Uitslagen en foto’s Merenloop Grou


H, 14km Merenloop
1 Riekele Kobes – 00:52:42
2 Roelof Oostra – 00:52:55
3 Koos-Jelmer De Vries – 00:55:48

V, 14km Merenloop
1 Regine Postma – 01:04:49
2 Olga Elling – 01:05:23
3 Marieke Lokhorst – 01:07:01

H, 10km Merenloop
1 Marcel Adema – 00:34:51
2 Marten-Jan Ernst – 00:35:28
3 Siep Nota – 00:36:28

V, 10km Merenloop
1 Nienke Wolda – 00:42:53
2 Sytske Nijp – 00:44:31
3 Lysbet de Boer – 00:46:29

H, 5km Merenloop
1 Bram Kielman – 00:15:57
2 Joris van den Bosch – 00:16:12
3 Jordi Dommerholt – 00:16:46

V, 5km Merenloop
1 Eline Kelly – 00:19:24
2 Mare te Biesebeek – 00:19:59
3 Tine Zweers – 00:20:42

Uitslagen Merenloop Grou

UITSLAGEN

14km Merenloop
1 Riekele Kobes00:49:01 Bib:Bib:95
2 Roelof Oostra00:50:35 Bib:Bib:126
3 Harry Wiersma00:53:54 Bib:Bib:60860
10km Merenloop
1 Gerrit Wolbers00:33:26 Bib:Bib:60822
2 Bram Kielman00:34:23 Bib:Bib:290
3 Floris Boonstra00:36:30 Bib:Bib:60909
5km Merenloop
1 Marco van Erp00:15:05 Bib:Bib:426
2 Danny Bruinenberg00:16:31 Bib:Bib:416
3 Auke Veldman00:17:49 Bib:Bib:60966
2.5km Jeugdloop XL
1 Suze de Vries00:10:36 Bib:Bib:768
2 Stijn van00:10:46 Bib:Bib:560
3 Iwan Jonker00:10:53 Bib:Bib:773
1km Jeugdloop
1 Lucas Meijer00:04:30 Bib:Bib:677
2 N Schuhmacher00:04:30 Bib:Bib:693
3 Jesse Pijlman00:04:39 Bib:Bib:683

Uitslagen en foto’s Merenloop Grou

UITSLAGEN – FOTO’S Janke vd Schaaf – FOTO’S By-MiIMG_6547

14 KM MERENLOOP

Pl. # Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Diff. UItslag
1 118 Riekele Kobes 1986 Leeuwarden Msen +0:00 49:03
2 193 Willem de Boer 1983 Exmorra Msen +2:01 51:04
3 264 Habtan Kierdemichoel 1991 Msen +3:20 52:23
4 153 Roelof Oostra 1983 Mantgum Msen +4:00 53:03
5 272 Jan Albert Veenema 1974 Sneek Msen +4:40 53:43

10 KM MERENLOOP

Pl. # Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. Diff. UItslag
1 900 Bram Kielman 1996 Grou Man +0:00 34:42
2 899 Jordi Stam 1996 Grou Man +1:52 36:33
3 612 Steven Hemstra 1995 Weidum Man +4:31 39:13

Uitslagen Merenloop Grou

UITSLAGEN – FOTO’S Janke vd SchaafMerenloop Grou

14 km Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Riekele Kobes 1986 Haskerhorne Msen 231 (48:51) 48:51
2 » Jan Sytze Jonker 1986 Hemrik Msen 267 (50:53) 50:53
3 » Harry Wiersma Msen 335 (52:50) 52:50
4 » Anno Huizenga 1969 Assen M45 321 (54:07) 54:07
5 » Richard Velzen 1978 Achlum Msen 248 (54:12) 54:12
6 » Koos-Jelmer de Vries 1987 Leeuwarden Msen 149 (54:15) 54:15
7 » Marcel Swart 1967 Grou M45 183 (55:15) 55:15
8 » Mechiel Zantema Msen 331 (55:23) 55:23
9 » Ydwine van der Veen 1993 Goutum Vsen 222 (55:36) 55:36
10 » Dirk Wobbes Msen 336 (56:12) 56:13
5 km Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Geale Simon Postma 1989 Kollum Man 931 (16:00) 16:00
2 » Niek Zeilstra 1994 Franeker Man 936 (16:28) 16:28
3 » Fleur Baljet 1995 Oosthem Vrouw 800 (17:21) 17:21
4 » Kors Doedens 1999 Achlum Man 850 (17:29) 17:29
5 » Thom Klein 1996 Appelscha Man 920 (17:58) 17:58
6 » Susan van Weperen 1998 Oosterwolde Fr Vrouw 959 (18:14) 18:14
7 » Sjoerd de Boer 2001 Wommels Man 960 (18:19) 18:19
8 » Adis Dzamastagic 1990 Drachten Man 923 (18:58) 18:59
9 » Wouter Baljet 2000 Oosthem Man 801 (19:12) 19:12
10 » Lucas Reinsma 2003 Grou Man 945 (19:33) 19:34
Lees verder

Uitslagen Merenloop Grou

UITSLAGENFOTO’S Janke vd Schaaf

YdwineMerenloop Grou

Pl. Naam GJ Club/Plaats/Land Cat. # Netto Bruto
1 » Riekele Kobes 1986 AV Heerenveen Msen 25 (48:59) 48:59
2 » Remon v. Lunzen M40 43 (50:30) 50:30
3 » Jan Sytze Jonker 1986 AV Heerenveen Msen 24 (50:44) 50:44
4 » Roelof Oostra 1983 Friesland Msen 32 (52:43) 52:44
5 » Anno Huininga M40 45 (53:17) 53:17
6 » Ydwine van der Veen 1993 AV Heerenveen Vsen 37 (56:23) 56:23