Uitslagen Jan Driegenloop Steenwijk

winnaar Jan Scheenstra

Winnaar Jan Scheenstra

Onderdeel/Categorie nr Naam Plaats Vereniging Uitslag

2.5 km Mannen
1 Amaru Wijman Groningen 8.53
2 Tys Borcheld Steenwijk 8.58
3 Milan Spijker Groningen 10.06
4 Jorn de Haan Steenwijk 10.14
5 Jarno Kuiper Steenwijk Start 78 10.50
6 Rinse Grevelink Groningen 12.08
2.5 km Vrouwen 1 Thirza Kuiper Steenwijk Start 78 10.53
2 Nina Vreeling Steenwijk Start 78 15.31
5 km Mannen
1 Paul Geertsma Harlingen 17.26
2 Bart-Jan Heijnen Huizen Zuidwal 17.30
3 Niels de Boer Steenwijk 18.59
4 Henk Ruiter Sneek Horror 19.42
5 Ton Frenay Valthermond 19.58
6 Niels de Haan Steenwijk 20.04
7 Mark Landman Mc Donalds 2 20.07
8 Rolf v.d. Heuvel Eekeringe 1 20.40
9 Aaron Donkers Steenwijk Start 78 21.04
10 Berrie Schipper Steenwijkerwold 21.50
11 Sven Epema Steenwijk 22.20
12 Jiry Moesker Mc Donalds 1 23.08
13 Julian Vreeling Steenwijk Start 78 23.28
14 Redir Ghazi Eekeringe 2 23.42
15 Cor Trompetter Wolvega 24.05
16 Bjorn Epema Steenwijk Start ’78 24.40
17 Mathias Huijser Mc Donalds 1 24.48
18 Wouter van Geel Mc Donalds 1 24.49
19 Martijn Vendig Eekeringe 1 25.02
20 Geert de Boer Paasloo 25.04
21 Joey de Vries Mc Donalds 2 25.55
22 Joris Jam Dwingeloo 26.11
23 Bernhard Vreeling Steenwijk 26.25
24 Koen de Vries Mc Donalds 2 27.03
25 Edwin Berger Steenwijk 27.07
26 Peter Vochteloo Steenwijk 27.23
27 Timo de Jong Steenwijk 27.43
28 Jan Vis Steenwijk Start ’78 28.48
29 Henk Kuipers Steenwijk Start 78 30.52
30 Tom Dolleman Wapserveen Start 78 32.40
31 Jelmer Brandenburg Mc Donalds 2 37.21
32 Wolter Nijmeijer Oldemarkt Start ’78 38.38
33 Nico Buning Steenwijk 38.55
5 km Vrouwen
1 Tessa den Heijer Valthermond Groningen Atletiek 19.01
2 Judith Grevelink Steenwijk 21.57
3 Mathilde Spitzen Giethoorn Start 78 22.00
4 Saskia Berris Zwolle BB Lopers 22.05
5 Patience Gahinga Eekeringe 1 23.31
6 Sylvia Vreeling Steenwijk 26.21
7 Annelies Schipper Steenwijkerwold 26.44
8 Diny Jansen Oldeberkoop 26.44
9 Demi Berger Steenwijk Start ’78 27.07
10 Geesje Nijmeijer Oldemarkt Start ’78 27.48
11 Luca Froklage Tuk 27.49
12 Hilda Knol Steenwijk 28.16
13 Janneke Smit Giethoorn BB Lopers 29.09
14 Elize Striemer Steenwijk Start 78 29.10
15 Rebecca Faas Oldeberkoop BB Lopers 29.12
16 Linda Arts Steenwijk 29.28
17 Marike v/d Heuvel Steenwijk 29.31
18 Anita Blankvoort Wolvega Start 78 29.46
19 Marja Prinsen Giethoorn 30.22
20 Aafje Heinhuis Tuk Start 78 30.51
21 Marja Elslo Tuk Start ’78 30.54
