Uitslagen en foto’s Kleintje Berenloop Terschelling

UITSLAGEN – FOTO’S Janke vd SchaafKleintje Berenloop

MSEN, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Stephan Hoogendam 1987 Spirit Oud Beijerland 19:10 19:09
2 Lammert Ekkers 1999 AV Heerenveen 19:11 19:11
3 Douwe Faasen 2000 PAC 19:32 19:32
M40, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Anno Huizenga 1969 Assen 17:41 17:41
2 Rik Plakke 1967 Loopgroep Jan Strijker 23:47 23:25
3 Jeroen Kieule 1972 Hellas 23:51 23:34
M50, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Vincent van Leent 1959 Pijnenburg 20:43 20:40
2 Jeroen Linneman 1964 BB lopers 22:15 22:13
3 Wouter de Blocq 1963 Pijnenburg 23:11 23:07
 
M60, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jos Vreeswijk 1954 AV Nijkerk 24:37 24:33
2 Tony Gaillard 1944 Pijnenburg 24:44 24:40
3 André Hoogendam 1955 Goudswaard 26:59 26:57
VSEN, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Sanne Niestijl 2002 Assen 21:19 21:19
2 Maam de Ridder 2002 Zutphen 21:41 21:41
3 Lotte Knook 2002 Zwaanshoek 22:24 22:16
V35, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Henrieta Oosterbaan 1971 Horror 25:44 25:35
2 Karlijn Sluijs 1977 Houten 27:41 27:36
3 Hk Wiersma 1974 St.-Annaparochie 27:58 27:55
V45, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lia Wijnberger 1969 Ciko ’66 19:54 19:53
2 Gerry Visser 1963 LAAC Twente 22:58 22:58
3 Marlon van Zal 1964 Soest 24:02 23:59
V55, 5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Marry Teeuwen 1959 Avantri 22:46 22:45
2 Mieke van den Bos 1957 Hellevoetsluis 26:01 25:55
3 Els Hoogendam 1958 Goudswaard 28:27 28:25
MSEN, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Joshy Groen 1990 Amsterdam 35:29 35:29
2 Kees Zondag 1978 Tiel 39:23 39:23
3 Jaap Huurman 1979 Zwolle 39:52 39:51
M40, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Harald Boersma 1969 Loopgroep PK 43:05 43:01
2 Maurice van der Wijst 1970 Dutch Runners 43:34 43:30
3 Philip Kremers 1974 Arnhem 44:33 44:33
M50, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Frank Wiebes 1965 Avanti-Wilskracht 42:20 42:19
2 Ben van den Assem 1964 Hillegom 44:26 44:22
3 Tjerk Bruinsma 1965 Makkum Fr 45:17 45:15
M60, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rintje Noppert 1955 Burgum 41:34 41:34
2 Arie van der Ham 1952 avVN 45:43 45:43
3 Jörg Eling 1950 Essen 48:43 47:58
VSEN, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus 37:00 37:00
2 Saskia de Vries 1982 Phoenix 39:08 39:07
3 Sanne Witten 1990 Laren Gld 48:32 48:29
V35, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Judith van der Meer 1973 Dronryp 42:14 42:14
2 Carola Bremer 1971 Arnhem 46:55 46:46
3 Lyanne Buwalda 1979 Heerenveen 47:26 47:24
V45, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jolanda Holen 1965 Leiderdorp 40:33 40:32
2 Monique Reijers 1969 Molenhoek Lb 52:34 51:51
3 Cornelia Dolle 1970 Molenhoek Lb 53:42 52:59
V55, 10 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Annie ter Horst-Krukkert 1959 Atletics Nijverdal 52:37 52:20
2 Trijnie Heeres 1951 Eelderwolde 54:13 54:05
3 Tini Visker 1959 Artemis 54:38 54:10

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.