Uitslagen Cees Clement Cross Sneek

UITSLAGEN

MANTR, TRAIL 6.3 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Auke Veldman 1993 Harich 24:01
2 Sander van Hoorn 1986 Lionitas 24:06
3 Jalino Sapulette 1999 Sneek 25:04
VR-TR, TRAIL 6.3 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ylona Kruis 1979 Horror 25:06
2 Silke Jellesma 1998 Ysbrechtum 36:10
3 Henriët Kuipers-Bremer 1973 Workum 36:32
JPUP, PUPILLEN 1000M
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sam van der Werf 2005 Horror 3:56
2 Vasco Mosselman 2006 SAV 3:57
3 Aaron Ponne 2006 SAV 4:03
MPUP, PUPILLEN 1000M
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Charlot Jacobs 2006 ATC ’75 4:03
2 Femke Yska 2005 Nijland 4:05
3 Yara de Boer 2006 Exmorra 4:24
JJUND, JONGENS JUN D
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 René Schultinga 2003 AV Heerenveen 8:12
2 Julian Vries 2003 AV Heerenveen 8:27
3 Dylan Lucas 2004 HAC ’63 8:47  
MJUND, MEISJES JUN D
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ella Mosselman 2003 SAV 7:51
2 Britt Roos 2003 Ruinen 7:57
3 Brecht Frensel 2003 AV Heerenveen 8:04
JJUNC, JUNIOREN C 2000
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ruben Talstra 2001 Impala 7:26
2 Sil de jong 2002 AV Heerenveen 7:54
3 Wim Foekema 2001 Sneek 7:59
MJUNC, JUNIOREN C 2000
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Suzanne Libbers 2001 Groningen Atletiek 7:34
2 Elsa Rijpstra 2001 Lionitas 7:37
3 Jenda de Boer 2002 Horror 7:58
JJUNB, JUNIOREN B JON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Thijs Borcheld 1999 Groningen Atletiek 13:53
2 Mark van Ginkel 1999 SV Veendam 13:59
3 Jan Bouwknegt 2000 HAC ’63 14:14
MJUNB, JUNIOREN B MEIS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Evelien Kuiper 2000 Groningen Atletiek 11:43
2 Iris Velting 2000 HAC ’63 12:01
3 Mare te Biesebeek 2000 Lionitas 12:12
JJUNA, JUNIOREN A JON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tom Hendrikse 1998 AAC ’61 20:15
2 Djurre Hoeksema 1997 AAC ’61 20:38
3 Robin Honebecke 1998 ATC ’75 20:47
MJUNA, JUNIOREN A MEIS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Marieke van den Brink 1998 ATC ’75 17:37
2 Welmoed Offinga 1998 Horror 17:56
MANSC, SPRINTCROSS
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Alwin Hoorn 1994 HAC ’63 3:04
2 Jorick Nijenhuis 1996 Ansen 3:05
3 Peter-Jan de Jong 1998 Horror 3:05
MSEN, 10 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Geart Jorritsma 1996 Horror 33:38
2 Gerrit Wolbers 1994 Lionitas 36:05
3 Jordi Stam 1995 Dieven 38:17
MMA35, 10 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Willem de Boer 1977 Lionitas 36:01
2 Ilan Palstra 1972 Horror 37:51
3 Jetze Genee 1978 Horror 39:32
MMA45, 10 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Douwe Yska 1970 Horror 36:37
2 Anno Huizinga 1969 Assen 36:39
3 Johannes van der Veen 1957 Lionitas 41:17
VSEN, 6 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Leoni Glazenborg 1998 Apeldoorn 22:56
2 Jacolien Ruizendaal 1983 Emmeloord 24:08
3 Regine Postma 1988 Horror 25:39
VMA35, 6 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ine Snoeken 1978 HAC ’63 24:38
2 Yvette Alkema 1971 Sneek 40:01
VMA45, 6 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anja Bennink 1965 HAC ’63 29:41
2 Liesbeth Mulder 1967 Lionitas 29:54
3 Jelly Bakker 1966 Nieuw-Amsterdam 30:42

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.