22 Tiny Bijl Giethoorn Start 78 30.55
23 Carin Driegen Steenwijk 31.02
24 Jeanette Kostwinder Steenwijk 31.49
25 Kelly Pen Steenwijk 31.50
26 Ellen Faber Kuinre 32.08
27 Marjan v/d Pluym Vledder Dutch Runners * 33.44
28 Mariek van Dijk Mc Donalds 1 33.44
29 Ina ter Schuur Steenwijk 33.45
30 Martine Lukas Eekeringe 2 36.18
31 Carolien Cornel Mc Donalds 2 36.26
32 Ina Spikman Steenwijk 37.20
33 Mina Adam Mc Donalds 1 37.20
34 Henderkien Pol Marknesse 38.17
35 Wieke Nijmeijer Oldemarkt Start ’78 38.36
36 Irene v/d Kasteelen Steenwijk Dutch Runners * 38.55
5 km bedr. teams
1 Patience Gahinga Eekeringe 1 23.31
Martijn Vendig Eekeringe 1 25.01
Rolf v.d. Heuvel Eekeringe 1 20.40
Totaal 1.09.12
2 Mathias Huijser Mc Donalds 1 24.48
Jiry Moesker Mc Donalds 1 23.08
Wouter van Geel Mc Donalds 1 24.49
Mariek van Dijk Mc Donalds 1 33.44
Mina Adam Mc Donalds 1 37.20
Totaal 1.12.45
3 Jelmer Brandenburg Mc Donalds 2 37.21
Carolien Cornel Mc Donalds 2 36.26
Joey de Vries Mc Donalds 2 25.55
Koen de Vries Mc Donalds 2 27.03
Mark Landman Mc Donalds 2 20.07
Totaal 1.13.05
¼ marathon Mannen
1 Kasper Wulff Hoogeveen Hac 63 40.34
2 Gerard Dunnink Steenwijk 42.05
3 Danny Bruinenberg Steenwijk 42.40
4 Mussa Issa Drachten Impala 43.23
5 Tim de Boer Paasloo Start 78 44.12
6 Jan Uiterwijk Eesveen Loopgroep Beilen 44.24
7 Geale de Vries Valthermond 44.29
8 Jan Roeles Beilen Lg Beilen 44.48
9 Bernhard Bouma Oldeholtpade 45.30
10 Jari van Ravenstein Willemsoord AV Heerenveen 45.32
11 Jurrian Molenaar Urk Lg Urk 45.36
12 Klaas Beute Steenwijk 46.47
13 Koos Damhuis Steenwijk 47.34
14 Erik van der Veen Vollenhove 48.00
15 Ytsen de Boer Steenwijk 48.20
16 André Bus Paasloo FC Oldemarkt 48.22
17 André Kroek Giethoorn 49.14
18 Cees Boxum Tuk 49.15
19 Sjef Damhuis Eekeringe 49.30
20 Jan Bult Steenwijk 49.47
21 Egbert Vink Steenwijk Start ’78 49.52
22 Henk Offenberg Twente Hengelo 50.02
23 Jeroen Elzinga Nieuw Leusen 51.46
24 Domien Mulder Joure SV Friesland 51.53
25 Carlo Donkers Steenwijk 52.19
26 Eric Jorissen Steenwijk 52.48
27 Henk Supheert Steenwijk 52.49
28 Johan Nyland Yhorst 52.51
29 René Jongbloed Steenwijk 53.16
30 Ignas Heuvelink Kallenkote 53.43
31 Theo v. Rheenen Tuk 54.54
32 Elbert-Jan Hesse Steenwijk 55.26
33 Harold Groenewoud Steenwijk Eekeringe 55.34
34 Egbert Kuiper Hoogeveen 55.39
35 André Bakker Zoetermeer 56.23
36 Edward Rozendal Steenwijk 56.47
37 Richard Rozendal Steenwijk 57.12
38 Bernhard Dekker Vollenhove 57.20
