Uitslagen en foto’s 8 van Langezwaag

MAN, 21.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD
1 Riekele Kobes Friesland 1:13:41
2 Richard Stel Groningen 1:21:51
3 Mark Huisman Zuidlaren 1:23:07

VROUW, 21.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Eline Kelly Eesveen 1:28:13
2 Wytske Kok Joure 1:25:42
3 Vera Souverijn Nijverdal 1:32:35

MAN, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jan Sytze jonker Hemrik 56:40
2 Kasper Bisschop Staphorst 58:22
3 Benjamin Kok Jistrum 1:00:38

VROUW, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Iris Jolink Utrecht 1:08:29
2 Wilma van Galen Wolvega 1:19:45
3 Sanne Mooren Groningen 1:28:52

MAN, 10KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marten Jan Ernst Friesland 35:26
2 Ynte Lemstra Lemmer 36:31
3 Rene Schaap Lemmer 36:31

VROUW, 10KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sandra Sikkema Drachten 40:39
2 Erika Broekema Groningen 44:31
3 Marrit Mulder Leeuwarden 44:33

MAN, 5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sietse Bosma Lippenhuizen 19:09
2 Jappie Doller Oosterwolde 19:25
3 Bert Ausma Marum 20:07

VROUW, 5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Ilona Hoeksma Heerenveen 22:11
2 Fera de Vries Heerenveen 22:37
3 Nynke de Jong Tzum 22:42

Uitslagen en foto’s Kleine Wielenloop

MANNEN, 7KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

Bert Ausma Marum 27:18
Frank Visser Oppenhuizen 31:27
Pieter van der Bij Friesland 33:1

VROUWEN, 7KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Meike Regeling Stiens 27:38
2 Ankie Wijnja Drachten 33:20
3 Margreet Ausma Marrum 35:26

MANNEN, 9.5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pieter Prins Stiens 36:09
2 Robin Ploegstra Assen 36:15
3 Rogier Rozendaal Leeuwarden 38:51

VROUWEN, 9.5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Claire de Bruin Leeuwarden 55:03
2 Mettje Elzinga Friesland 56:25
3 Nieske Bieterbosch Joure 59:55

MANNEN, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Thijmen vdr Loop Groningen 58:32
2 Marten Jan Ernst Friesland 59:56
3 Remco Schraa Hurdegarijp 1:04:14

VROUWEN, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anita Flapper Berlikum 1:12:32
2 Inge van Schaick Leeuwarden 1:20:13
3 Annechien vd Veen Leeuwarden 1:32:41

Uitslagen en foto’s Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden

MAN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Dick Wobbes Lionitas 17:28 17:28
2 Roeland Broekema Vitalis 17:40 17:39
3 Bert Ausma Marum 19:46 19:46

VROUW, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Janette van Tuinen Lionitas 23:30 23:27
2 Sharina Bremer Hallum 24:08 24:06
3 Sandra Hoekzema Jirnsum 25:23 25:21

MAN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Mechiel Zantema Friesland 34:18 34:17
2 Hagos Bihane Lionitas 35:03 35:01
3 Postma Johannes Lionitas 36:44 36:43

VROUW, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ivet Panjer Venlo 41:04 41:00
2 Anita Bouma Leeuwarden 45:22 45:16
3 Femke Hemstra Friesland 45:45 45:40

MAN, 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Rob Vijver Lionitas 55:52 55:51
2 Dennis Westra Vitalis 57:18 57:13
3 Remon van Lunzen Leeuwarden 57:34 57:32

VROUW, 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Samantha Wolfslag Lionitas 1:06:55 1:06:50
2 Judith van der Meer Lionitas 1:06:55 1:06:50
3 Sanne Heidinga Lionitas 1:09:16 1:09:10

Uitslagen en foto’s Open Makumer Winter Trimloop

UITSLAGEN 33e OPEN MAKKUMER WINTERTRIMLOOP 2019
Senioren – heren – 10 km
nr. naam plaats tijd

1e Yke Zoetendal Joure 34.21
2e Wilko Bakker Joure 35.25
3e Richie Azombo Heerenveen 35.32

Senioren – dames – 10 km
nr. naam plaats tijd

1e Hester Salverda Workum 47.10
2e Inge van Schaick Leeuwarden 48.05
3e Hester Groeneveld Bolsward 49.07

Senioren – heren – 5 km
nr. naam plaats tijd

1e Ynte Lemstra Lemmer 17.27
2e Welmer de Boer Nijland 17.45
3e Nyk Adema Makkum 18.35

Senioren – dames – 5 km
nr. naam plaats tijd

1e Liesbeth Steenbergen Sneek 22.04
2e Hinke Goemaat Idsegahuizum 22.10
3e Wytske Kok Joure 22.54

Uitslagen en foto’s Douwe Kleefstraloop in Leeuwarden

MAN, 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Rob Vijver Lionitas 56:29 56:28
2 Janco Rijpstra Lionitas 57:20 57:19
3 Douwe Nauta Lionitas 58:28 58:27

VROUW, 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Elsa Rijpstra Lionitas 1:04:39 1:04:37
2 Judith van der Meer Lionitas 1:05:09 1:05:06
3 Sanne Heidinga Lionitas 1:10:05 1:10:01

MAN, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Thomas Straathof NOP 37:08 37:05
2 Kibrom Teweldebrnan Lionitas 37:30 37:25
3 Jelle Broersma Wytgaard 37:47 37:43

VROUW, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Lizette van der Vegt Impala 40:45 40:42
2 Ivet Panjer Venlo 41:22 41:18
3 Anita Flapper Berlikum 43:57 43:52

