Uitslagenlijst Texel Halve Marathon

UITSLAGEN

Uitslagenlijst Texel Halve Marathon

Den Burg – Zondag 27 september 2015

MSEN, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Raymond Koen 1981 Noordkop 1:19:30 1:19:22
2 Philip Scholz 1987 Duitsland 1:21:53 1:21:42
3 Rene Hoep 1985 Breezand 1:22:09 1:21:47
M35, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Robert Bakker 1980 Den Burg 1:20:22 1:20:15
2 Henk-Jan Dorgelo 1976 Isala ’96 1:22:26 1:22:17
3 Daniël Spijker 1979 Noordkop 1:22:44 1:22:34
M40, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mattijs van Dulkenraad 1973 Sparta 1:24:55 1:24:44
2 Tuan Do 1972 ‘t Zand Nh 1:30:06 1:29:49
3 Job Bosch 1972 Bergen Nh 1:30:25 1:28:54
M45, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan Venhuizen 1968 Lionitas 1:15:43 1:15:36
2 Bert Wellens 1966 Antwerpen 1:25:28 1:25:15
3 Hein Veldman 1967 DOKEV 1:25:28 1:25:14
M50, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Cees Kersten 1964 TAS ’82 1:18:27 1:18:19
2 Lutz Lohse 1964 Texel 1:20:53 1:20:43
3 Theo van Graven 1964 DOKEV 1:21:09 1:21:01
M55, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan-Willem Schutte 1959 Noordkop 1:25:50 1:25:42
2 Jos Broekhuis 1959 Loopgroep Aart Stigter 1:27:24 1:27:14
3 Martien Witte 1960 Den Burg 1:32:38 1:31:45
M60, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Frans Dekker 1952 avVN 1:34:38 1:34:21
2 Piet Bakelaar 1944 Texel 1:47:11 1:46:59
3 Han Stiekema 1949 Zwolle 1:47:34 1:46:27
VSEN, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jacelyn Gruppen 1989 HAC ’63 1:20:56 1:20:44
2 Immy Auck Kersbergen 1987 Lionitas 1:22:03 1:21:52
3 Mireille Baart 1981 Pallas ’67 1:24:32 1:24:20
V35, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Cora Blankendaal 1979 Triathlon 1:25:17 1:24:49
2 Nancy Sieling 1977 Hillegom 1:30:10 1:29:59
3 Mechteld Bontes 1979 Amsterdam 1:52:14 1:48:56
V40, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ylona Kruis 1973 Horror 1:31:20 1:31:08
2 Judith van der Meer 1973 Dronryp 1:33:12 1:32:50
3 Ilona Ploeger 1973 DOKEV 1:47:11 1:46:00
V45, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Audrey Breur 1968 Noordkop 1:38:52 1:38:40
2 Nathalie Dragt 1969 Noordkop 1:42:49 1:40:27
3 Ingrid van Weerden 1966 Zaandam 1:45:53 1:43:34
V50, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ellen Klaus 1962 Berkhout 1:51:23 1:51:08
2 Marion van Ederen 1961 Hylas 1:52:34 1:51:33
3 Jacoba Marinus 1965 SV Sportlust 1:52:50 1:51:19
V55, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Monika Fähnrich 1956 Jülich 1:45:13 1:44:43
2 Hanneke Verheul 1955 AAC ’61 1:53:35 1:53:16
3 Gisele van Zeben 1957 Nederland 1:53:37 1:53:11
V60, 21 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ria Stam 1954 AV Castricum 1:47:00 1:46:49
2 Riet Tas 1948 avVN 2:00:11 1:59:57
3 Magda Wuytack 1948 Amsterdam 2:10:10 2:08:50
MSEN, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rob ter Burg 1995 Groningen Atletiek 33:02 32:54
2 Luca Assorgia 1994 SV Sportlust 33:14 33:07
3 Henk Bakker 1988 Groningen Atletiek 33:44 33:36
M35, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jordy Vinke 1974 Oudeschild 35:27 35:19
2 Ronald Lienos 1975 Noordkop 37:47 37:38
3 Michael Kromhout 1974 Nederland 44:25 44:04
M45, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Frits van Twuyver 1969 Noordkop 39:21 39:12
2 Derk Jan Somsen 1962 Startbaan 39:33 38:25
3 Jan Klein 1963 DOKEV 40:00 39:39
M55, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mats Smit 1953 Noordkop 45:11 44:59
2 Steven Rozemeijer 1958 Heiloo 48:11 47:30
3 Maarten Groen 1956 Egmond aan Zee 49:05 47:02
M65, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Dirk Visser 1946 avVN 44:57 44:43
2 Jan Frederici 1946 Texel 48:51 48:19
3 Theo Backer 1950 Loopgroep Aart Stigter 49:12 48:42
VSEN, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Marcella Herzog 1993 Running2000 34:57 34:48
2 Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus 35:44 35:35
3 Sofie Lovdal 1993 Groningen 40:07 39:57
V35, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Claudia Geldermans 1978 Noordkop 45:11 44:55
2 Mischa Straatman 1976 Huisduinen 49:21 48:18
3 Petra Bottelier 1970 Almere 50:06 49:02
V45, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Bertha Bruggenkamp 1968 Lionitas 41:16 41:03
2 Lucienne Groenendijk 1969 SV Sportlust 41:43 41:34
3 Margot van der Ven 1966 Groene Ster 46:04 45:45
V55, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Els Zijlstra 1958 Nederland 47:28 46:22
2 Laurien Bakker 1959 Texel 51:01 50:40
3 Corina Rattink-van der Vis 1960 Atletics Nijverdal 56:53 56:20
V65, 10 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Trudi Beerling-Pronk 1946 Noordkop 58:36 58:12
2 Nel Pot 1948 Noordkop 59:13 58:48
3 Nel Bruining 1946 Den Hoorn Texel 1:00:15 1:00:03
MJUN, 6 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Djoao Lobles 2001 Noordkop 24:43 24:43
2 Jurijan Ropke 2000 Den Burg 27:11 27:11
3 Owen Dros 2000 De Waal 27:14 27:14
MSEN, 6 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Aiwen Lobles 1964 Den Helder 24:08 24:08
2 Nico Ruiter 1964 Nederland 25:12 25:12
3 Sjon van Kooten 1955 Wageningen 28:49 28:49
VJUN, 6 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lola Bakker 2002 Den Burg 31:13 31:13
2 Rikkie Kolle 2001 Noordkop 31:25 31:25
3 Kiara Wetsteen 2001 Oudeschild 34:17 34:17
VSEN, 6 KILOMETER
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Celine Ruiter 1996 Trias 28:43 28:43
2 Marieke De Vries 1980 Den Burg 30:29 30:29
3 Mirjam Peijen 1967 Loopgroep De Springbokken 32:12 32:12

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.