Uitslagen en foto’s Open Makkumer Wintertrimloop 2020


Heren – 10 km
naam plaats tijd
1e Wilko Bakker Joure 35.20
2e Erwin de Vries Stiens 37.08
3e Erik Bouma IJlst 38.03
4e Lieuwe Palstra Bolsward 38.20
5e Folkert Visser Burgum 38.43

Dames – 10 km
naam plaats tijd

1e Regine Postma Akkrum 44.06
2e Lieneke de Jong Grou 47.05
3e Margriet Akkerman Oudemirdum 47.24
4e Marit Houtsma Ried 49.17
5e Nynke Steigenga Exmorra 49.24

Heren – 5 km
naam plaats tijd

1e Henri Veldman Bontbok 17.18
2e Dirk Slot IJlst 18.07
3e 
Sander van Hoorn Leeuwarden 18.12
4e 
Evan Stienstra Makkum 19.34
5e 
Rein Kramer Bolsward 19.35

Dames – 5 km
naam plaats tijd

1e Liesbeth Steenbergen Sneek 21.59
2e Jikke v/d Berg Nij Beets 22.18
3e Hinke Goemaat Idsegahuizum 22.28
4e Janet Werkema Sneek 22.56
5e Linda Bennetts – van Hurck Makkum 24.19

Uitslagen en foto’s Douwe Kleefstraloop Leeuwarden

MAN, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Hessel Wijnja Groningen 17:45 17:43
2 Glenn de Vries Lionitas 18:42 18:41
3 Marco Kingma Sneek 18:57 18:56

VROUW, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Mare te Biesebeek Vitalis 20:50 20:48
2 Kim Dekker Lionitas 24:39 24:36
3 Charissa Zijlstra Leeuwarden 25:36 25:32

MAN, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jelle Broersma Lionitas 36:31 36:30
2 Anne Oenema AV Heerenveen 37:00 36:59
3 Ynte Tijsma Groningen 38:26 38:24

VROUW, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Anita Flapper Berltsum 41:54 41:52
2 Cathelijne Snijders Leeuwarden 44:09 44:06
3 Janneke van der Windt Leeuwarden 45:12 45:09

MAN, 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Rob Vijver Lionitas 56:59 56:57
2 Remco Schraa Lionitas 57:11 57:09
3 Willem de Boer Lionitas 57:12 57:11

VROUW, 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Judith van der Meer Lionitas 1:07:24 1:07:20
2 Sanne Heidinga Lionitas 1:08:34 1:08:25
3 Freke Kloek Lionitas 1:14:26 1:14:23

Uitslagen en foto’s Oudejaarsloop in Marrum

MAN, 5.4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Kibrom Terwelde Birkan Hijum 18:22
2 Pieter Prins Friesland 19:57
3 Ruben Muller Leeuwarden 20:41

VROUW, 5.4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sandra de Jong Britsum 26:36
2 Kim Dekker Sint Annaparochie 26:44
3 Marijke Bijker Burdraard 26:54

MAN, 10.8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Thijs de Jong Britsum 35:10
2 Dick Wobbes Veenwouden 35:13
3 David van Oosten Leeuwarden 35:16

VROUW, 10.8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anita Flapper Berlikum 42:18
2 Freke Kloek Leeuwarden 45:41
3 Marit Houtsma Friesland 47:34

MAN, 21.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Erwin de Vries Stiens 1:13:27
2 Rob Vijver Hichtum 1:14:05
3 Willem de Boer Exmorra 1:15:23

VSEN, 21.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sanne Heijdinga Leeuwarden 1:31:30
2 Liesbeth Steenbergen Sneek 1:44:57
3 Nynke de Jong Tzum 1:51:07

Uitslagen en foto’s Verhoeve Groen Cross/Trail Appelscha

MAN, TRAILRUN 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Sieds Wiersma Impala 1:06:56 1:06:54
2 Thijs Pasmans Beetsterzwaag 1:07:22 1:07:17
3 Nicholas Shindler Arnhem 1:08:53 1:08:51

VRW, TRAILRUN 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jessica Oosterloo LSV Invictus 1:04:08 1:04:06
2 Anne Luijten Olympus ’70 1:10:13 1:10:11
3 Sietske Dijkstra Groningen 1:14:48 1:14:44

MAN, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Thomas Smeman Haulerwijk 33:02 33:01
2 Binne de Haan Groningen 33:50 33:50
3 Tom de Jong Blijham 36:10 36:08

VRW, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Iris Dahler Hoogeveen 39:11 39:10
2 Bettie Agricola Lichtlopen 41:06 41:03
3 Johanna Krol LSV Invictus 43:20 43:20

MAN, NETTOCANI 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jan Knopert BB lopers 18:45
2 Bert Hof Visvliet 19:46
3 Rink Post met Diva LSV Invictus 21:16

VROUW, NETTOCANI 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Nataschja Hettelder Visvliet 21:30
2 Djoeke Bijlsma Sappemeer 24:39
3 Sophie Wiegant Nieuw-Weerdinge 26:10

MAN, SPRINT
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jelmer van der Veen Lionitas 4:17
2 Wouter Olthof Vitalis 4:26
3 Thijs Veenstra Vitalis 4:28

