Uitslagen en foto’s en films Loop Leeuwarden

HALVE MARATHON MANNEN
Positie Deelnemer Startnr Tijd

1 Hagos Brhane – 1294 01:12:42
2 Tim Tesselaar – 7 01:12:57
3 Menno Mud – 5 01:13:07

HALVE MARATHON VROUWEN
Positie Deelnemer Startnr Tijd

1 Mireille Baart – 11 01:20:31
2 Judith van der Meer – 467 01:26:33
3 Samantha Wolfslag – 108 01:26:49

10 KM MANNEN
Positie Deelnemer Startnr Tijd

1 Paul Geertsma – 13 00:31:43
2 Arjan Marchand – 2113 00:32:06
3 Lorenzo Sinteur – 909 00:32:32

10 KM VROUWEN
Positie Deelnemer Startnr Tijd

1 Ydwine van der Veen – 2717 00:42:13
2 Anita Bouma – 1248 00:42:34
3 Ilse Esmee Teitsma – 1841 00:43:12

5 KM MANNEN
Positie Deelnemer Startnr Tijd

1 Janco Rijpstra – 15 00:15:34
2 Bram Kielman – 2843 00:15:36
3 Brendan Bischoff – 924 00:15:42

5 KM VROUWEN
Positie Deelnemer Startnr Tijd

1 Mare te Biesebeek – 16 00:19:18
2 Marene Scholtens – 2454 00:20:23
3 Kyra Brouwer – 2846 00:20:46

Uitslagen en foto’s Mar-athon Sneek

Marathon Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Ricardo Floris 315 02:36:05 03:43 Maastricht, — Msen 1
2 Roelof Oostra 5 02:39:21 03:48 Mantgum, — Msen 2
3 Willem de Boer 3 02:42:50 03:53 Exmorra, — M40 1
4 Jan Venhuizen 1 02:44:41 03:55 Appingedam, — M40 2
5 Sunny Schippers 102 02:53:19 04:08 Amsterdam, — Msen 3
Marathon
Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Ylona Kruis 262 03:09:11 04:30 Ysbrechtum, — V40 1
2 Angeli De koning 75 03:13:13 04:36 Maasland, — V50 1
3 Anna ter Steege 47 03:17:04 04:41 Roden, — Vsen 1
Halvemarathon
Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Hagos Brhane 2436 01:14:44 03:34 Burgum, — Msen 1
2 Mechiel Zantema 205 01:14:51 03:34 Goutum, — Msen 2
3 Menno Mud 2162 01:15:00 03:35 Tytsjerk, — M40 1
4 Yke Zoetendal 1914 01:15:12 03:35 Joure, — M40 2
5 Paul Kuijer 2138 01:15:28 03:36 Leusden, — Msen 3
Halvemarathon
Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Hinke Schokker 110 01:26:10 04:07 Eastermar, — Vsen 1
2 Sytske Nijp 2420 01:29:46 04:17 Utrecht, — Vsen 2
3 Rian Van Buren 2470 01:30:34 04:19 Sneek, — Vsen 3
7,5km Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Pieter Prins 5113 00:26:52 03:35 Burgum, — Msen 1
2 Marco Leeverink 5477 00:28:08 03:46 Bolsward, — Msen 2
3 Murk Keekstra 5482 00:28:54 03:52 Bolsward, — Msen 3
7,5km
Positie
Naam
Startnr
Tijd
Snelheid
Woonplaats
Categorie
Positie
1 Immy Auck Kersbergen 5515 00:30:11 04:02 Wommels, — Vsen 1
2 Anna Lemstra 5022 00:31:48 04:15 Menaam, — Vsen 2
3 Lotte van trigt 5503 00:33:11 04:26 Haarlem, — Vsen 3

Uitslagen en foto’s Ameland Adventurerun

21 km wedstrijd- en prestatieloop
1 Dennis Licht 01:06:56
2 Michiel de Ruiter 01:10:51
3 Patrick Stitzinger 01:11:24

21 km wedstrijd- en prestatieloop
1 Jessica Oosterloo 01:18:51
2 Saskia de Vries-van Vugt 01:20:09
3 Saffira Kiewiet 01:25:26

10 km Unive Dichtbijprestatieloop Mannen
1 Tim Bolink 00:32:50
2 Bjorn Koreman 00:33:02
3 Jasper Boot 00:33:39

10 km Unive Dichtbijprestatieloop Vrouwen
1 Margriet Berkhout 00:38:25
2 Eline Kelly 00:42:50
3 Sandra Sikkema 00:43:06

5 km prestatierun Mannen
1 Bram Kielman 00:17:40
2 Thomas Doesburg 00:18:36
3 Olaf Jan Bosscher 00:18:46  Lees verder

Uitslagen 4 Mijl van Sneek

UITSLAGEN – Verslag Podium TV – Foto’s Jolanda Siemonsma

Mannen
1 Eelke Boonstra 00:20:26
2 Edwin Wissema 00:20:32
3 Yke Zoetendal 00:20:32
4 Riekele Kobus 00:20:43
5 Willem de Boer 00:20:56

Dames
1 Fanos Konjo Tekle 00:21:56
2 Elsa Haile 00:22:36
3 Fleur Baljet 00:24:07
4 Ylona Kruis 00:24:48
5 Regine Postma 00:25:29