39 Hendrik-Jan Doevendans Steenwijk Start 78 57.50
40 Feico Wiersma Eekeringe 57.57
41 Ard Poelstra Lemmer 58.20
42 Ben Salmann Reeuwijk Lg Oegstgeest 58.30
43 Fred Boot Steenwijk 58.53
44 Robert de Vilde Steenwijk 59.13
45 René van Staveren Almere 59.25
46 Campo Weijerman Alphen ad Rijn 59.51
47 Jouke Andringa Oudehorne AV Heerenveen 1.01.26
48 Frank Lewis Steenwijk 1.02.21
49 Dirk Gol Steenwijk 1.02.30
50 Perry ter Wal Steenwijk 1.02.49
51 Piet Elzinga Nieuw Leusen 1.03.37
52 Freek Bron Sonnega 1.05.17
53 Jan Haagsma Hoogeveen Friesland 1.05.30
54 Marchel Tissingh Tuk Start ’78 1.05.37
55 Rinus van Beers Zwolle 1.06.42
56 Marc Simonis Steenwijk 1.08.06
57 Abe Stienstra Apeldoorn 1.10.38
58 Jan v. Bemmel Frederiksoord Start 78 1.13.54
¼ marathon Vrouwen
1 Petra Hasper Meppel De Sprinter 44.20
2 Simone Westerbeek Steenwijk Start ’78 49.52
3 Adri Hartholt Appelscha LSV Invictus 50.01
4 Karin Danhof Jirnsum SV Friesland 51.50
5 Albitha Wambrouw Den Haag Den Haag 54.22
6 Mariska Lenis Wolvega Start ’78 54.54
7 Sylvia Talen Meppel De Sprinter 55.47
8 Aetske Oenema Wolvega 56.06
9 Annelies van Buiten Wolvega Start ’78 56.06
10 Adri Sluis Eesveen Start ’78 56.23
11 Aletta v. Bezoen Zwolle PEC 191 57.28
12 Harmke vd Merle De Blesse 58.15
13 Eveline de Valk Zwolle 58.22
14 Diana Hakvoort Almelo Almelo 58.38
15 Margreet van der Pol Ouderkerk a/d Amstel Startbaan 59.07
16 Ada van Beek Zwolle RCL 59.45
17 Marja Wegerman Alphen ad Rijn 59.50
18 Minke Oord Joure SV Friesland 59.57
19 Els Drost Zwolle 1.00.28
20 Anneke Sleper Hengelo Twente 1.02.20
21 Marion Piest Darp 1.02.40
22 Wilma Kuiper Steenwijk Start 78 1.02.50
23 Liesbeth v.d. Molen Eekeringe 1.03.05
24 Tjitske Plakké Zwolle 1.04.43
25 Saskia Rittersma Zwolle 1.05.05
26 Maud Tadema Steenwijk Start 78 1.05.19
27 Carolien de Vries Heerenveen AV Heerenveen 1.05.23
28 Lucia Oetser 1.05.31
29 Nancy Kuper Steenwijk Start 78 1.06.25
30 Erna Oosterveen Zwolle 1.06.25
31 Frederiek de Boer Staphorst 1.07.57
32 Marleen Boessenkool Staphorst AV 85 1.08.54
33 Martine Bos Steenwijk Start ’78 1.12.12
34 Claire Wildeboer Meppel 1.12.46
35 Evelien Schelhaas Zwolle 1.13.51
¼ marathon bedr. teams
1 Sjef Damhuis Eekeringe docenten 49.30
Feico Wiersma Eekeringe docenten 57.57
Liesbeth v.d. Molen Eekeringe docenten 1.03.05
Totaal 2.50.32
½ marathon Mannen
1 Jan Scheenstra Zuidveen Start 78 1.17.19
2 Aard v.d. Vinne Dedemsvaart 1.23.35
3 Bulent Suvan Ruinerwold 1.25.53
4 Wim Ritsema Dieren Gelre 1.26.59
