Uitslagen en foto’s Vuurtorentrail Ameland

M12, ZA 12 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Tim Pleijte Vlissingen 46:07 46:07
2 Tim van den Broeke Maastricht 46:08 46:07
3 Jonatan Venema Havelterberg 52:42 52:41

V12, ZA 12 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ilona Meter Eerbeek 57:37 57:37
2 Jifke Heijster Utrecht 1:01:01 1:01:00
3 Anneke Witt Hoofddorp 1:06:42 1:06:40

M18, ZA 18 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Albert Pieter Venema Marknesse 1:26:21 1:26:20
2 Jelmer Fidder Nijmegen 1:30:21 1:29:43
3 Edward Molenaar Gouda 1:32:19 1:32:17

V18, ZA 18 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Anne Zijderveld Hendrik-Ido-Ambacht 1:35:16 1:35:15
2 Linda Ooms Tonden 1:38:31 1:38:31
3 Brenda de Jong Drachten 1:41:36 1:41:36

M60, ZO 60 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Harry Wiersma Blije 5:21:13 5:21:11
2 Wouter Huitzing Berkel en Rodenrijs 5:34:36 5:34:35
3 Thomas Sacher Bernsdorf 5:35:46 5:35:45

V60, ZO 60 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Stella Petric Tuk 6:19:28 6:19:25
2 Hiltrud Gorissen-Peters Kleve 7:45:59 7:45:52
3 Petra Eussen Bussum 8:01:50 8:01:40 

M35, ZO 35 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Bas Hollegien Emmeloord 2:19:13 2:19:13
2 Peter van der Zon Emmen 2:30:45 2:30:44
3 Tjeerd Popkema Urk 2:32:04 2:32:04

V35, ZO 35 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Jolien van Hooff Utrecht 2:54:17 2:54:15
2 Maaike Bakker Nederhorst den Berg 3:06:33 3:06:27
3 Petra Kinnegim ‘s-Gravenhage 3:17:08 3:16:58

M18, ZO 18 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Tim van den Broeke Maastricht 1:17:23 1:17:23
2 Tim Pleijte Vlissingen 1:17:23 1:17:23
3 Jorn Hofstra Emmeloord 1:20:26 1:20:25

V18, ZO 18 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ilona Meter Eerbeek 1:34:37 1:34:36
2 Anouk Nieuwlaar Ommen 1:44:25 1:44:14
3 Yke Schouwstra Oosterzee 1:46:07 1:45:51

M10, ZO 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Thomas Straathof Marknesse 49:32 49:32
2 Rudie van de Weg Sneek 56:20 56:20
3 Evan van de Berkt Leusden 56:40 56:37

V10, ZO 10 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Linda Ooms Tonden 48:01 48:01
2 Corrien Dijkstra Heerenveen 1:01:24 1:01:22
3 Nicolet Timmers ‘s-Gravenhage 1:02:52 1:02:50

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *