Uitslagen en foto’s Triathlon Wommels

1/8VR, ACHTSTE
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Evelien van Leeuwen Utrecht 1:07:56
2 Marijke Harmsma Bovensmilde 1:08:38
3 Natascha Vinke van de Vis Oudeschild 1:12:11

1/8MN, ACHTSTE
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Ben Douwes De Westereen 1:05:56
2 Pieter Pilat Gerkesklooster 1:06:30
3 Lammert van der Ploeg De Westereen 1:06:51

1/4VR, KWART
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marjan Andringa Marrum 2:09:44
2 Theresia Offringa Nijland 2:19:27
3 Esther Visser Amsterdam Zuidoost 2:23:01

1/4MN, KWART
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jort van Zutphen Weidum 1:56:21
2 Mathijs van Ark Groningen 1:56:56
3 Stefan de Jong Blije 1:57:23

Uitslagen 8 van Drachten

Mannen, 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING NETTO

1 Maurice Smit Fivelstreek 25:52
2 Erwin de Vries Lionitas 26:18
3 Janco Rijpstra Lionitas 26:23

Vrouwen, 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING NETTO

1 Elsa Rijpstra Lionitas 28:44
2 Jessica Oosterloo LSV Invictus 29:08
3 Fleur Baljet Horror 30:22

Uitslagen en foto’s Ronde van Stiens

Ronde van Stiens met tweehonderd lopers aan de start

Heel veel nieuwe gezichten bij de Ronde van Stiens. Een prestatieloop over vier verschillende afstanden. De organisatie had dit keer gekozen voor bijna dezelfde route als een tijdje terug. Dit omdat de lopers die zo mooi vonden. Tweehonderd lopers hebben zich  aangemeld. Enkelen hiervan stopten omdat zij het na een half jaar niet hardlopen het toch wat hadden onderschat.

Sv Friesland organisator Christiaan Valk had alles weer prima voorbereid en nog meer vrijwilligers ingezet. Dit om alles volgens de geldende regels te organiseren. Het Industrieterrein -met allemaal loodsen- is hier ideaal voor. Op zondag is daar geen bedrijvigheid en al de inritten naar de loodsen bleven vrij van parkerende auto’s.

Er waren al honderdveertig vooraanmeldingen en met dit mooie weer kwamen daar nog eens zestig na-inschrijvers bij. Onderweg vier waterposten en na de finish warm en koud drinken. Geen douches maar wel een grote toiletwagen van Hessel. De SV Friesland beschikt over heel veel materiaal maar moest in deze Corona tijd toch weer extra spullen aanschaffen. Maar daar kregen ze veel lof van de deelnemers voor terug.

De meesten lopers kozen voor de 10 km. Maar ook de 6 km had goede deelname. 26 lopers kozen voor de 16 km en 33 mensen durfden de 22.5 km wel aan. Dit is ook een mooie route langs de Zeedyk waar de meesten nog nooit waren geweest.

SV Friesland kan dan ook terug zien op een geslaagd evenement en organiseert over 14 dagen de volgende loop de 10 EM van St.-Anna. Graag tot dan!

UITSLAGEN
22.5 KM: 1e Erwin de Vries Stiens 1.20.42 2e Tim Tesselaar Den Helder 1.22.25 3e Johannes Postma Goutum 1.26.57 4e Harry Wiersma Blija 1.33.50 5e Erik Wubs Gorredijk 1.36.54 Vrouwen: 1e Lica Bradu Groningen 2.06.12 2e Annechien v.d. Veen Leeuwarden 2.09.04 3e Nienke v. Uitert Leeuwarden 2.15.59

16 KM: 1e Jan Willem Davidse Zwolle 1.10.26 2e Gerrit Duits Groningen 1.10.46 3e Luuk Kruizinga Aduard 1.15.27 4e Rodion Talman Jonkersland 1.19.20 5e Joris Popken Stiens 1.21.09 Vrouwen: 1e Anita Flapper Berltsum 1.12.52 2e Irma Brouwer Stiens 1.17.06 3e Annet Brouwer Stiens 1.20.30 4e Wieja Talman Jonkerslan 1.25.26 5e Marijke Terpstra Stiens 1.29.25

10.8 KM: 1e Alwin Reinders Burgum 41.09 2e Herman Regnerus Hurdegaryp 43.22 3e Lionel Petitiaux Haren 44.39 4e Doron Vermaat Groningen 45.39 5e Anco v.d. Heide Dokkum 45.46 Vrouwen: 1e Ilona Hoeksma Heerenveen 47.40 2e Lieneke de Jong Grou 48.26 3e Nikki Jepkema Lekkum 53.27 4e Trienke Zijlstra Burdaard 53.42 5e Marit Houtsma Ried 53.45

6.2 KM: 1e Sietze Ketelaar Heeg 23.02 2e Dennis Brandenburg Steenwijk 23.33 3e Cor Visser Gytsjerk 23.44 4e Jappie Doller oosterwolde 24.11 5e Bert Ausma Marum 24.37 Vrouwen: 1e Jannine Rotte Assen 29.50 2e Kim Dekker S.-Anna 30.46 3e Margreet Ausma Marum 33.01 4e Laura Minck Menaam 33.37 5e Jolanda Muizer Leeuwarden 34.14

Uitslagen en foto’s 6e Hoeve aan den Wegloop Oude Willem

  • UITSLAGEN
    21.6 KM 1e Roeland Slagter Milaan 1.19.53 2e Ralph Venhoven Assen 1.27.51 3e Martijn Schmit Grou 1.28.01 4e Erik Dambrink Meppel 1.30.46 5e Hans Westenbrink Nijeveen 1.40.14 Vrouwen: 1e Mireille Baart Wageningen 1.26.41 2e Petra Hasper Meppel 1.37.38 3e Marian Sterk Mantgum 1.57.36 4e Nienke v.Uitert Leeuwarden 1.59.05
    15 KM: 1e Daan Lammers Lemmer 59.21 2e Melchior v.d.Pol Apeldoorn 59.49 3e Jappie Doller Oosterwolde 1.01.55 4e Jaap Vermaas Marknesse 1.03.11 5e Richard Beldman Holten 1.04.48 Vrouwen: 1e Anneke Mook Tuk 1.22.43 2e Marja v.d. Werf-Zoer Joure 1.27.16 3e Antje Breeuwsma Bolsward 1.29.38 4e Esther v. Bergen Sneek 1.29.38 5e Ester Hendrikse en Isabel Sol Steenwijk 1.33.53
    10.8 KM: 1e Henri Veldman Bontebok 40.01 2e Ivan Smid Emmen 40.05 3e Alwin Reinders Burgum 40.23 4e Remi Thuss Groningen 42.18 5e Rick Smit Meppel 42.25 Vrouwen: 1e Bertha Bruggenkamp Westerbork 47.27 2e Ilona Hoeksma Heerenveen 48.53 3e Bea Koet Heerenveen 55.22 4e Elizabeth Mulder Wietmarschen 55.31 5e Joke Nicolai Oosterwolde 1.00.57
    7.6 KM: 1e Dennis Brandenburg Steenwijk 29.24 2e GertJan Ubels Staphorst 38.08 3e Bert Gierveld Assen 38.50 4e Piet Kerstholt Groningen 44.59 5e Egbert Geertsma Groningen 47.37 Vrouwen: 1e Wilma de Roo Urk 41.12 2e Hilda Knol Steenwijk 48.12 3e Esmaldi Nagaleingram Smilde 48.51 4e Janet Stuiver Vledderveen 50.09 5e Welmoed Riemersma Harlingen 50.55
    3.8 KM: 1e Anno Huizenga Assen 13.45 2e Caleb Hoogeveen 13.49 3e GertJan Tichelaar Oldebroek 14.05 4e Henry Perdok Norg 15.08 5e Erik Rijnders Vroomshoop 18.31 Vrouwen: 1e Christien Koning Groningen 15.51 2e Liseth Breidenbach Ijselmuiden 18.26 3e Anneke Breidenbach Zwolle 19.27 4e Lisette Kooistra Uffelte 24.29 5e Astrid Zijlstra Lekkum 26.23

Uitslagen en foto’s Frisialoop in Harlingen


UITSLAGEN
16KM: 1e Roeland Slagter Milaan 1.02.10 2e Jetze Genee Makkum 1.08.06 3e Hans Duin Harlingen 1.09.49 4e Harry Wiersma Blija 1.10.35 5e Durk Tigchelaar Harlingen 1.10.53

10KM: 1e Allard Sym Sprenger Harlingen 38.37 2e Jacob Visser Groningen 41.16 3e Gerald Hoogeveen Bolsward 43.08 4e Teatse Tichelaar Harlingen 44.32 5e Ricardo Papa Wargea 45.00 Vrouwen: 1e Minke Hell Suwald 47.05 2e Klaziena Politiek Groningen 47.28 3e Marit Houtsma Ried 50.26 4e Lucia v.d. Bijl Bolsward 50.29 5e Monique de Jong Goutum 50.48