5 Niek van der Knokke Zwolle 1.28.17
6 Ad Roodhuijzen Nyeveen Start 78 1.28.52
7 Heerke Postma De Blesse Start 78 1.28.55
8 Eddy Oosterkamp Steggerda Start 78 1.30.11
9 Wim Hofstede Vollenhove Start 78 1.30.16
10 Casper Bekken Schalkhaar 1.31.20
11 Tonnie de Winter Deventer Veluwe 1.31.28
12 Christiaan de Vries Steenwijk 1.31.40
13 Erik Bakker De Bult SV Friesland 1.32.29
14 Jeroen Vink Nijeveen Start ’78 1.32.36
15 Roelof v.d. Velde Daarlerveen AV Atletics 1.32.55
16 Klaas de Haan Steenwijk Start ’78 1.33.16
17 Gerhard Mensink Steenwijk 1.33.36
18 Hans Versteeg Wolvega Friesland 1.34.02
19 Ivan Versteeg Wolvega 1.34.02
20 Freddie Bouma Steenwijk Start 78 1.36.55
21 Harm Kolvoort Steenwijk Start 78 1.37.04
22 Sjoerd van Rheenen Tuk 1.37.35
23 Marr. Prins Amsterdam 1.38.21
24 Jan Stolker Steenwijk avVN 1.39.24
25 Willem Biemolt Utrecht 1.39.43
26 Leo Scholte ter Horst Meppel 1.42.39
27 Adriaan vd Weinke Swifterband 1.42.47
28 Frits Feddema Heerenveen SV Friesland 1.43.26
29 Leddy Karelse Meppel 1.43.42
30 Bram Breddels Steenwijk 1.45.15
31 Dick Duiker Vledder Dutch Runners Gold 1.45.16
32 Gerben Nysingh Vledder 1.45.39
33 Albert Timmerman Staphorst AG 85 1.45.48
34 Johan v.d. Horn Hellendoorn 1.46.07
35 Emiel v.d. Graaf Groningen Groningen Atletics 1.46.07
36 Dick Metselaar Meppel AV de Sprinter 1.46.12
37 Danny Olinga Meppel 1.46.12
38 Martijn Kosters Nyeveen 1.46.14
39 Arjan de Geus Steenwijk Start 78 1.46.26
40 Kees Elzinga Meppel AV de Sprinter 1.46.40
41 Johan van Duren Giethoorn 1.46.55
42 Menno Peterson Meppel 1.47.02
43 Mick Lodder Meppel 1.47.06
44 Berry Pees Eesveen Start ’78 1.47.40
45 Wim Saaltink Groningen Groningen Atletics 1.48.18
46 Rick van der Werf Utrecht 1.48.19
47 René Sturre Steenwijk 1.48.20
48 Johan Westerink Kampen 1.48.31
49 Patrick Vos Kampen 1.48.31
50 John Mol Nieuwkoop 1.48.46
51 Niels vd Zandt Steenwijk 1.49.09
52 Jan Gerrit van Veen Zwartsluis 1.49.19
53 Frank ten Have Nijverdal 1.49.30
54 Marin Bruinsma Klazienaveen LG Klazienaveen 1.49.37
55 Gerard vd Luchte Emmeloord AV Nop 1.49.46
56 Jaap Smit Groningen 1.50.18
57 Nico Modderkolk Stadskanaal Runners Stadskanaal 1.50.34
58 Loe Andriol Ruinerwold 1.51.17
59 Harrie Fokkens Nieuw Leusen 1.51.27
60 Hans den Otter Steenwijk 1.51.29
61 Stein van Ittersum Meppel AV de Sprinter 1.51.35
62 Cor Visser Heerenveen 1.51.51
63 Henk Doornebosch Zwolle PEC 191 1.52.10
64 Henk Jonkers Nijeveen 1.52.15
65 Gerrit v. Wijhe Tuk Woldrunners 1.52.43
