Uitslagen en foto’s Cees Clement Cross/TrailRun in Sneek


MAN, 10 KM MANNEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Hagos Berhane Burgum 36:45
2 Peter-Jan de Jong Joure 37:07
3 Janco Rijpstra Oentjerk 37:19

VROUW, 6 KM VROUWEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Fleur Baljet Meppel 25:07
2 Regine Postma Akkrum 26:48
3 Immy Auk Kersbergen Wommels 27:31

MAN, TRAILRUN 3,7 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Dennis Brandenburg Steenwijk 15:25 15:24
2 Jan Albert Veenema Sneek 16:18 16:18
3 Idsert Kuperus Oppenhuizen 21:14 21:10

VROUW, TRAILRUN 3,7 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Juliet van der Zweep Sneek 21:07 21:00
2 Anniek van der Bijl Sneek 22:23 22:15
3 Cindy de Vries-Neyens Sneek 23:49 23:40

MAN, TRAILRUN 7,4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Sietse Rozema IJlst 34:48 34:46
2 Jouke Hoekstra IJlst 35:17 35:12
3 Koos Rijpma Sneek 35:47 35:45

VROUW, TRAILRUN 7,4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Yvonne Hiemstra Sneek 38:37 38:29
2 Liesbeth Steenbergen Sneek 39:38 39:37
3 Mila Petrosian Kyiv 41:40 41:35

MAN, TRAILRUN 11 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Harrie Boonstra Sneek 43:30 43:25
2 Auke Veldman IJlst 47:32 47:30
3 Klaas van Heeringen Hardegarijp 50:55 50:53

VROUW, TRAILRUN 11 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Annemieke Poelsma Reahus 1:14:19 1:14:10

Uitslagen en foto’s Cees Clement Cross Sneek

MAN, 10 KM MANNEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Janco Rijpstra Oentsjerk 36:55
2 Rob Vijver Leeuwarden 37:32
3 Peter-Jan de Jong Joure 37:51

VROUW, 6 KM VROUWEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Fleur Baljet Oosthem 25:33
2 Lisanne Jager Leeuwarden 27:44
3 Renske de Vries Sneek 28:45

MAN, TRAILRUN 4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Steven van Gorssel Makkum 21:18
2 Kevin Visser Leeuwarden 22:07
3 Bas Visser Leeuwarden 22:08

VROUW, TRAILRUN 4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Lisette Leeuwen Pingjum 21:39
2 Silvia Kramer De Knipe 22:44
3 Marrit Van der Kort Joure 24:58

MAN, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Hindrik Jagersma Groningen 30:58
2 Dennis Brandenburg Steenwijk 32:27
3 Peter Hoekstra IJlst 34:40

VROUW, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jitske Cats Burgwerd 36:32
2 Corine Visser Leeuwarden 37:40
3 Jannette Schumacher Noordwijk 40:40

MAN, TRAILRUN 12 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Thierry van Riesen Oberraden 44:59
2 Jan Albert Veenema Sneek 45:28
3 Auke Veldman IJlst 45:48

VROUW, TRAILRUN 12 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Rian van Buren Sneek 53:17
2 Yke Schouwstra Oosterzee 55:57
3 Ingrid Deinum Joure 1:00:09