5.3 KM: 1e Klaasjan Velslinga Makkum 21.35 2e Cor de Vries Harlingen 25.37 3e Frank Visser Oppenhuizen 25.42 4e Hendrie v.d. Werf Bolsward 26.42 5e Erik Rijnders Vroomshoop 27.45 Vrouwen: 1e Meike Regeling Stiens 22.23 2e Anita v.d.Wal Harlingen 26.21 3e Tracy v.d. Ploeg Damwoude 27.00 4e Liseth Breidenbach IJsselmuiden 27.45 5e Anneke Breidenbach Zwolle 27.59

Uitslagen en foto’s Golleloop in Wirdum


  • UITSLAGEN
    10.8 KM: 1e Mechiel Zantema Goutum 37.20 2e Koos Jelmer de Vries Leeuwarden 41.25 3e Folkert Attema Heeg 41.54 4e Klaas Kroese Scharnegoutum 42.02 5e Robin Pryke Oudehaske 43.42 Vrouwen: 1e Mireille Baart Wageningen 42.24 2e Marjan Helmantel-Oostinga Eelde 45.26 3e Caroline Vink Bitgum 50.44 4e Nynke de Jong Tzum 52.28 5e Loeske Dillingh Leeuwarden 54.38
    8 KM: 1e Stefan de Nekker Wolvega 29.16 2e Allard Sym Sprenger Harlingen 29.49 3e Simon v.d.Veen Leeuwarden 31.08 4e Ricardo Papa Wergea 33.55 5e Syb v.d. Ploeg Kubaard 34.18 Vrouwen: 1e Regine Postma Akkrum 35.20 2e Ilona Hoekstra Heerenveen 36.25 3e Sandra v.d. Meulen Hallum 42.36 4e Marjan Rodenhuis Wirdum 45.04 5e Hillegien Tol Leeuwarden 45.29
    4.6 KM: 1e Hagos Brhane Burgum 14.31 2e Erwin de Vries Stiens 15.57 3e Henk Bos Tjalleberd 17.26 4e Dennis Brandenburg Steenwijk 17.46 5e Jeroen Schorning Heerenveen 18.31 Vrouwen: 1e Evelien v. Leeuwen Utrecht 19.14 2e Myra Hitzert Hurdegaryp 21.24 3e Ida Dijkstra-Plat Boer 26.59 4e Hamnelore Wiersma Stiens 27.52 5e Ine v. Uitert Leeuwarden 28.17
    1 KM: 1e Machtelt Romkema Wirdum 4.54 2e Lennert Romkema Wirdum 4.55 3e Sinne v.d. Ploeg Kubaard 5.58

Uitslagen en foto’s 5e Hoeve aan den Wegloop Oude Willem


UITSLAGEN
21 KM: 1e Marjan Helmantel-Oostinga Eelde 1.39.59 2e Fred Schoon Assen 1.45.00 3e Wendy Hoven Bovensmilde 1.47.44 4e Meine Hoitsma Kollum 1.48.09 5e Bauke v.d. Loon Duitsland 1.52.28
15 KM: 1e Melchior v.d. Pol Apeldoorn 1.01.05 2e Sieds Wiersma Drachten 1.05.20 3e Niels Doorten Assen 1.05.52 4e Anjo Simonse Emmeloord 1.06.41 5e Jaap Vlaming Lemmer 1.10.39 Vrouwen: 1e Marja v.d. Werf-Zoer Joure 1.26.44 2e Monique v.d. Meer Groningen 1.28.27 3e Agnes Woldhuis Ten Post 1.31.42 4e Willy de Jong Leeuwarden 1.49.41
10.8 KM: 1e Folkert Visser Burgum 43.31 2e Reinder de Jonge Assen 44.32 3e Ross Nutter Aalden 47.37 4e Klaas/Willem Nieuwland Marum 48.58 5e Arjan v.d. Wal Drachten 49.43 Vrouwen: 1e Christien Koning Groningen 50.48 2e Elizabeth Mulder Duitsland 56.39 3e Simone Smid Franeker 59.07 4e Inge Helder De Knipe 1.06.14 5e Ester Hendrikse Steenwijk & Karin Danhof Irnsum 1.08.48
7.6 KM: 1e Nicky Konijn Wijnjewoude 29.04 2e Dennis Brandenburg Steenwijk 30.01 3e Alfres Ubels Steggerda 31.45 4e Jacob Willemsma Assen 37.12 5e Albert Zijlstra Elsloo 39.00 Vrouwen: 1e Gerrie Alma Drachten 42.54 2e Hennie v.d. Veer Oosterwolde 46.01 3e Jannie Fennema Britsum 47.30 4e Nellie Dijkstra St.-Anna 50.08 5e Hilda Knol Steenwijk 50.32
3.8 KM: 1e Caleb Hoogeveen 13.52 2e Anno Huizenga Assen 13.55 3e Joris v.d. Bosch Ossenzijl 14.07 4e Jodi Hoogeveen Hoogeveen 15.22 5e Tim de Boer Oosterwolde 18.14 Vrouwen: 1e Carla Pijlman Leeuwarden 19.36 2e Linda Lassche Staphorst 21.39 3e Femmy de Bruin St.-Anna 22.46 4e Lisette Kooistra Uffelte 24.06 5e Astrid Zijlstra Lekkum 26.20