Uitslagen en foto’s Gaasterlân-run

UITSLAGEN – FOTO’SFILMVERSLAG

Heren  Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats GJ 21,1 km Foto
1 Wouter Ploeger Arnhem 1992 1:11:30
2 Riekele Kobes Nij beets 1986 1:14:38
3 Kerst Wind Oosterzee 1977 1:21:04
Dames  Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats GJ 21,1 km Foto
1 Martsje Hell Antrim (GB) 1985 1:31:17
2 Marjan Ruiter – Abma de Sneek 1967 1:34:56
3 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:37:32
Heren  12 km
Plts Naam Woonplaats GJ 12 km Foto
1 Jan Sytse Jonker De knipe 1985 39:54
2 Bram Kielman Grouw 1996 41:41
3 Ynte Lemstra Lemmer 1990 42:41
Dames  12 km
Plts Naam Woonplaats GJ 12 km Foto
1 Regine Postma Sint nicolaasga 1988 50:11
2 Alie Snoek Balk 1983 53:24
3 Alie Brouwer Joure 1963 54:35
Dames  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5km Foto
1 Tiny De vries Urk 1981 20:38
2 Inis Vromans Meppel 1977 20:57
3 Tryntsje Postma-Bouwhuis Sint nicolaasga 1987 21:33
Heren  5 km
Plts Naam Woonplaats GJ 5km Foto
1 Henri Harmsen Drachten 1988 16:58
2 Marco Kingma Sneek 1988 17:14
3 Gertjan Tichelaar Oldebroek 1957 18:02

Uitslagen & Foto’s Gaasterland Trail Harich

UITSLAGEN – FOTO’S Bob vd Weg – FOTO’S Jacqueline Swart

Dames  Lange Trail (37 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Lisa Mehl Esslingen (DE) 2:59:56
2 Ylona Kruis Ysbrechtum 3:13:08
3 Geke Venema Oosterlittens 3:23:50
Heren  Lange Trail (37 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Erik Negerman Hilversum 2:38:10
2 Ralph Apeldoorn Beverwijk 2:43:27
3 Menno Mud Tietjerk 2:43:33
Dames  Medium Trail (20.5 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Yvonna Tinga Bolsward 1:42:41
2 Liesbeth Steenbergen Sneek 1:49:13
3 Acacia Falkena Amersfoort 1:49:43
Heren  Medium Trail (20.5 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Yke Zoetendal Joure 1:23:40
2 Jonathan Bartsma Sneek 1:23:58
3 Jan Nauta Marknesse 1:27:49
Dames  Light Trail (9.5 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Regine Postma Sneek 43:22
2 Tessa Boot Leeuwarden 45:25
3 Petra Mulder Oosterwolde fr 45:38
Heren  Light Trail (9.5 km)
Plts Naam Woonplaats Bruto Foto
1 Ewold Kooistra Makkum fr 39:59
2 Freek Jaarsma Makkum fr 41:49
3 Wiger Hellema Hallum 42:31

Uitslagen Berenloop Terschelling

UITSLAGEN

Ivan Kamminga wint Berenloop op Terschelling

TERSCHELLING – Hardloper Ivan Kamminga uit Nieuwe Pekela heeft zondag de 19de editie van de Berenloop op Terschelling gewonnen. De Groninger zette een tijd van 2.31.35 op de klok. Vorig jaar was Kamminga al de snelste bij de Terschellinger marathon.

Tweede werd Ben Stellingwerf uit Onder den Dam in een tijd van 2.35.20. De derde plek ging naar ‘Fries om utens’ Anton Costarius, oorspronkelijk uit Wolvega. Hij klokte een tijd van 2.44.16.

Bij de vrouwen ging de winst verrassend naar Immy Auck Kersbergen uit Wommels. Zij zette de klok stil op 2.54.25.

Ronald Schröer uit Oudkarspel won de halve marathon bij de Berenloop met een tijd van 1.09.04. Michael Butter uit Castricum eindigde als tweede. Erik Negerman, oorspronkelijk uit Bolsward, was de beste Fries en werd vierde in een tijd van 1.10.50.

Bij de vrouwen won Alien Wilgenburg uit Harderwijk de halve marathon.

Uitslagen 4 Mijl van Sneek

UITSLAGEN – FOTO’S Jolanda Reen – FOTO’S Jeugdloop

HEREN Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Wilfred van Holst 1988 Groningen M 801 19:58 (19:58)
2 » Geart Jorritsma 1996 Sneek M 757 20:13 (20:13)
3 » Riekele Kobus 1986 Bij Folkert M 1611 20:15 (20:15)
4 » Willem de Boer 1977 Exmorra M 855 20:59 (20:59)
5 » Jan Albert Veenema 1974 VER AV Horror 3 M 1549 21:09 (21:09)
Dames Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Fleur Baljet 1995 Oosthem V 536 23:41 (23:41)
2 » Fa Adda 1972 Amsterdam V 884 23:52 (23:52)
3 » Ylona Kruis 1973 VER AV Horror 2 V 1543 24:46 (24:47)
4 » Kerstin van Embden 1988 Emmerich V 387 25:06 (25:06)
5 » Regine Postma 1988 Sint Nicolaasga V 342 25:09 (25:11)

Uitslagen AVD Cross/Dwingelderveldloop

 Hierboven een video van Johannes Dongstra.

Uitslagen en beeldmateriaal

Het was afgelopen zaterdag de mooiste dag van het weekend met zoals we verwacht heerlijk hardloopweer. Klik hier voor de uitslagen.

Dwingelderveldloop:
Foto’s van Janke van der Schaaf. Een sfeerimpressie van het terrein, de prachtige omgeving van het Dwingelderveld en de lopers van de 15 km en de halve marathon. Tevens nog enkele foto’s van de pupillen van de AVD Cross.

Foto’s vanToli Schanssema. Een serie foto’s van de lopers van de15 km en de halve marathon en natuurlijk van de fraaie omgeving van het Dwingelderveld.
Voor zijn complete pagina met hardloopfoto’s klikt u hier.

Bron: http://www.avdcross.nl