Uitslagen en foto’s Skûtsjerun Langweer

12.45 KM Heren
POS NAME BIB GUN TIME

1 Yke Zoetedal 278 00:43:06
2 Oukubay Huhuy 282 00:46:19
3 Henri Veldman 210 00:46:24

12.45 KM Dames
POS NAME BIB GUN TIME

1 Jikke van de Berg 298 00:56:05
2 Marietje Bolle 238 00:58:40
3 Sofia Houwer 255 00:58:50

6.78 KM Heren
POS NAME BIB GUN TIME

1 Dirk Slot 299 00:25:36
2 Frank Wijkstra 199 00:25:49
3 Patrick Cress 245 00:28:55

6.78 KM Dames
POS NAME BIB GUN TIME

1 Hester Groenveld 211 00:32:24
2 Lydie Hoogenboom 231 00:36:37
3 Petra Wieringa 247 00:37:33

Uitslagen en foto’s Slach om é Mar Burgum

MAN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Riekele Kobes Heerenveen 1:16:30
2 Jordi Dommerholt Heerenveen 1:23:46
3 Alwin Reinders Burgum 1:27:50

VR, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD
1 Hinke Schokker Loopgroep Hugo Veenker 1:36:46

2 Romina Vitale Groningen 1:41:30
3 Inge van Schaick Leeuwarden 1:44:14

MAN, 11 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marten Jan Ernst Damwald 38:55
2 Folkert Visser Burgum 39:25
3 Jan Douwe Zuidema Damwald 48:18

VR, 11 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Esther de Boer Groningen 48:45
2 Marrit Mulder Leeuwarden 51:39
3 Ana Sofia Kukutschka Groningen 52:30

MAN, 6,5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pieter Prins Stiens 23:38
2 Jappie Doller Oosterwolde 24:52
3 Kor van der Veen Dokkum 25:21

VR, 6,5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jannie Laning Groningen 30:02
2 Hannah Koehoorn Burgum 31:33
3 Sanne Veenstra Burgum 31:36

