Uitslagen 1e Winterloop Sneek

Paul Geertsma en Ylona Kruis winnaars 1e Winterloop Sneek

SNEEK – Paul Geertsma uit Goutum is gisteren in Sneek winnaar geworden van de eerste Winterloop van Horror dit seizoen. Hij zette de klokken stil op 30.30 minuten. Ylona Kruis uit Ysbrechtum kwam als eerste binnen bij de dames te winnen. Haar eindtijd was 35.54 minuten.

De deelnemers aan de eerste winterloop kregen pittige weersomstandigheden voor de kiezen met veel wind en uitschieters van 32 knopen (windkracht 7). Ondanks dat draafden 60 jongeren op in de leeftijdsklasse van 6 tot en met 18 jaar en met 300 volwassen zodat Horror kan terugkijken op een zeer geslaagd evenement.

MAN, WINTERLOOP 8.9 km
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Paul Geertsma 1985 Goutum 30:30 30:30
2 Roelof Oostra 1983 Mantgum 30:38 30:34
3 Willem de Boer 1977 Exmorra 31:07 31:07
4 Marcel Adema 1972 Akkrum 31:35 31:35
5 Wilko Bakker 1985 Joure 31:40 31:39

VROUW, WINTERLOOP 8.9 km
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ylona Kruis 1973 IJsbrechtum 35:56 35:54
2 Evelien van Leeuwen 1995 Utrecht 39:25 39:19
3 Liesbeth Steenbergen 1966 Sneek 40:15 40:13
4 Hinke Goemaat 1981 Idsegahuizum 40:35 40:28
5 Nynke Steigenga 1983 Exmorra 40:40 40:36

Uitslagen en foto’s Fit & Frij Rin Heeg

UITSLAGENFOTO’S – FOTO’S Simon Regnerus

MAN, 4 ENGELSE MIJL
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Jetze Genee 1978 Makkum 24:05
2 Martijn Ruis 1982 Sneek 24:31
3 Wabe Roskam 1972 Wommels 25:33

VROUW, 4 ENGELSE MIJL
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Aafke Feenstra 1988 IJlst 31:26
2 Wietske de Jong 1974 Joure 34:16
3 Marga Zwanenburg 1957 Sneek 35:25

MAN, 10 ENGELSE MIJL
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Mechiel Zantema 1986 Goutum 59:40
2 Wilco Bakker 1985 Joure 1:00:09
3 Ilan Palstra 1972 Workum 1:02:42

VROUW, 10 ENGELSE MIJL
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Linda Bennets-Van Hurck 1978 Makkum 1:17:41
2 Femke Boersma 1976 Lemmer 1:22:04
3 Jannie Schaap 1993 Heeg 1:22:45

Uitslagen en foto’s 4e Winterloop Sneek

UITSLAGEN – FOTO’S Jolanda Siemonsma

MAN, WINTERLOOP 8.9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Roelof Oostra 1983 Mantgum 30:19 30:19
2 Yke Zoetendal 1972 Joure 30:44 30:44
3 Erik Bouma 1979 IJlst 31:15 31:15
VROUW, WINTERLOOP 8.9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Immie Auck Kersbergen 1987 Wommels 34:42 34:42
2 Ylona Kruis 1973 IJsbrechtum 36:10 36:10
3 Nynke Steigenga 1983 Exmorra 37:43 37:43

Uitslagen en foto’s 3e Winterloop Sneek

UITSLAGEN – FOTO’S Jolanda Siemonsma

MAN, WINTERLOOP 8.9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Roelof Oostra 1983 Mantgum 29:58 29:57
2 Willem de Boer 1977 Exmorra 30:46 30:46
3 Erik Bouma 1979 IJlst 31:28 31:27
VROUW, WINTERLOOP 8.9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Immie Auck Kersbergen 1987 Wommels 34:24 34:23
2 Regine Postma 1988 Joure 35:46 35:45
3 Nynke Steigenga 1983 Exmorra 38:10 38:07

