Uitslagen en foto’s Ronde van Súdwest Fryslân

21MAN, 21.1 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Ben Stellingwerf Bedum 1:13:36
2 Hessel Wijnja Groningen 1:22:04
3 Wim Douma Leeuwarden 1:24:15

21VRW, 21.1 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Ylona Kruis Heeg 1:29:44
2 Alie Brouwer Joure 1:38:12
3 Jolien Bandstra St. Anne 1:41:09

12MAN, 12 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Lieuwe Palstra Bolsward 45:28
2 Luka Weg Wommels 47:22
3 Durk Tigchelaar Harlingen 50:26

12VRW, 12 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anita Flapper Berlikum 51:29
2 Ytsje Talsma Hilaard 55:19
3 Liesbeth Steenbergen Sneek 55:38

5MAN, 5.3 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Erik Bouma IJlst 18:48 18:48
2 Freek Welbedacht Groningen 19:22 19:21
3 Siep Nota Sneek 19:38 19:37

5VRW, 5.3 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Eva-Sofie Elferink Veenhuizen 28:38 28:36
2 Marije Elferink-Gemser Veenhuizen 28:43 28:42
3 Hester Siesling Groningen 28:58 28:56

Uitslagen en foto’s Slach om de Mar Burgum


HMMAN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Hagos Brhane Burgum 1:16:53
2 Dorus Wolthekker Nietap 1:26:53
3 Ate Bijlsma Garyp 1:28:07

HMVRO, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Mireille Baart Wageningen 1:25:06
2 Janke douma Lichtaard 1:43:30
3 Michelle Melessen Burgum 1:53:34

10MAN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jan Hooghiemstra Loopclub Burgum 38:53
2 Jaap Bosma Garyp 43:38
3 Henk Schievink Burgum 43:47

10VRO, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Esther van Vroonhoven Groningen Atletiek 44:26
2 Sandra Schievink Burgum 48:07
3 Marja Bouma Appingedam 48:55

5MAN, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Dick Wobbes Feanwalden 18:40
2 Pieter Prins Marsum 18:43
3 Wytse Mantel Oudega 19:36

5VRO, 5 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jannie Laning Blauwestad 25:20
2 Roelien Hoeksma Menaam 27:30
3 Antje Smedes Kootstertille 27:52

Uitslagen en foto’s Monikkenloop Schiermonnikoog

10 Engelse mijlen (overall) 2019

Heren
1. Mathijs de Vroome (Peize) 58:25
2. Pascal Remminga (Haren) 1:04:40
3. Ab Reurslag (Lochem) 1:04:51

Dames
1. An Bennema (Groningen) 1:06:02
2. Eline Steenwijk (Steenwijk) 1:06:37
3. Larissa Mars (Amersfoort) 1:07:56

10 km (overall) 2019

Heren
1. Martijn Nijenhuis (Groningen) 41:25
2. Arjen Sjollema (Groningen) 42:05
3. Laurens Verkade (Utrecht) 44:21

Dames
1. Annet Jantien Smit (Groningen) 46:57
2. Anita Tijsma (Groningen) 47:12
3. Julia van der Molen (Vlieland) 48:35

5 km (overall) 2019

Heren
1. Huub Ooijevaar (Zwolle) 20:10
2. Bodhi de Vos (Dokkum) 20:55
3. Paul van Paridon (Haarlem) 21:56

Dames
1. Charlotte Fransen (Assen) 25:55
2. Alida van de Kolk (Harderwijk) 26:41
3. Gertie Wieringa (Ter Apel) 27:46

Uitslag en foto’s Merenloop Grou

14km Merenloop Mannen
1 Riekele Kobes – 00:49:20
2 Roelof Oostra – 00:51:50
3 Jelle Broersma – 00:53:15

14km Merenloop Vrouwen
1 Lisanne Langerijs – 00:58:53
2 José Magiera-van der Veen – 01:02:13
3 Olga Helling – 01:02:56