Uitslagen en foto’s Helly Hansen Bolswarder Paasloop

HEREN 10 EM
PLTS NAAM BRUTO NETTO

1 Erik Negerman 56:11 56:08
2 Yke Zoetendaal 57:34 57:32
3 Willem de Boer 57:34 57:32

DAMES 10 EM
PLTS NAAMG BRUTO NETTO

1 Rian van Buren 1:11:52 1:11:51
2 Hella Yntema 1:15:41 1:15:39
3 Nynke Steigenga 1:16:39 1:16:37

HEREN 4 EM
PLTS NAAM BRUTO NETTO

1 Martijn Ruis Sneek 22:40 22:39
2 Martijn Toering 24:32 24:30
3 Richard Aalders 24:44 24:43

DAMES 4 EM
PLTS NAAM BRUTO NETTO

1 Evelien van Leeuwen 26:45 26:43
2 Hinke Goemaat 28:48 28:48
3 Liesbeth Steenbergen 29:08 29:07

Uitslagen en foto’s Drents Friese Wold Marathon

Uitslag Marathon
Uitslag 28 km
Uitslag Halve marathon
Uitslag 10 km

UITSLAGEN
42 KM Mannen: 1e Janis Actins Letland 2.59.24 2e Robbie Bell Hengelo 3.04.34 3e Bob v.d. Weg Ouwsterhaule 3.06.17 4e Derek Elfring Diever 3.14.37 5e Koos Leeuw Deverter 3.24.44 Vrouwen: 1e Milou Lendfers Zuidwolde 3.38.04 2e Gerda Weitkamp Houten 3.47.08 3e Astrid Menks Leeuwarden 3.47.06 4e Allie Brouwer Joure 3.50.03 5e Gerry Visser Borne 3.53.38
28 KM: 1e Gerlof Veldstra Mildam 2.09.30 2e Coen Adams Boijl 2.12.09 3eOlaf Prins Hasselt 2.12.28 4e Roelof Schra Staphorst 2.12.40 5e Henk Reinderink Bolsward 2.15.24 Vrouwen: 1e Alejandra Hernandez Groningen 2.11.33 2e Mirjam Ruiter Oostwoud 2.25.28 3e Sophie Bazin Chartres (Fr.) 2.30.33 4e Diana v. Schijndel Steenwijk 2.36.34 5e Liesbeth Koehorst Hoogeveen 2.59.56
21.1 KM: 1e Ferreira Helder Amstelveen 1.14.59 2w Cor Ton Waskemeer 1.24.05 3e Dagmar Jansen Assen 1.26.02 4e Hayo ten Boeft Gouda 1.29.26 5e Albert v.d. Ziel Berltsum 1.31.49 Vrouwen: 1e Martsje Hell Hilsborough (Noordier) 1.28.43 2e Henriette Pepels Beilen 1.40.53 3e Sandou Houwelink Meppel 1.42.43 4e Isabella v.Schothorst Ede 1.44.19 5e Moise Emonts Amsterdam 1.45.28
10 KM: 1e Bart v.d. Veen Zwagerbosch 39.35 2e Remco Groot Beumer Raalte 40.01 3e Martin Bijevaate Steenwijk 41.07 4e Peter Weinants Genderingen 41.26 5e Richard Touber Stiens 42.30 Vrouwen: 1e Anja Leusink Genemuiden 45.47 2e Lobbe de Hollander Naarden 45.56 3e Fenne de Hollander Nederhorst den Berg 46.19 4e Hannelore v.d. Spek Nijeveen 47.02 5e Inge Dijkman Wijk bij Duurstede 49.59

Uitslagen en foto’s Condensloop 2018

MAN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Riekele Kobes Friesland 1:12:32 1:12:31
2 Roelof Oostra Friesland 1:13:16 1:13:14
3 Willem de Boer Lionitas 1:13:45 1:13:43

VRW, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Judith van der Meer Lionitas 1:27:36 1:27:36
2 Marjan Andringa Lionitas 1:27:58 1:27:55
3 Inge van Schaick Lionitas 1:33:49 1:33:47

MAN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Koos-Jelmer de vries Friesland 38:07 38:06
2 Auke Meinsma Loopgroep Leeuwarden 38:18 38:18
3 Jan Willem Davidse PEC 1910 38:22 38:22

MAN, 9.2 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Paul Geertsma Lionitas 30:24 30:23
2 Hagos Berhane Loopclub Burgum 31:30 31:29
3 Tim Tesselaar Noordkop 31:38 31:37

VRW, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Lydia Klessens Friesland 41:47 41:45
2 Miny Verheij Leeuwarden 42:24 42:24
3 Regine Postma Horror 42:28 42:27

MAN, 6.4 KM (4EM)
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ruben Talstra Impala 21:28 21:26
2 Jelmer van der Veen Lionitas 21:40 21:39
3 Sander van Tartwijk Leeuwarden 22:24 22:20

VRW, 6.4 KM (4EM)
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Mare te Biesebeek Lionitas 25:12 25:11
2 Sietske Dijkstra Vitalis 25:15 25:13
3 Renske de Vries Horror 25:30 25:27

Uitslagen en Foto’s Monnikenloop Schiermonnikoog

MANNEN, 10 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Mathijs de Vroome Groningen Atletiek 57:42 57:42
2 Barry Bronsema Groningen Atletiek 1:03:58 1:03:54
3 Jascha Norder Groningen 1:04:18 1:04:18

VROUWEN, 10 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jossy van den Boogaard Peize 1:10:31 1:10:26
2 Evelyne Abeln-Avezaat Smalle Ee 1:11:02 1:11:00
3 Menke Knol Groningen 1:11:52 1:11:52

MANNEN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Joost van der Poll Loopgroep Astrea 37:05 36:48
2 Alex Buntru Groningen 38:40 38:40
3 Okko Jan Bosker Groningen Atletiek 42:19 42:19

VROUWEN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Dyonne Egberts Roden 41:23 41:23
2 Ineke de Jong Leeuwarden 43:12 43:12
3 Suze van den Bel Haarlem 43:35 43:35

MANNEN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Huib van der Veur Mildam 19:51 19:51
2 Ketama Dam Schiermonnikoog 20:13 20:13
3 Leroy Oostman Groningen 20:59 20:59

VROUWEN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Yomna Lijfering Briltil 21:20 21:20
2 Anouk Kerstens Steenbergen 23:32 23:32
3 Lieneke Wilting Haren 24:54 24:54

