Uitslagen en foto’s Drents Friese Wold Marathon

Uitslag Marathon
Uitslag 28 km
Uitslag Halve marathon
Uitslag 10 km

UITSLAGEN
42 KM Mannen: 1e Janis Actins Letland 2.59.24 2e Robbie Bell Hengelo 3.04.34 3e Bob v.d. Weg Ouwsterhaule 3.06.17 4e Derek Elfring Diever 3.14.37 5e Koos Leeuw Deverter 3.24.44 Vrouwen: 1e Milou Lendfers Zuidwolde 3.38.04 2e Gerda Weitkamp Houten 3.47.08 3e Astrid Menks Leeuwarden 3.47.06 4e Allie Brouwer Joure 3.50.03 5e Gerry Visser Borne 3.53.38
28 KM: 1e Gerlof Veldstra Mildam 2.09.30 2e Coen Adams Boijl 2.12.09 3eOlaf Prins Hasselt 2.12.28 4e Roelof Schra Staphorst 2.12.40 5e Henk Reinderink Bolsward 2.15.24 Vrouwen: 1e Alejandra Hernandez Groningen 2.11.33 2e Mirjam Ruiter Oostwoud 2.25.28 3e Sophie Bazin Chartres (Fr.) 2.30.33 4e Diana v. Schijndel Steenwijk 2.36.34 5e Liesbeth Koehorst Hoogeveen 2.59.56
21.1 KM: 1e Ferreira Helder Amstelveen 1.14.59 2w Cor Ton Waskemeer 1.24.05 3e Dagmar Jansen Assen 1.26.02 4e Hayo ten Boeft Gouda 1.29.26 5e Albert v.d. Ziel Berltsum 1.31.49 Vrouwen: 1e Martsje Hell Hilsborough (Noordier) 1.28.43 2e Henriette Pepels Beilen 1.40.53 3e Sandou Houwelink Meppel 1.42.43 4e Isabella v.Schothorst Ede 1.44.19 5e Moise Emonts Amsterdam 1.45.28
10 KM: 1e Bart v.d. Veen Zwagerbosch 39.35 2e Remco Groot Beumer Raalte 40.01 3e Martin Bijevaate Steenwijk 41.07 4e Peter Weinants Genderingen 41.26 5e Richard Touber Stiens 42.30 Vrouwen: 1e Anja Leusink Genemuiden 45.47 2e Lobbe de Hollander Naarden 45.56 3e Fenne de Hollander Nederhorst den Berg 46.19 4e Hannelore v.d. Spek Nijeveen 47.02 5e Inge Dijkman Wijk bij Duurstede 49.59

Uitslagen en foto’s Condensloop 2018

MAN, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Riekele Kobes Friesland 1:12:32 1:12:31
2 Roelof Oostra Friesland 1:13:16 1:13:14
3 Willem de Boer Lionitas 1:13:45 1:13:43

VRW, HALVE MARATHON
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Judith van der Meer Lionitas 1:27:36 1:27:36
2 Marjan Andringa Lionitas 1:27:58 1:27:55
3 Inge van Schaick Lionitas 1:33:49 1:33:47

MAN, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Koos-Jelmer de vries Friesland 38:07 38:06
2 Auke Meinsma Loopgroep Leeuwarden 38:18 38:18
3 Jan Willem Davidse PEC 1910 38:22 38:22

MAN, 9.2 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Paul Geertsma Lionitas 30:24 30:23
2 Hagos Berhane Loopclub Burgum 31:30 31:29
3 Tim Tesselaar Noordkop 31:38 31:37

VRW, 10 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Lydia Klessens Friesland 41:47 41:45
2 Miny Verheij Leeuwarden 42:24 42:24
3 Regine Postma Horror 42:28 42:27

MAN, 6.4 KM (4EM)
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ruben Talstra Impala 21:28 21:26
2 Jelmer van der Veen Lionitas 21:40 21:39
3 Sander van Tartwijk Leeuwarden 22:24 22:20

VRW, 6.4 KM (4EM)
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Mare te Biesebeek Lionitas 25:12 25:11
2 Sietske Dijkstra Vitalis 25:15 25:13
3 Renske de Vries Horror 25:30 25:27