MAN, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Sander van Tartwijk Leeuwarden 18:16 18:15
2 Pasquale Vittorioso Meppel 19:01 19:00
3 Sander van Hoorn Lionitas 19:41 19:40

VROUW, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Wiepkje Tijsma Leeuwarden 21:44 21:42
2 Janette van Tuinen Lionitas 23:51 23:44
3 Sandra vd Meulen Hallum 24:06 24:04

Uitslagen & foto’s Oliebollenloop Gorredijk


Heren 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Wilfred Van Holst Assen 1988 31:47 31:48
2 Maarten Hindriks Groningen 1995 31:50 31:51
3 Paul Geertsma Goutum 1985 31:52 31:53

Dames 10 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Jessica Oosterloo Appelscha 1990 35:50 35:52
2 Lianne Van de Belt Groningen 1995 36:38 36:41
3 Ellen Jansen Groningen 1995 36:53 36:55

Heren 4 mijl
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Remco Akse Meppel 1993 21:43 21:45
2 Hindrik Jagersma Groningen 1993 22:20 22:22
3 Wouter Dijkstra Groningen 1995 22:30 22:32

Dames 4 mijl
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Eline Kelly Eesveen 1993 23:52 23:55
2 Rianne Harmsen – de Boer Drachten 1991 25:12 25:15
3 Ilse Rooks Elsloo fr 1999 25:53 25:56

Uitslagen en foto’s Verhoeve Groen Cross/Trailrun Appelscha

10 KM MAN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Tom Hendrikse AAC ’61 31:21
2 Rob Vijver Leeuwarden 33:12
3 Gert-Jan Stevens HAC ’63 33:37

6 KM VROUW
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anne Luijten Olympus ’70 20:19
2 Susan van Weperen LSV Invictus 20:55
3 Silke Jonkman Vitalis 22:13

15MAN, TRAILRUN 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Harmen Stam Loopgroep Bedum 1:04:32 1:04:32
2 Homme Rodenhuis Leeuwarden 1:05:23 1:05:23
3 Jeroen Vleer Oldeberkoop 1:08:30 1:08:30

15VRW, TRAILRUN 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETT
O
1 Jessica Oosterloo LSV Invictus 1:03:20 1:03:20
2 Marijke Vreugdenhil Oosterwolde Fr 1:16:34 1:16:34
3 Janke Douma Lichtaard 1:21:00 1:21:00

8MAN, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Tom Luijten Rotterdam 36:45 36:45
2 Johan Brans Delft 36:45 36:45
3 Peter Overwijk Boelenslaan 36:52 36:52

8VRW, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Femke Luijten Rijswijk Zh 38:22 38:22
2 Sjoerdtje Veenstra Burgum 45:23 45:23
3 Liesbeth Haack Marum 51:02 51:02

Uitslagen en foto’s Gaasterlân Rabo Run

Heren Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Riekele Kobes Heerenveen 1986 1:14:21 1:14:23
2 Roelof Oostra Mantgum 1983 1:18:06 1:18:09
3 Oukubay Huruy Heerenveen 1994 1:19:22 1:19:24

Dames Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Bertine Vries de Gasselte 1980 1:24:43 1:24:48
2 Hinke Schokker Oostermeer 1983 1:25:31 1:25:33
3 Rianne Harmsen – de Boer Drachten 1991 1:31:13 1:31:16

Heren 12 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Bram Kielman Grouw 1996 40:10 40:12
2 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 40:11 40:12
3 Bert Venema Balk 1994 42:07 42:08

Dames 12 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Anita Flapper Berlikum fr 1997 52:35 52:46
2 Gwendolien Flokstra Rutten 1992 52:39 52:49
3 Sofia Houwer Joure 1980 52:57 53:04

Heren 4 mijl
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Tsjerk Dijksma Damwoude 1998 22:16 22:18
2 Hindrik Jagersma Groningen 1993 22:48 22:50
3 Jacob Van der Galien Dokkum 2003 23:58 24:00

Dames 4 mijl
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Melanie De Munnik Emmeloord 1997 28:41 28:44
2 Rianne Niewold Punthorst 1990 28:47 28:50
3 Gerbrich De Haan Oosterzee 2005 29:11 29:17

Uitslagen en foto’s Ameland Adventurerun

Ronald Schröer en Carlonyne Jekosgej Tuithoek winnen 15de Adventurerun.

De 34-jarige Ronald Schroer uit Egmond aan de Hoef heeft de halve marathon van de jubilerende Advernturerun op Ameland gewonnen. In de vijftiende editie wist hij te komen tot een tijd van 1.10.13. Dat Ronald ver verwijderd bleef van het parkoersrecord, dat vorige jaar met 1.06.55 scherp werd gesteld door Dennis Licht, was niet verwonderlijk. De harde wind en ook de koude temperatuur zorgden voor een zware strijd.

Lange tijd bleef een groep van 5 mannen bij elkaar. Pas rond het 12 kilometer punt wisten Ronald Schroer en Dennis Licht de beslissing te forceren. De drie anderen, Ruben Scheurwater (winnaar in 2016), Michiel de Ruiter (tweede in 2017) en Olfert Molenhuis (derde in 2016) moesten uitmaken wie de uiteindelijke nummer drie zou worden.

In het vervolg van de strijd wist Ronald weg te lopen bij Dennis Licht en als eerste te finishen. De strijd om de derde plaats werd uiteindelijk gewonnen door Ruben Scheurwater. Lees verder