Uitslagen Ronde van Oranjewoud

Podium 16kPodium 16k

Podium 26kPodium 26k

UITSLAGEN – FOTO’S Foekelina Numan – FOTO’S Klaas Peereboom – FOTO’S Sander Online Media

V  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Ylona Kruis Ysbrechtum 1973 1:07:59 41:56 1:49:55 1:50:02
2 Marije Van der Kooij Heerenveen 1982 1:17:51 49:50 2:07:41 2:07:50
3 Liesbeth Albers Bontebok 1957 1:17:52 51:12 2:09:04 2:09:13
M  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Foppe Van der heide Drachten 1971 1:03:25 38:46 1:42:11 1:42:12
2 Fokko Smedema Leeuwarden 1986 1:03:59 40:34 1:44:33 1:44:35
3 Willem Koet Heerenveen 1967 1:04:29 41:16 1:45:45 1:45:47
M  10 EM wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Erwin Akkerman Meppel 1979 54:51 54:53
2 Jan Venhuizen Smilde 1968 57:11 57:12
3 Saher Yousef Heerenveen 1966 58:30 58:31
V  10 EM wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Silvia Brouwer Oudeschoot 1975 1:09:09 1:09:13
2 Anneke De boer Nijland 1967 1:09:24 1:09:27
3 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:11:37 1:11:39

Lees verder

Uitslagen Sneek Bolsward Sneek

UITSLAGEN – FOTO’S – FOTO’S Henk Canrinus

Olfert MolenhuisMariska Kramer

Mariska Kramer won vanmiddag Sneek-Bolsward-Sneek in een tijd van 1.14.58. De enige die Mariska tot kon bijhouden was Yvonne Kassenberg en zij kwam in 1.15.29 (PR) over de finishstreep op de atletiekbaan van av Horror. Het verschil met nummer drie Marian Sterk 1.29.14 was maar liefst 15 minuten.

Bij de mannen was Olfert Molenhuis de snelste in 1.05.22. Hij verwees Erik Negerman 1.07.11 naar de tweede plaats. Derde werd Jan Stuursma in 1.07.22. Klik HIER voor de volledige uitslagen.

V, 20 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mariska Kramer-Postma Drachten 1:14:58
2 Yvonne Kassenberg 75 Leeuwarden 1:15:29
3 Marian Sterk 80 Mantgum 1:29:14
4 Marjan de Ruiter-Abma 68 Sneek 1:32:15
5 Regine Postma 88 Sint Nicolaasga 1:33:37
6 Tessa Boot 84 Sneek 1:33:56
7 Jolande Hendrikse 71 Lelystad 1:34:38
8 Alianne Hofstra 75 Gorredijk 1:38:17
9 Wietske Beenen 82 Gorredijk 1:39:10
10 Hester Groenveld 69 Bolsward 1:42:06
M, 20 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Olfert Molenhuis 84 Assen 1:05:22
2 Erik Negerman 75 Hilversum 1:07:11
3 Jan Stuursma 87 Sappemeer 1:07:34
4 Franke Smidstra 86 Leeuwarden 1:08:43
5 Jan Venhuizen 1:10:11
6 Benjamin Kok 70 Jistrum 1:10:28
7 Willem de Boer 77 Exmorra 1:10:55
8 Stefan van der Pols 67 Vogelenzang 1:11:48
9 Gerrit Kramer 66 Bolsward 1:12:50
10 Rieke Kobes 87 Haskerhorne 1:13:13
11 Douwe Nauta 77 Leeuwarden 1:13:23
12 Willem Faber 65 St Nyk 1:13:44
13 Johannes Postma Leeuwarden 1:15:18
14 Erik Strikker 70 Den Helder 1:15:25
15 Siep Nota 91 Sneek 1:16:02
16 Johan Hulzebos 63 Zuidwolde 1:16:33
17 Klaas Kroese 68 Scharnegoutum 1:16:51
18 Jan Albert Veenema 74 Sneek 1:17:03
19 Bob Boelens 67 Schiermonnikoog 1:19:08

Lees verder