Uitslagen en foto’s Ronde van Oranjewoud

M 25 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto

1 Oukubay Huruy Heerenveen 1994 58:52 33:10 1:32:02
2 Sjirk Bijma Joure 1992 1:05:15 34:13 1:39:28
3 Jurriaan Rouw, de Oranjewoud 1975 1:05:14 34:14 1:39:28

V 25 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto

1 Carien Gibcus Rotterdam 1980 1:13:28 39:00 1:52:28
2 Marieke Otten Groningen 1983 1:23:24 44:46 2:08:10
3 Sofia Houwer Joure 1980 1:23:25 45:03 2:08:28

MSen 16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 55:36 55:38
2 Karel-Jan Lensen Groningen 1982 56:50 56:52
3 Willem De haan Garijp 1976 58:38 58:40

V 16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Mireille Baart Wageningen 1981 1:09:36 1:09:40
2 Alie Brouwer Joure 1963 1:14:37 1:14:54
3 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:16:55 1:16:59

M 10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Erik Bolding Tuk 1983 31:14 31:16
2 Dick Wobbes Veenwouden 1992 35:19 35:20
3 Freek Welbedacht Groningen 1989 36:43 36:44

V 10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Suzanne Van Gelder Wolvega 1977 43:20 43:25
2 Lyanne Ditewig-Buwalda Heerenveen 1979 43:32 43:38
3 Anita Bouma Leeuwarden 1987 43:33 43:38

M 5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Rikjan Bathoorn Peize 2000 17:14 17:17
2 Jordi Dommerholt Heerenveen 1996 19:06 19:08
3 Rolf Hoekstra Heerenveen 1984 19:38 19:40

V 5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Eline Kelly Eesveen 1993 20:22 20:24
2 Nynke Altena Leeuwarden 1996 22:01 22:03
3 Mathilde Spitzen De blesse 1996 24:41 24:44

Uitslagen en foto’s Mûzelloop in Jirnsum


MSEN, 17KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Sieds Wiersma Friesland 1:10:48
2 Ate Bijlsma Garijp 1:13:06
3 Albert van Ramshorst Scharnegoutum 1:13:35

VSEN, 17KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Ylona Kruis Heeg 1:13:56
2 Tessa Boot Friesland 1:28:55
3 Jitske Schuurman Jubbega 1:30:51

MSEN, 10KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Hagos Bykane Burgum 32:48
2 Steven Hemstra Friesland 38:05
3 Rutger Wagenaar Friesland 38:31

VSEN, 10KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Hilda Wijnja Sneek 45:20
2 Femke Hemstra Friesland 46:37
3 Sjouke Venema Friesland 47:16

MSEN, 8KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Dennis Brandenburg Steenwijk 31:36
2 Sander van Hoorn Leeuwarden 32:18
3 Harold Brouwer Heerenveen 33:48

VSEN, 8KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Miranda Hornstra Friesland 42:07
2 Marloes vd Meulen Hardegarijp 47:36
3 Berber Nijholt Tijnje 47:36

MSEN, 5KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Iwan de Jong Jirnsum 19:31
2 Douwe Jan Krol Mantgum 19:39
3 Ynze Stienstra Wergea 19:47

VSEN, 5KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Jolanda de Vries Akkrum 22:01
2 Lieneke de Jong Grou 23:00
3 Margreet Ausma Marum 26:07

Uitslagen en foto’s Paasloop Bolsward

10MAN, H 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Erik Negerman Hilversum 59:40 59:40
2 Jan Albert Veenema 1:04:24 1:04:23
3 Dyan Hendriks Bolsward 1:05:35 1:05:34

10VRW, D 10 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Judith van der Meer Dronryp 1:09:40 1:09:38
2 Rian van Buren Sneek 1:13:16 1:13:13
3 Catharina Groenland Bolsward 1:42:52 1:42:45

4MAN, H 4 EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Willem de Boer exmorra 22:27 22:26
2 Tsjerk Dijksma Damwald 22:41 22:40
3 Bram Kielman Grou 23:13 23:12

4VRW, D 4EM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Sietske Altena 24:36 24:34
2 Evelien van Leeuwen Utrecht 27:14 27:12
3 Nynke Altena 28:01 27:59

Uitslagen en foto’s 4 Mijl van Diever

MAN, 4 MIJL HARDLOPEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Erik bolding Start ’78 19:45
2 Jan Venhuizen Wagenborgen 22:52
3 Albert Pieter Venema NOP 23:06

VROUW, 4 MIJL HARDLOPEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anna Veldkamp Groningen 28:04
2 Corina Wierbos Nieuwleusen 29:00
3 Marielle Lensen HAC ’63 29:40

Uitslagen en foto’s Slach om de Mar Burgum


HMMAN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Hagos Brhane Burgum 1:16:53
2 Dorus Wolthekker Nietap 1:26:53
3 Ate Bijlsma Garyp 1:28:07

HMVRO, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Mireille Baart Wageningen 1:25:06
2 Janke douma Lichtaard 1:43:30
3 Michelle Melessen Burgum 1:53:34

10MAN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jan Hooghiemstra Loopclub Burgum 38:53
2 Jaap Bosma Garyp 43:38
3 Henk Schievink Burgum 43:47

10VRO, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Esther van Vroonhoven Groningen Atletiek 44:26
2 Sandra Schievink Burgum 48:07
3 Marja Bouma Appingedam 48:55

5MAN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Dick Wobbes Feanwalden 18:40
2 Pieter Prins Marsum 18:43
3 Wytse Mantel Oudega 19:36

5VRO, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jannie Laning Blauwestad 25:20
2 Roelien Hoeksma Menaam 27:30
3 Antje Smedes Kootstertille 27:52

Uitslagen en foto’s Monikkenloop Schiermonnikoog

10 Engelse mijlen (overall) 2019

Heren
1. Mathijs de Vroome (Peize) 58:25
2. Pascal Remminga (Haren) 1:04:40
3. Ab Reurslag (Lochem) 1:04:51

Dames
1. An Bennema (Groningen) 1:06:02
2. Eline Steenwijk (Steenwijk) 1:06:37
3. Larissa Mars (Amersfoort) 1:07:56

10 km (overall) 2019

Heren
1. Martijn Nijenhuis (Groningen) 41:25
2. Arjen Sjollema (Groningen) 42:05
3. Laurens Verkade (Utrecht) 44:21

Dames
1. Annet Jantien Smit (Groningen) 46:57
2. Anita Tijsma (Groningen) 47:12
3. Julia van der Molen (Vlieland) 48:35

5 km (overall) 2019

Heren
1. Huub Ooijevaar (Zwolle) 20:10
2. Bodhi de Vos (Dokkum) 20:55
3. Paul van Paridon (Haarlem) 21:56

Dames
1. Charlotte Fransen (Assen) 25:55
2. Alida van de Kolk (Harderwijk) 26:41
3. Gertie Wieringa (Ter Apel) 27:46

Uitslagen en foto’s Veneboerloop Drachten

Dames 10 km Prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Lizette Van der Vegt Leek 1979 40:17 40:17
2 Sandra Sikkema Drachten 1985 41:15 41:18
3 Meike Regeling Stiens 2004 43:05 43:08

Heren 10 km Prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Alwin Heijting Erm 1980 33:18 33:20
2 Yke Zoetendal Joure 1972 33:23 33:24
3 Harm-Jan Martens Hoogeveen 1980 33:44 33:46

Dames 5 km Recreatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Dione Schipper Steenwijkerwold 2004 20:27 20:28
2 Larissa Van Essen Groningen 1996 21:46 21:47
3 Hannah Talstra Drachten 2004 22:01 22:02

Heren 5 km Recreatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Tom Hendrikse Assen 1998 15:35 15:36
2 Mads Meijer Meppel 2003 17:18 17:19
3 Michel Van Kruchten Groningen 1984 18:21 18:22

Uitslagen en foto’s Oerpolderloop It Heidenskip

MANNEN, 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jaap Gerben Vellinga Lemmer 51:48
2 Remon van Lunzen Lionitas 52:26
3 Wilco Kooistra Leeuwarden 52:30

VROUWEN, 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marjan de Ruiter SV Friesland 1:04:0
2 Hester Salverda Workum 1:07:0
3 Mathilde de Vries Loopgroep Sneek 1:15:44

MANNEN, 7.95 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pieter Prins SV Friesland 28:42
2 Siep Nota Horror 28:44
3 Martijn Ruis Horror 29:22

VROUWEN, 7.95 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jitse Cats Burgwerd 34:36
2 Anita van der Wal SV Friesland 39:30
3 Bernardine de Vries Horror 39:53

Uitslagen en foto’s 8 van Langezwaag

MAN, 21.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD
1 Riekele Kobes Friesland 1:13:41
2 Richard Stel Groningen 1:21:51
3 Mark Huisman Zuidlaren 1:23:07

VROUW, 21.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Eline Kelly Eesveen 1:28:13
2 Wytske Kok Joure 1:25:42
3 Vera Souverijn Nijverdal 1:32:35

MAN, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jan Sytze jonker Hemrik 56:40
2 Kasper Bisschop Staphorst 58:22
3 Benjamin Kok Jistrum 1:00:38

VROUW, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Iris Jolink Utrecht 1:08:29
2 Wilma van Galen Wolvega 1:19:45
3 Sanne Mooren Groningen 1:28:52

MAN, 10KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marten Jan Ernst Friesland 35:26
2 Ynte Lemstra Lemmer 36:31
3 Rene Schaap Lemmer 36:31

VROUW, 10KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sandra Sikkema Drachten 40:39
2 Erika Broekema Groningen 44:31
3 Marrit Mulder Leeuwarden 44:33

MAN, 5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sietse Bosma Lippenhuizen 19:09
2 Jappie Doller Oosterwolde 19:25
3 Bert Ausma Marum 20:07

VROUW, 5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Ilona Hoeksma Heerenveen 22:11
2 Fera de Vries Heerenveen 22:37
3 Nynke de Jong Tzum 22:42

Uitslagen en foto’s Kleine Wielenloop

MANNEN, 7KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

Bert Ausma Marum 27:18
Frank Visser Oppenhuizen 31:27
Pieter van der Bij Friesland 33:1

VROUWEN, 7KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Meike Regeling Stiens 27:38
2 Ankie Wijnja Drachten 33:20
3 Margreet Ausma Marrum 35:26

MANNEN, 9.5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pieter Prins Stiens 36:09
2 Robin Ploegstra Assen 36:15
3 Rogier Rozendaal Leeuwarden 38:51

VROUWEN, 9.5KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Claire de Bruin Leeuwarden 55:03
2 Mettje Elzinga Friesland 56:25
3 Nieske Bieterbosch Joure 59:55

MANNEN, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Thijmen vdr Loop Groningen 58:32
2 Marten Jan Ernst Friesland 59:56
3 Remco Schraa Hurdegarijp 1:04:14

VROUWEN, 16.1KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anita Flapper Berlikum 1:12:32
2 Inge van Schaick Leeuwarden 1:20:13
3 Annechien vd Veen Leeuwarden 1:32:41