Uitslagen en foto’s Oudejaarsloop Marrum

UITSLAGEN
21.1 KM
1 Riekele Kobes Heerenveen SV Friesland 1.14.59 MSE.01
2 Hagos Berhane Burgum Lionitas 1.18.02 MSE.02
3 Dick Wobbes Feanwalden Loopgroep Leeuwarden 1.20.14 MSE.03
1 Remon v. Lunzen Leeuwarden Lionitas 1.20.14 M40.01
2 Remco Schraa Hurdegarijp Loopgroep Leeuwarden 1.21.28 M40.02
3 Harry Wiersma Blije Friesland/Lionitas 1.23.07 M40.03
1 Richard v.d. Wal Leeuwarden Lionitas 1.32.19 M50.01
2 Ritske Flootman Menaam SV Friesland 1.33.00 M50.02
3 Albert v.d.Ziel Berltsum SV Friesland 1.33.32 M50.03
1 Piet Scholten Leeuwarden Geen 1.37.08 M62.01
2 Johannes v.d. Veen Leeuwarden Lionitas 1.38.07 M61.02
3 Jasper Keizer St.-Annaparochie SV Friesland 1.39.14 M61.03
1 Sanne Heidinga Leeuwarden Lionitas 1.36.35 V35.01
2 Karin v. Gorp Den Haag AV Sparta 1.42.52 V45.01
3 Liesbeth Steenbergen Sneek AV Horror 1.46.02 V45.02
1 Nynke de Jong Tzum Geen 1.50.53 VSE.01
2 Maaike Heidinga Lippenhuizen Geen 1.59.05 V35.02
3 Feikje Reidstra Burdaard Loopgroep Hugo 1.59.34 V45.03

10.2 KM
1 Gerrit Pijpker Bakkeveen Geen 36.32 MSE.01
2 Marten Jan Ernst Damwâld SV Friesland 37.50 MSE.02
3 Kibron Teweidebrhan Hijum Lionitas 37.52 MSE.03
1 Marrit Mulder Leeuwarden Loopgroep Wim 46.00 VSE.01
2 Femke Hemstra Leeuwarden SV Friesland 47.56 VSE.02
3 Marit Houtsma Ried SV Friesland 48.53 V40.01

5.4 KM
1 Pieter Prins Stiens SV Friesland 20.09 MSE.01
2 Marco Verkade Leeuwarden Loopgroep Leeuwarden 21.38 MSE.02
3 Yne Age Terpstra Hallum Geen 21.40 MSE.03
1 Meike Regeling Stiens Lionitas 23.33 V14.01
2 Baukje Wijma Jislum Geen 24.53 VSE.01
3 Robin Nijholt Ossenzijl AV Heerenveen 26.55 VSE.02

40e Oudejaarsloop met 300 deelnemers aan de start.

MARRUM – De weersvoorspelling vooraf was slecht maar toen wethouder Jaap Wijma het startsein gaf voor de 40e editie van de Oudejaarsloop Marrum viel dit alleszins mee. Daar waren de organisatoren Marnheim en SV Friesland blij mee. Slecht weer op zo’n parkoer is geen pretje. Maar wel weer een uitdaging!  Lees verder

Uitslagen en foto’s Verhoeve Groen Cross/Trailrun Appelscha

10 KM MAN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Tom Hendrikse AAC ’61 31:21
2 Rob Vijver Leeuwarden 33:12
3 Gert-Jan Stevens HAC ’63 33:37

6 KM VROUW
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Anne Luijten Olympus ’70 20:19
2 Susan van Weperen LSV Invictus 20:55
3 Silke Jonkman Vitalis 22:13

15MAN, TRAILRUN 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Harmen Stam Loopgroep Bedum 1:04:32 1:04:32
2 Homme Rodenhuis Leeuwarden 1:05:23 1:05:23
3 Jeroen Vleer Oldeberkoop 1:08:30 1:08:30

15VRW, TRAILRUN 15 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETT
O
1 Jessica Oosterloo LSV Invictus 1:03:20 1:03:20
2 Marijke Vreugdenhil Oosterwolde Fr 1:16:34 1:16:34
3 Janke Douma Lichtaard 1:21:00 1:21:00

8MAN, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Tom Luijten Rotterdam 36:45 36:45
2 Johan Brans Delft 36:45 36:45
3 Peter Overwijk Boelenslaan 36:52 36:52

8VRW, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Femke Luijten Rijswijk Zh 38:22 38:22
2 Sjoerdtje Veenstra Burgum 45:23 45:23
3 Liesbeth Haack Marum 51:02 51:02

Uitslagen en foto’s Sint Thomas Trailrun Nieuwehorne

Heren 35 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ 35 km

1 Edgar Griffioen Amsterdam zuidoost 1969 2:33:00
2 Rutger Wagenaar Leeuwarden 1981 2:36:25
3 Peter Rietveld Schottheide (DE) 1979 2:38:26

Dames 35 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ 35 km

1 Brechje Rankenberg Hulshorst 1982 3:06:44
2 Esther Veldhuizen Nijmegen 1995 3:08:27
3 Annie Oostenbriink Oldeberkoop 1964 3:22:08

Heren 20 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto

1 Thijmen Van der Loop Groningen 1992 1:18:11
2 Richie Azombo Heerenveen 1991 1:21:30
3 Roelof de Roos De Roos Leeuwarden 1978 1:23:06

Dames 20 km Trailrun
Plts Naam Woonplaats GJ Netto

1 Martsje Hell Hillsborough (GB) 1985 1:27:21
2 Corien Jansen Nijeveen 1986 1:31:34
3 Janneke Molenhuis Meppel 1977 1:32:06  Lees verder