Uitslagen en foto’s Vuurtorentrail Ameland

M12, ZA 12 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Tim Pleijte Vlissingen 46:07 46:07
2 Tim van den Broeke Maastricht 46:08 46:07
3 Jonatan Venema Havelterberg 52:42 52:41

V12, ZA 12 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ilona Meter Eerbeek 57:37 57:37
2 Jifke Heijster Utrecht 1:01:01 1:01:00
3 Anneke Witt Hoofddorp 1:06:42 1:06:40

M18, ZA 18 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Albert Pieter Venema Marknesse 1:26:21 1:26:20
2 Jelmer Fidder Nijmegen 1:30:21 1:29:43
3 Edward Molenaar Gouda 1:32:19 1:32:17

V18, ZA 18 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Anne Zijderveld Hendrik-Ido-Ambacht 1:35:16 1:35:15
2 Linda Ooms Tonden 1:38:31 1:38:31
3 Brenda de Jong Drachten 1:41:36 1:41:36

M60, ZO 60 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Harry Wiersma Blije 5:21:13 5:21:11
2 Wouter Huitzing Berkel en Rodenrijs 5:34:36 5:34:35
3 Thomas Sacher Bernsdorf 5:35:46 5:35:45

V60, ZO 60 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Stella Petric Tuk 6:19:28 6:19:25
2 Hiltrud Gorissen-Peters Kleve 7:45:59 7:45:52
3 Petra Eussen Bussum 8:01:50 8:01:40  Lees verder

Uitslagen en foto’s Rondje Goutum

MAN, 30 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO
1 Edwin Slijkhuis Groningen Atletiek 1:47:47 1:47:46
2 Dick Wobbes Lionitas 1:57:19 1:57:17
3 Douwe Nauta Lionitas 1:59:00 1:58:59

VROUW, 30 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Lizette van der Vegt Impala 2:11:48 2:11:40
2 Claudia van Tellingen HAC ’63 2:27:24 2:27:19
3 Inge van Schaick Lionitas 2:28:10 2:27:57

MAN, 10 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Mechiel Zantema Friesland 59:33 59:32
2 Willem de Haan Impala 1:03:36 1:03:32
3 Arnout Slijkhuis Assen 1:04:16 1:04:15

VROUW, 10 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Judith van der Meer Lionitas 1:08:51 1:08:50
2 Regine Postma Horror 1:11:27 1:11:27
3 Femke Hemstra Leeuwarden 1:15:44 1:15:41

MAN, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Marten-Jan Ernst Damwald 37:15 37:14
2 Auke Postma Lionitas 41:15 41:13
3 Sid Overdijk Impala 42:20 42:18

VROUW, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Samantha Wolfslag Lionitas 41:58 41:55
2 Sariena Evertsz Delfzijl 43:27 43:24
3 Hinke Goemaat Idsegahuizum 44:43 44:38

MAN, 4 MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Pieter Prins Friesland 23:05 23:04
2 Richard Prakken Aalden 23:13 23:13
3 Jordi Fulher Klazienaveen 23:23 23:22

VROUW, 4 MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Vera Keidel Impala 27:48 27:47
2 Annet ten Brug Paterswolde 30:37 30:33
3 Amarins Hitzert Dokkum 34:40 34:28

Uitslagen en foto’s Oerpolderloop It Heidenskip

UITSLAGEN
FOTO’S Janke vd Schaaf 14 km
FOTO’S Djurre vd Schaaf 7 km
FOTO’S Pieter vd Bij 14 km

IT HEIDENSKIP – De zon scheen, het was nog net boven nul maar de oosterwind zorgde ervoor dat de hardlopers -die de uitdaging aan waren gegaan om de Oerpolderlloop te volbrengen- een pittige run kregen voorgeschoteld. De Sportvereniging Friesland uit St.-Jabik organiseerde deze 10e editie samen met de activiteitenploeg van Dorpshuis It Swaeigat waar Ida en Johannes de Boer de drijfkrachten zijn.

Een kleine 220 lopers hadden zich ter plaatse aangemeld, jammer dat er niet meer waren maar door de griep en wintersportvakanties mistten ze veel vaste lopers, ook waren er die het niet aandurfden oosterwind, koud en net ziek geweest, liever een andere keer dat is voor de SV Friesland de Bonifatiusloop in Dokkum over drie weken.  Lees verder