VROUW, SPRINT
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jenda de Boer Horror 5:12
2 Sarah de Vries Impala 5:34
3 Eline Ruige Lionitas 5:41

10KM HEREN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Erik Bolding Start ’78 31:14
2 Peter-Jan de Jong Horror 33:17
3 Janko Rijpstra Lionitas 33:23

6KM DAMES
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Ilse Rooks LSV Invictus 23:55
2 Elsa Rijpstra Lionitas 24:21
3 Olga Elling Vries 25:12

Uitslagen en foto’s Gaasterlân Run in Balk

Dames 4 mijl
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Femke Yska Nijland 25:00 25:01
2 Immy Andi Itens 26:24 26:26
3 Yvonne Hiemstra Sneek 29:14 29:17

Heren 4 mijl
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Wilko Bakker Joure 21:32 21:34
2 Rindert Keulen Groningen 22:01 22:02
3 Rein Elings Spanbroek 22:46 22:47

Dames 12 km
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Fleur Baljet Meppel 44:52 44:53
2 Anita Flapper Berlikum fr 49:36 49:42
3 Margriet Akkerman Oudemirdum 52:12 52:15

Heren 12 km
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Marcel Adema Akkrum 42:40 42:41
2 Rene Schaap Lemmer 42:45 42:46
3 Martijn Ruis Sneek 43:19 43:20

Dames Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Judith Van der Meer Dronrijp 1:30:41 1:30:44
2 Regine Postma Akkrum 1:35:53 1:35:55
3 Alie Snoek Urk 1:38:11 1:38:15

Heren Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats Netto Bruto

1 Bjorn De Groot Groningen 1:18:56 1:18:57
2 Marten-Jan Ernst Damwoude 1:20:08 1:20:11
3 Hessel Wijnja Groningen 1:20:45 1:20:47

Uitslagen en foto’s Pepernotenrun Franeker

MAN, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jacob van der Galien Dokkum 16:10
2 Pieter Prins Marsum 16:48
3 Sander van Hoorn Lionitas 17:01

VROUW, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Lieneke de Jong Lionitas 20:07
2 Kyra Brouwer Loopgroep Hugo Veenker 20:27
3 Roos Boerma Loopclub Burgum 22:54

MAN, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Erik Bouma Horror 35:04
2 Dick Wobbes Lionitas 35:13
3 Johannes Postma Lionitas 35:27

VROUW, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marrit Hoekstra Easterein 42:25
2 Serena Alserda Groningen 43:23
3 Alie Brouwer Horror 44:32

MAN, 16 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Richie Azombo Heerenveen 53:33
2 Rob Vijver Lionitas 55:37
3 Thys de Jong Lionitas 56:01

VSEN, 16 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Judith van der Meer Lionitas 1:07:01
2 Anita Flapper Berltsum 1:07:58
3 Sytske Visser Impala 1:15:13

Uitslagen en foto’s Sinterklaasloop Bolsward



HEREN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jetze Genee Makkum Fr 27:19 27:19
2 Thomas Wobma Bolsward 27:47 27:47
3 Sandor Walinga Bolsward 27:48 27:48

DAMES
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Regine Postma Akkrum 29:58 29:57
2 Tine Zweers Grootegast 32:19 32:16
3 Yvonna Tinga Bolsward 32:23 32:21

Uitslagen en foto’s Slachterin Wommels

MAN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pieter Prins Friesland 18:37
2 Dennis Brandenburg Steenwijk 19:26
3 Sierk Spits Zutphen 20:51

VROUW, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anneke Breidenbach Friesland 24:31
2 Henrieta Oosterbaan Goenga 25:22
3 Tineke Speelman Sneek 28:25

MAN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Richie Azombo Heerenveen 33:50
2 Rob Vijver Hichtum 35:16
3 Marten-Jan Ernst Friesland 36:10

VROUW, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Erika Broekema Groningen 44:00
2 Jikke van den Berg Nijbeets 46:37
3 Alie Brouwer Joure 46:51

MAN, 21.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Rogier Rozendaal Leeuwarden 1:20:44
2 Benjamin Kok Jistrum 1:21:59
3 Johannes van Raalte Friesland 1:25:41

VROUW, 21.1 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Karin Pastoor Langezwaag 1:32:27
2 Mireille Baart Wageningen 1:44:38
3 Anita Fokkens Tersoal 1:49:45

Uitslagen en foto’s Molenloop in Froubuurt

MAN, 5.3 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Catrinus Vroom Hijum 20:22
2 Gjalt Wester Earnewald 21:16
3 Mindert Kamsma Munein 22:19

VROUW, 5.3 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anneke Breidenbach Friesland 26:05
2 Liseth Breidenbach Friesland 26:10
3 Kim Dekker St. Annaparochie 26:59

MAN, 11.3 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Rogier Rozendaal Leeuwarden 41:59
2 Pieter Atsma Surhuisterveen 45:25
3 Folkert Visser Friesland 45:49

VROUW, 11.3 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Rosien van Toor Groningen 55:17
2 Sandra van der Meulen Hallum 59:51
3 Marianne Haijma Berltsum 1:02:20
Lees verder