Uitslagen Bonifatiusloop Dokkum

21 KM Mannen Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 74 Jan Stuursma Aquilo NED 1e Man 1:14:28 1:14:28
2 40 Thys de Jong Lionitas NED 2e Man 1:16:57 1:16:57
3 110 Willem de Haan Impala NED 3e Man 1:19:00 1:19:00

21 KM Vrouwen Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 114 Judith van der Meer Lionitas NED 1e Vrouw 1:27:49 1:27:49
2 72 Menke Knol Groningen NED 2e Vrouw 1:29:42 1:29:41
3 92 Erika Broekema Loopgroep Bedum NED 3e Vrouw 1:35:55 1:35:54

10 KM Mannen Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 1246 Rob Vijver Lionitas NED 1e Man 32:08 32:08
2 1254 Erwin de Vries Lionitas NED 2e Man 33:20 33:17
3 1174 Wilko Bakker Horror NED 3e Man 33:27 33:27

10 KM Vrouwen Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 1292 Maria Sterk Hallum NED 1e Vrouw 42:40 42:30
2 1142 Esther Verkade Vitalis NED 2e Vrouw 44:06 44:04
3 1032 Nynke de Jong Tzum NED 3e Vrouw 45:03 44:55

5 KM Mannen Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 1173 Yke Zoetendaal Horror NED 1e Msen 16:04 16:04
2 2160 Bram Kielman AV Heerenveen NED 2e Msen 16:48 16:48
3 2167 Hugo Jan Bosscher Loopgroep Hugo Veenker NED 3e Msen 17:11 17:10

5 KM Vrouwen Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 2206 Mare te Biesebeek Lionitas NED 1e Vsen 20:07 20:06
2 2057 Marijke Bijker Loopgroep Hugo Veenker NED 2e Vsen 24:06 24:00
3 2119 Tsjetty Visser Impala NED 3e Vsen 24:07 24:02

Uitslagen en foto’s Monikkenloop Schiermonnikoog

10 Engelse mijlen (overall) 2019

Heren
1. Mathijs de Vroome (Peize) 58:25
2. Pascal Remminga (Haren) 1:04:40
3. Ab Reurslag (Lochem) 1:04:51

Dames
1. An Bennema (Groningen) 1:06:02
2. Eline Steenwijk (Steenwijk) 1:06:37
3. Larissa Mars (Amersfoort) 1:07:56

10 km (overall) 2019

Heren
1. Martijn Nijenhuis (Groningen) 41:25
2. Arjen Sjollema (Groningen) 42:05
3. Laurens Verkade (Utrecht) 44:21

Dames
1. Annet Jantien Smit (Groningen) 46:57
2. Anita Tijsma (Groningen) 47:12
3. Julia van der Molen (Vlieland) 48:35

5 km (overall) 2019

Heren
1. Huub Ooijevaar (Zwolle) 20:10
2. Bodhi de Vos (Dokkum) 20:55
3. Paul van Paridon (Haarlem) 21:56

Dames
1. Charlotte Fransen (Assen) 25:55
2. Alida van de Kolk (Harderwijk) 26:41
3. Gertie Wieringa (Ter Apel) 27:46

Uitslagen en foto’s Condensloop Leeuwarden

MANNEN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Riekele kobes Friesland 1:12:52 1:12:52
2 Hagos Brhane Lionitas 1:15:29 1:15:29
3 Arjan Marchand Groningen 1:16:15 1:16:15

VROUWEN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Judith van der Meer Lionitas 1:28:15 1:28:12
2 Samantha Wolfslag Lionitas 1:30:22 1:30:18
3 Sanne Heidinga Lionitas 1:33:01 1:32:44

MANNEN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Paul Geertsma Lionitas 33:00 33:00
2 Erwin de Vries Lionitas 35:07 35:04
3 Willem Wijma Lionitas 36:04 36:03

VROUWEN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Trudy Veenstra Nederlandse Triathlonbond 40:09 40:09
2 Aveline Hijlkema Leeuwarden 41:50 41:49
3 Rianne – Harmsen de Boer Drachten 43:06 43:04

MANNEN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jan Bouwknegt HAC ’63 16:20 16:20
2 Gerko Floor LSV Invictus 17:07 17:06
3 Pieter Prins Friesland 17:17 17:17

VROUWEN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Elsa Rijpstra Lionitas 17:39 17:38
2 Mare te Biesebeek Lionitas 19:41 19:40
3 Jonine Hofstra LSV Invictus 19:51 19:50