66 Gerard van der Werf Meppel De Sprinter 1.52.47
67 Johan Roefman De Krim LG de Krim 1.52.50
68 Jacob Dolstra Tuk 1.53.06
69 Jan van Eyk Kallenkote AV de Sprinter 1.53.07
70 Roland van Dalen Zwolle 1.53.31
71 Wim Assink Steenwijk 1.54.05
72 René Vos Klazienaveen 1.54.31
73 Marcel Oosterhuis Wanneperveen 1.55.02
74 Sybrand Dijkstra Heerenveen AV Heerenveen 1.55.25
75 Eric Lassche Vollenhove NOP 1.55.31
76 Jacco Snoeijer Voorburg 1.55.38
77 Ton Onderwater Zwolle RCL 98 1.56.12
78 Bertus Otten Kampen 1.57.07
79 Leo vd Meulen Sneek 1.58.08
80 Erwin Bontius Steenwijk 1.58.42
81 Klaas Schutter Heiligerlee 1.58.48
82 Onno Goldback Zwolle 1.58.54
83 Arjen Reyniersen Tuk 1.59.25
84 Sjoerd Koelmans Meppel AV de Sprinter 1.59.35
85 Harry Drost Meppel De Sprinter 1.59.40
86 Willem Zoer Meppel LGR 88 Meppel 2.00.54
87 Pierre Boorsma Sneek 2.02.45
88 Hendrik Klunder Meppel AV Sprinter 2.04.39
89 Gerhard Over Meppen TV Meppen 2.05.26
90 Hans Eenhoorn Vledder 2.05.37
91 Sjoerd Mol Gorredijk AV Heerenveen 2.06.03
92 Martin Reins Zwolle RCL 98 2.06.46
93 Edgar Koster Lelystad 2.07.03
94 Jan Nijmeijer Oldemarkt Start ’78 2.07.36
95 Gerben Punter Wolvega 2.07.48
96 Berry Oosterhof Wolvega 2.07.48
97 William Bos Steenwijk Start ’78 2.09.43
98 Albert Middelbrink Steenwijk 2.09.47
99 Mario Waldus Steenwijk Start 78 2.10.08
100 Maarten Ploeg Utrecht 2.13.17
101 Matthias Ploeg Amsterdam 2.13.17
102 Chris Hartman Zwolle 2.20.56
103 Albert Godeke Ruinerwold 2.25.53
½ marathon Vrouwen
1 Carla Puschel Utrecht AV Phoenix 1.43.34
2 Natascha Koestal Ruinerwold LGR 88 Meppel 1.43.48
3 Wilma van Galen Wolvega Start ’78 1.45.19
4 Lisette ten Wolde Noordwolde 1.46.31
5 Cora Straatman Meppel 1.47.02
6 Marleen Luning Ruinerwold 1.48.22
7 Iris Heuckeroth Staphorst 1.48.58
8 Margret Pruim Klazienaveen 1.49.37
9 Lutine Schoemaker Utrecht 1.50.13
10 Rixt Bode Utrecht AV Phoenix 1.51.41
11 Frederiek Dijkema Zwolle 1.54.29
12 Ingrid Liefens Zwolle 1.56.24
13 Trees van Veen Wolvega Start ’78 1.56.41
14 Mariska Meyer Ruinerwold LGR 88 Meppel 2.00.54
15 Monique Bos Ruinerwold LGR 88 Meppel 2.00.55
16 Annet v. Dijk Ruinerwold LGR 88 Meppel 2.01.02
17 Ineke Scheffer Leens Friesland 2.03.45
18 Sandra Boers Ruinerwold LGR 88 Meppel 2.05.56
19 Lena Beytendijk Heerenveen 2.06.12
20 Sonja v.d. Sluis Zwolle LGR Zwolle 2.06.46
21 Irma Stroek Steenwijk 2.09.45
22 Debora Hartman Zwolle 2.11.20

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.