Uitslagen en foto’s Twirreloop in Wytgaard

UITSLAGEN
15.7 KM: 1e Hagos Brhane Burgum 52.33 2e Wilco Kooistra Leeuwarden 56.20 3e Jelle Broersma Wytgaard 58.16 4e Merwin Dollison Winschoten 1.02.04 5e Rogier Rozendaal Leeuwarden 1.03.11 Vrouwen: 1e Judith v.d. Meer Dronrijp 1.09.40 2e Anita Flapper Berlikum 1.10.12 3e Lieneke de Jong Grou 1.14.30 4e Marian Sterk Mantgum 1.21.20 5e Sytske Sytema Deinum 1.46.42

10 KM: 1e Mechiel Zantema Goutum 32.56 2e Klaas Kroese Scharnegoutum 37.24 3e Allard Sym Springer Harlingen 38.19 4e Klaas v. Heeringen Hurdegaryp 38.31 Vrouwen: 1e Minke Hell Suwald 46.18 2e Larissa Bakker Leeuwarden 50.47 3e Anneke Wester Iens 52.22 4e Marit Houtsma Ried 52.52 5e Annechien v.d. Veen Leeuwarden 56.40

5.8 KM: 1e Riekele Kobes 19.42 2e Guido v.d. Boogaard Leeuwarden 20.16 3e Sander v. Hoorn Leeuwarden 21.03 4e Jappie Doller Oosterwolde 23.26 5e Sijmen Kleiker Leeuwarden 26.04 Vrouwen: 1e Regine Postma Akkrum 23.53 2e Lucia v.d. Bijl Bolsward 28.02 3e Kim Dekker St.-Anna 29.13 4e Sandra v.d. Meulen Hallum 29.44 5e Charissa Zijlstra Leeuwarden 30.44

2.5 KM: 1e Dennis Brandenburg Steenwijk 9.15 2e Harmen de Ruiter Wytgaard 11.47 3e Mark v.d. Weij Wytgaard 12.31 4e Bas v.d. Weij Wytgaard 12.34 5e Ferry de Ruiter Wytgaard 12.40 Vrouwen: 1e Jip Boerema Paterswolde 10.07 2e Eva Elferink Gemser Veenhuizen 12.09 3e Marije Elferink Gemser Veenhuizen 12.19 4e Mik Boerema Paterswolde 13.36 5e Mare Roorda Wytgaard 16.26