10km Merenloop Mannen
1 Wilko Bakker – 00:34:32
2 Bram Kielman – 00:35:22
3 Siep Nota – 00:36:08

10km Merenloop Vrouwen
1 Sanne Heidinga – 00:43:18
2 Sofia Houwer – 00:44:48
3 Nynke de Jong – 00:45:40

5km Merenloop Mannen
1 Janco Rijpstra Rijpstra – 00:15:21
2 Jan Oldhoff – 00:15:26
3 Peter-Jan de Jong – 00:15:59

5km Merenloop Vrouwen
1 Mare te Biesebeek – 00:18:58
2 Marene Scholtens – 00:19:45
3 Robin Nijholt – 00:21:40

Uitslagen en foto’s Veneboerloop Drachten

Dames 10 km Prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Lizette Van der Vegt Leek 1979 40:17 40:17
2 Sandra Sikkema Drachten 1985 41:15 41:18
3 Meike Regeling Stiens 2004 43:05 43:08

Heren 10 km Prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Alwin Heijting Erm 1980 33:18 33:20
2 Yke Zoetendal Joure 1972 33:23 33:24
3 Harm-Jan Martens Hoogeveen 1980 33:44 33:46

Dames 5 km Recreatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Dione Schipper Steenwijkerwold 2004 20:27 20:28
2 Larissa Van Essen Groningen 1996 21:46 21:47
3 Hannah Talstra Drachten 2004 22:01 22:02

Heren 5 km Recreatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Tom Hendrikse Assen 1998 15:35 15:36
2 Mads Meijer Meppel 2003 17:18 17:19
3 Michel Van Kruchten Groningen 1984 18:21 18:22

Uitslagen en foto’s Rondje Goutum

MAN, 30 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Riekele Kobes Friesland 1:51:12 1:51:11
2 Wilco Kooistra Leeuwarden 1:57:48 1:57:42
3 Roelof Oostra Friesland 1:58:19 1:58:14

VROUW, 30 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ylona Kruis Horror 2:15:04 2:15:01
2 Hilda Wijnja Horror 2:26:53 2:26:40
3 Claudia van Tellingen HAC ’63 2:29:34 2:29:31

MAN, 10 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marten-Jan Ernst Friesland 59:25
2 Koos-Jelmer de Vries Friesland 1:00:11
3 Pieter Prins Friesland 1:00:42

VROUW, 10 ENGELSE MIJL
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Judith van der Meer Lionitas 1:07:20
2 Anita Flapper Berltsum 1:10:29
3 Renske Postma Leeuwarden 1:12:47

MAN, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marco Kingma Sneek 38:21
2 Jaap Venema Ryptsjerk 39:41
3 Dennis Brandenburg Steenwijk 39:57

VROUW, 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anita Bouma Leeuwarden 44:50
2 Sytske Visser Warten 47:31
3 Stephanie de Linde Leeuwarden 47:45

MAN, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Sander van Tartwijk Leeuwarden 18:26
2 Martijn Toering Lionitas 18:48
3 Sjoerd Slagter Garyp 19:23

VROUW, 5 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Wiepkje Tijsma Leeuwarden 21:56
2 Tracy van der Ploeg Loopgroep Hugo Veenker 24:46
3 Hillegien Tol Leeuwarden 25:45

Uitslagen en foto’s Oerpolderloop It Heidenskip

MANNEN, 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jaap Gerben Vellinga Lemmer 51:48
2 Remon van Lunzen Lionitas 52:26
3 Wilco Kooistra Leeuwarden 52:30

VROUWEN, 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Marjan de Ruiter SV Friesland 1:04:0
2 Hester Salverda Workum 1:07:0
3 Mathilde de Vries Loopgroep Sneek 1:15:44

MANNEN, 7.95 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Pieter Prins SV Friesland 28:42
2 Siep Nota Horror 28:44
3 Martijn Ruis Horror 29:22

VROUWEN, 7.95 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jitse Cats Burgwerd 34:36
2 Anita van der Wal SV Friesland 39:30
3 Bernardine de Vries Horror 39:53