Uitslagen en foto’s Bonifatiusloop Dokkum

16 KM Man
Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto

1 193 Ilyas Iman Fulda GER 1e Man 52:36 52:34
2 196 Riekele Kobes Nederland NED 2e Man 53:58 53:57
3 195 Lorenz Rau Fulda GER 3e Man 54:41 54:40

16 KM Vrouw
Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto

1 162 Ria Lok Damwald NED 1e Vrouw 1:18:46 1:18:43

10 KM Man
Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto

1 1304 Paul Geertsma Lionitas NED 1e Man 33:34 33:34
2 1525 Bram Kielman Loopgroep Hugo Veenker NED 2e Man 34:07 34:06
3 1527 Jort van Zutphen Nederland NED 3e Man 34:58 34:58

10 KM Vrouw
Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto

1 1483 Rianne Harmsen – de Boer Drachten NED 1e Vrouw 41:06 41:05
2 1528 Anja van Zutphen Nederland NED 2e Vrouw 46:37 46:33
3 1466 Thea van der Meulen Friesland NED 3e Vrouw 49:08 48:56

5 KM Man
Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto

1 2335 Janco Rijpstra Lionitas NED 1e Msen 16:30 16:29
2 2253 Jelmer van der Veen Lionitas NED 2e Msen 17:27 17:26
3 2332 Folkert Visser Impala NED 3e Msen 17:48 17:48

5 KM Vrouw
Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto

1 2252 Lisanne Jager Lionitas NED 1e Vsen 20:59 20:58
2 2236 Mirjam Hardholt Dokkum NED 2e Vsen 24:23 24:20
3 2385 Ilse Spijksma Dokkum NED 3e Vsen 24:44 24:33

Uitslagen & foto’s Bonifatiusloop Dokkum

UITSLAGEN – FOTO’S Simon Regnerus

Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 89 Ilyas Iman Fulda GER 1e M21 1:09:21 1:09:21
2 54 Riekele Kobes Leeuwarden NED 2e M21 1:10:17 1:10:17
3 126 Iwan Kamminga Aquilo NED 3e M21 1:12:26 1:12:26

Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 67 Paul Geertsma Lionitas NED 1e M10 32:21 32:21
2 1284 Jort van Zutphen Weidum NED 2e M10 33:52 33:51
3 1399 Koos-Jelmer de Vries Friesland NED 3e M10 34:39 34:38

Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 2232 Merwin Dollison Artemis NED 1e Msen 16:53 16:53
2 2101 Olaf Jan Bosscher Loopgroep Hugo Veenker NED 1e Jjun 17:14 17:14
3 2164 Folkert Visser Impala NED 2e Msen 17:18 17:18

Uitslagen Bonifatiusloop Dokkum

UITSLAGEN

21 km Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 6 Riekele Kobes Leeuwarden 1e Man 1:11:00 1:11:00
2 105 Remon van Lunzen Lionitas 2e Man 1:15:37 1:15:36
3 106 Menco Schuurman De Koplopers 3e Man 1:16:12 1:16:12
21 km Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
21 48 Eva Koopman Groningen 1e Vrouw 1:30:41 1:30:40
43 107 Liesbeth Hiddema Reduzum 2e Vrouw 1:41:52 1:41:49
50 169 Inge van Schaick Lionitas 3e Vrouw 1:43:32 1:43:23
10 km Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 651 Paul Geertsma Lionitas 1e Man 33:14 33:14
2 200 Rob Vijver Lionitas 2e Man 33:33 33:33
3 377 Jort van Zutphen Friesland 3e Man 33:55 33:55
5 kM Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
1 920 Jelmer van der Veen Goutum 1e Msen 17:33 17:33
2 781 Hugo Jan Bosscher AV Heerenveen 1e Jjun 17:44 17:43
3 1094 Pascal Sinnema Lionitas 2e Jjun 17:49 17:48
5 km Plts StNr Naam Woonplaats Land Uitsl Categ Bruto Netto
13 1085 Vera Keidel Lionitas 1e Vsen 20:38 20:36
25 860 Charissa Zijlstra Friesland 2e Vsen 22:12 22:11
37 913 Hendrica Swart Damwald 3e Vsen 24:19 24:07