Uitslagen & foto’s Hindeloop in Hindeloopen

UITSLAGEN – FOTO’S Janke vd SchaafIMG_4555

M21,1, 21,1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Negerman 1975 Hilversum 1:16:13
2 Sipke Schaap 1981 Lemmer 1:24:41
3 Siebolt Haijtema 1970 Workum 1:28:24
V21,1, 21,1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sanne Steenstra 1966 Joure 1:33:53
2 Simone van Dijk 1978 Makkum 1:42:24
3 Sylvia Koopmans 1980 Hindeloopen 1:45:30
M16,1, 16,1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marco van Meerveld 1972 Sneek 1:03:49
2 Luitzen de Vries 1969 Koudum 1:05:51
3 Beke Cnossen 1954 Boazum 1:10:02
V16,1, 16,1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Liesbeth Steenbergen 1966 Sneek 1:11:44
2 Petra Grimbergen 1970 Nijbeets 1:14:39
3 Sonja Riesen 1978 Sneek 1:20:

Lees verder

Uitslagen en foto’s Hindeloop in Hindeloopen

UITSLAGENFOTO’S Janke vd Schaaf – FOTO’S Toli SchanssemaHindeloop

M32, 32 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Klaas Willem Zwaagstra 1972 IJlst 2:36:58
2 Daan van Turenhout 1967 noordeinde 2:44:56
3 André Duimstra 1970 Sneek 2:53:24
V32, 32 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anneke Heijnis 1966 Woudsend 3:09:07
2 Jaqueline Swart 1974 Haskehorne 3:12:02
M21,1, 21,1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Willem de Boer 1977 Exmorra 1:15:39
2 Wilko Bakker 1985 Heeg 1:23:27
3 Richard Velzen 1978 Achlum 1:23:27
V21,1, 21,1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ylona Kruis 1973 Ysbrechttum 1:29:26
2 Andrea Hofstra 1978 Bolsward 1:32:38
3 Liesbeth Steenbergen 1966 Sneek 1:35:35

Lees verder

Uitslagen Hindeloop in Hindeloopen

UITSLAGEN

HindeloopHindeloop

M5KM, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ewold Kooistra 1990 Makkum 16:49
2 Dirk Slot 1990 IJlst 17:09
3 Ajren Bokma 1985 Workum 21:25
V5KM, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marijke Bekkema 1977 Itens 22:14
2 Jildou Hobma-Feenstra 1982 Hindeloopen 24:55
3 Diana Lautenbag 1979 Hindeloopen 25:02
M11KM, 11 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marco Kingma 1988 Sneek 44:30
2 Edward Rozendal 1975 Steenwijk 52:42
3 Fedde Bloemhof 1963 Itens 57:18
V11KM, 11 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Diana Venema 1977 Hindeloopen 57:52
2 Elske Folmer 1991 Hindeloopen 1:02:52
3 Verena Koster-Kalin 1962 Wijster 1:11:01
M14KM, 14 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Paul Geertsma 1985 Leeuwarden 53:58
2 Marco van Meerveld 1972 Sneek 57:36
3 Klaas Halma 1957 Gaast 1:13:04
V14KM, 14 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jantje Haagsma Hindeloopen 1:09:47
2 Andrea Kroes 1981 Makkum 1:10:39
3 Sylvia Koopman 1980 Hindeloopen 1:12:46
M21KM, 21 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Rob Vijver 1991 Franeker 1:20:04
2 Thijs Tuinstra 1967 Hemelum 1:29:24
3 Siebolt Haijtema 1970 Workum 1:31:08
V21KM, 21 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Grietje Hoogerkamp-Hee 1970 1:45:17
2 Sjoerdtje de Boer 1952 Ede 1:58:18
3 Pietsje Fekkes-van der 1971 Koudum 2:01:46