Uitslagen en foto’s 3e Hoeve aan den Wegloop Oude Willem

Uitslagen 3e Hoeve aan den Wegloop 1-08-2020

19.6 KM: 1e Egbert Zijlstra Emmen 1.34.27 2e Jeroen Beekhof Zwolle 1.43.49 3e Wouter Halberstadt Dronten 1.44.43 4e Luuk Kruizinga Aduard 1.47.36 5e Johannes v.d. Kooi Gytsjerk 1.50.23 Vrouwen: 1e Petra Hasper Meppel 1.39.27
15KM: 1e Melchior v.d.Pol Apeldoorn 1.00.20 2e Dennis Brandenburg Steenwijk 1.05.57 3e Jeroen Vels Emmeloord 1.08.58 4e Marcel Hoekstra Leeuwarden 1.10.50 5e Chris Draijer Oudega 1.11.20 Vrouwen: 1e Jacolien Ruizendaal Emmeloord 1.03.15 2e Sjoukje de Glee Gauw 1.32.39 3e Inge Zwiers Oldebroek 1.33.23 4e Anita v.d. Wal Harlingen 1.33.23
10.6 KM: 1e Folkert Visser Burgum 42 30 2e Sicco Koopmans Tolbert 43.43 3e Theo Trul Assen 43.56 4e Jaap Vermaas Marknesse 45.45 5e Remco Oost Rottum 45.49 Vrouwen: Marit Houtsma Ried 59.19 2e Carolien Meloni Appelscha 1.03.41 3e Leonie Terpstra Stiens 1.10.03 4e Janny Fennema Britsum 1.11.06 5e Willy de Jong Leeuwarden 1.14.11
7.6 KM: 1e Alfred Ubbels Steggerda 29.55 2e Jodi Hoogeveen Hoogeveen 33.39 3e Bert Gierveld Assen 34.54 4e Albert Zijlstra Elsloo 37.58 5e Gjalt Kiers Heerenveen 41.38 Vrouwen: 1e Winnie Puno Groningen 25.08 2e Rixt Kiers Heerenveen 46.25 3e Jessica Hollander Leeuwarden 53.30
3.8 KM: 1e Caleb Hoogeveen Hoogeveen 14.03 2e Gert Jan Tichelaar Oldebroek 14.06 3e Scott Hoogeveen Hoogeveen 16.44 4e Erik Rijnders Vroomshoop 18.31 5e Jos Boerema Paterswolde 21.20 Vrouwen: 1e Jip Boerema Paterswolde 16.27 2e Charissa Zijlstra Leeuwarden 18.28 3e Anneke Regnerus Marrum 22.29 4e Lisette Kooistra Uffelte 24.42 5e Astrid Zijlstra Lekkum 33.15

Uitslagen en foto’s 2e Hoeve aan den Wegloop Oude Willem


Uitslagen 2e Hoeve aan den Wegloop 25-07-2020

19.6 KM: 1e Guido v.d.Boogaard Leeuwarden 1.23.38 2e Peter van Dam Groningen 1.37.05 3e Sander v. Hoorn Leeuwarden 1.37.48 4e Bob v.d. Weg Rohel 1.38.15 5e Mark Huisman Zuidlaren 1.43.26 Vrouwen: 1e Marieke Otten Groningen 1.45.59 2e Carla Dijkstra Groningen 1.59.11 3e Marjan Bult Ruinen 2.03.48
15KM: 1e Victor Bastiaansen Eesveen 59.27 2e Sieds Wiersma Drachten 1.03.29 3e Chris Draijer Oudega 1.09.33 4e Siem Hiemstra Appelscha 1.09.33 5e Jan Uiterwijk Mildum 1.09.54 Vrouwen: 1e Astrid Hopman Uitgeest 1.23.17 2e Thea Douma Fochterloo 1.24.42 3e Inge Helder De Knipe 1.29.52 4e Inge Kools Leeuwarden, Anita v.d.Wal Harlingen, Mattie de Boer Appelscha 1.46.24
10.6 KM: 1e Kelly Bouman Nunspeet 47.35 2e Rink Post Appelscha 49.38 3e Melchior Ram Uffelte 51.25 4e Henk Jan Tieleman Sommelsdijk 51.36 5e Ab Vos Julianadorp 52.24 Vrouwen: 1e Jikke v.d. Berg Nijbeets 50.14 2e Lucia v.d. Bijl Bolsward 56.07 3e Joke Nicolai Oosterwolde 58.15 4e Adri Sluis Mildam 1.04.50 5e Karin Danhof Irnsum 1.05.39
7.6 KM: 1e Dennis Brandenburg Steenwijk 30.01 2e Jodi Hoogeveen Hoogeveen 32.48 3e Eric Zoet Nunspeet 38.51 4e Jacques Lezer Huizen 44.38 5e Sander de Vries Groningen 47.58 Vrouwen: 1e Evelyne Salari Annen 50.53
3.8 KM: 1e Anno Huizenga Assen 13.10 2e Jappie Doller Oosterwolde 14.50 3e Eltjo Kooi Uithuizen 18.17 4e Erik Rijnders Vroomshoop 18.35 5e Harry Prins Beilen 21.30 Vrouwen: 1e Daphne Spreen Rolde 15.28 2e Anneke Breidenbach Zwolle 19.43 3e Lisette Kooistra Uffelte 25.10 4e Anneke Regnerus Marrum 31.20