Uitslagen Cees Clement Cross/Trail Sneek

UITSLAGEN – FOTO’S Jolanda Siemonsma

10 KM MANNEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Piet Wiersma 1997 Jahn II 36:36
2 Gerrit Wolbers 1994 Lionitas 37:14
3 Remon van Lunzen 1969 Lionitas 37:35

6 KM VROUWEN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Fleur Baljet 1995 Horror 25:27
2 Ine Strijker 1978 Ruinen 25:50
3 Regine Postma 1988 Horror 26:49

SPRINTCROSS Mannen
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Lars van Hoeven 1999 AV Heerenveen 2:57
2 Bram Kielman 1996 AV Heerenveen 2:58
3 Peter-Jan de Jong 1998 Horror 3:02

SPRINTCROSS Vrouwen
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd

1 Susanne Libbers 2001 Adorp 3:37
2 Anke Zonderland 1995 Impala 3:41
3 Cato Bontekoe 1997 Impala 3:45

Uitslagen en Foto’s 2e Winterloop in Sneek

UITSLAGENFOTO’S Ewold Kooistra – FOTO’S Jolanda Siemonsma

MAN, WINTERLOOP 8.9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Willem de Boer 1977 Exmorra 29:50 29:49
2 Yke Zoetendal 1972 Joure 29:51 29:50
3 Roelof Oostra 1983 Mantgum 29:59 29:58
VROUW, WINTERLOOP 8.9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Immie Auck Kersbergen 1987 Wommels 34:25 34:23
2 Ylona Kruis 1973 IJsbrechtum 35:47 35:45
3 Liesbeth Steenbergen 1966 Sneek 38:27 38:25

Uitslagen 1e Winterloop Sneek

UITSLAGEN – FOTO’S Jolanda Siemonsma – FOTO’S Jeugd Jolanda Siemonsma

14925255_580212145510183_6770646938512121159_n

MAN, WINTERLOOP 8.9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto

1 Willem de Boer 1977 Exmorra 29:41 29:41
2 Yke Zoetendal 1972 Joure 30:20 30:19
3 Gerrit Wolbers 1994 Franeker 30:48 30:48

VROUW, WINTERLOOP 8.9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto

1 Ylona Kruis 1973 IJsbrechtum 35:40 35:39
2 Liesbeth Steenbergen 1966 Sneek 38:54 38:50
3 Nynke Steigenga 1983 Exmorra 39:11 39:07

Uitslagen en Foto’s Sneek-Bolsward-Sneek

UITSLAGEN – FOTO’S BENITY – FOTO’S Gerrit Kramer – Uitzending van PodiumTV

MAN, 20 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Olfert Molenhuis 1983 Assen 1:07:17
2 Geart Jorritsma 1996 Sneek 1:09:35
3 Rob Vijver 1991 Leeuwarden 1:10:44
VROUW, 20 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Immy Kersbergen 1987 Wommels 1:24:11
2 Simone van Dijk 1978 Makkum 1:33:43
3 Liesbeth Steenbergen 1966 Sneek 1:35:11

Lees verder

Uitslagen Ronde van Súdwest Fryslân

UITSLAGEN – FOTO’S Janke vd SchaafIMG_9882

VROUW, 21.1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Yvonna Tinga 1974 bolsward 1:37:55
2 Liesbeth Steenbergen 1966 Sneek 1:39:54
3 Nynke Steiginga 1983 exmorra 1:41:12
MAN, 21.1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ilan Palstra 1972 workum 1:21:44
2 Siep Nota 1990 Sneek 1:22:56
3 Gerrit Kramer 1966 Bolsward 1:23:30

Lees verder

Uitslagen en foto’s 4e Winterloop Sneek

Uitslagen – FOTO’S Janke vd Schaaf – FOTO’S 8,9 km – FOTO’S Kidsrun

Foto’s Winterloop

MAN, WINTERLOOP 8.9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eelke Boonstra 1987 Sneek 30:33
2 Willem de Boer 1977 Exmorra 30:43
3 Yke Zoetendal 1972 Joure 30:45
VROUW, WINTERLOOP 8.9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Immy Kersbergen 1987 Wommels 35:30
2 Regine Postma 1988 St Nicolaasga 37:19
3 Renske de Vries 1985 Sneek 38:39