:09
2 Engelien van der Zwaag Goutum 49:22 49:14
3 Loeske Dillingh Leeuwarden 50:34 50:28 Lees verder

Uitslagen en foto’s Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden


MAN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Robin van der Tuin Hurdegaryp 18:07 18:05
2 Marco Bosma Drachten 18:28 18:27
3 Jing Oldhoff Lionitas 18:29 18:29

VROUW, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Meike Regeling Lionitas 20:14 20:14
2 Renske Drenten Lionitas 23:23 23:19
3 Monique de Jong Goutum 25:05 25:00

MAN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Gerrit Duits Friesland 36:40 36:40
2 Pieter Atsma Surhuisterveen 38:22 38:21
3 Rinze Hallema Leeuwarden 39:03 39:03

VROUW, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ester van der Meer Oentsjerk 38:51 38:51
2 Cathelijne Snijders Leeuwarden 44:03 43:59
3 Julia van bohemen Loopgroep Leeuwarden 47:38 47:35

MAN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Dennis Westra NSAV ‘t Haasje 1:14:29 1:14:26
2 Thys de Jong Lionitas 1:14:43 1:14:43
3 Remco Schraa Lionitas 1:15:28 1:15:28

VROUW, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Judith van der Meer Lionitas 1:28:24 1:28:22
2 Freke Kloek Lionitas 1:39:26 1:39:22
3 Tamara van der Molen Leeuwarden 1:50:24 1:50:16

Uitslagen en foto’s Halve Marathon Tzum

MAN, 5.5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pieter Prins Friesland 21:22
2 Allard Sym Sprenger Harlingen 22:33
3 Bouke Tuinstra Friesland 22:39

VROUW, 5.5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Aline de Jong Enschede 27:27
2 Anneke Breidenbach-Halbersma Friesland 28:53
3 Cobie Heida Leeuwarden 29:38

MAN, 10.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marco Leeverink Leeuwarden 39:53
2 Martin vd Duin Impala 40:09
3 Wiebe Terwischa van Scheltinga Reahus 40:12

VROUW, 10.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jantien Hoekstra Berlikum 47:24
2 Simone Smid Franeker 49:05
3 Marga Zwanenburg Sneek 50:28

MAN, 16.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Koos Jelmer de Vries Friesland 1:02:04
2 Daan vd Geest Friesland 1:12:29
3 Peter van Mourik Makkum 1:13:35

VROUW, 16.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Liesbeth Steenbergen Sneek 1:18:45
2 Janet Werkema Horror 1:19:57
3 Tjitske Kooistra Westerhof Lelystad 1:30:09

MAN, 21.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Gerrit Duits Friesland 1:19:50
2 Jurriaan De Rouw Oranjewoud 1:22:45
3 Durk Tigchelaar Harlingen 1:26:49

VROUW, 21.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Dieuwertje Bax Anna Paulowna 1:27:04
2 Anita Flapper Berlikum 1:31:15
3 Greetje Buist Haren 1:42:43