Uitslagen en foto’s Gaasterlân Rabo Run

Heren Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Riekele Kobes Heerenveen 1986 1:14:21 1:14:23
2 Roelof Oostra Mantgum 1983 1:18:06 1:18:09
3 Oukubay Huruy Heerenveen 1994 1:19:22 1:19:24

Dames Halve Marathon
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Bertine Vries de Gasselte 1980 1:24:43 1:24:48
2 Hinke Schokker Oostermeer 1983 1:25:31 1:25:33
3 Rianne Harmsen – de Boer Drachten 1991 1:31:13 1:31:16

Heren 12 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Bram Kielman Grouw 1996 40:10 40:12
2 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 40:11 40:12
3 Bert Venema Balk 1994 42:07 42:08

Dames 12 km
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Anita Flapper Berlikum fr 1997 52:35 52:46
2 Gwendolien Flokstra Rutten 1992 52:39 52:49
3 Sofia Houwer Joure 1980 52:57 53:04

Heren 4 mijl
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Tsjerk Dijksma Damwoude 1998 22:16 22:18
2 Hindrik Jagersma Groningen 1993 22:48 22:50
3 Jacob Van der Galien Dokkum 2003 23:58 24:00

Dames 4 mijl
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto

1 Melanie De Munnik Emmeloord 1997 28:41 28:44
2 Rianne Niewold Punthorst 1990 28:47 28:50
3 Gerbrich De Haan Oosterzee 2005 29:11 29:17

Uitslagen en foto’s Ameland Adventurerun

Ronald Schröer en Carlonyne Jekosgej Tuithoek winnen 15de Adventurerun.

De 34-jarige Ronald Schroer uit Egmond aan de Hoef heeft de halve marathon van de jubilerende Advernturerun op Ameland gewonnen. In de vijftiende editie wist hij te komen tot een tijd van 1.10.13. Dat Ronald ver verwijderd bleef van het parkoersrecord, dat vorige jaar met 1.06.55 scherp werd gesteld door Dennis Licht, was niet verwonderlijk. De harde wind en ook de koude temperatuur zorgden voor een zware strijd.

Lange tijd bleef een groep van 5 mannen bij elkaar. Pas rond het 12 kilometer punt wisten Ronald Schroer en Dennis Licht de beslissing te forceren. De drie anderen, Ruben Scheurwater (winnaar in 2016), Michiel de Ruiter (tweede in 2017) en Olfert Molenhuis (derde in 2016) moesten uitmaken wie de uiteindelijke nummer drie zou worden.

In het vervolg van de strijd wist Ronald weg te lopen bij Dennis Licht en als eerste te finishen. De strijd om de derde plaats werd uiteindelijk gewonnen door Ruben Scheurwater. Lees verder

Uitslagen en foto’s Cees Clement Cross Sneek

MAN, 10 KM MANNEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Janco Rijpstra Oentsjerk 36:55
2 Rob Vijver Leeuwarden 37:32
3 Peter-Jan de Jong Joure 37:51

VROUW, 6 KM VROUWEN
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Fleur Baljet Oosthem 25:33
2 Lisanne Jager Leeuwarden 27:44
3 Renske de Vries Sneek 28:45

MAN, TRAILRUN 4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Steven van Gorssel Makkum 21:18
2 Kevin Visser Leeuwarden 22:07
3 Bas Visser Leeuwarden 22:08

VROUW, TRAILRUN 4 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Lisette Leeuwen Pingjum 21:39
2 Silvia Kramer De Knipe 22:44
3 Marrit Van der Kort Joure 24:58

MAN, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Hindrik Jagersma Groningen 30:58
2 Dennis Brandenburg Steenwijk 32:27
3 Peter Hoekstra IJlst 34:40

VROUW, TRAILRUN 8 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Jitske Cats Burgwerd 36:32
2 Corine Visser Leeuwarden 37:40
3 Jannette Schumacher Noordwijk 40:40

MAN, TRAILRUN 12 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Thierry van Riesen Oberraden 44:59
2 Jan Albert Veenema Sneek 45:28
3 Auke Veldman IJlst 45:48

VROUW, TRAILRUN 12 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Rian van Buren Sneek 53:17
2 Yke Schouwstra Oosterzee 55:57
3 Ingrid Deinum Joure 1:00:09

Uitslagen en foto’s 2e Winterloop Sneek

MAN, WINTERLOOP 8.9 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

Paul Geertsma Goutum 29:29 29:28
Roelof Oostra Friesland 30:45 30:44
Willem de Boer Exmorra 31:25 31:24

VROUW, WINTERLOOP 8.9 KM
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

Samantha Wolfslag Leeuwarden 36:21 36:16
Ylona Kruis IJsbrechtum 36:26 36:23
Rian van Buren Sneek 37:39 37:36

Uitslagen en foto’s Pepernotenrun Franeker


Mannen, 6,8 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Gerrit Wolbers Lionitas 24:37
2 Pieter Prins SV Friesland 25:17
3 Reinier van der Stap Harlingen 26:00

Vrouwen, 6,8 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Liesbeth Steenbergen Sneek 30:14
2 Marrit Hoekstra Easterein 30:41
3 Pernille Verheij AH Franeker 31:18

Mannen, 10,7 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Bram Kielman AV Heerenveen 39:42
2 Victor Plomp Leeuwarden 41:40
3 Lieuwe Palstra Bolsward 41:45

Vrouwen, 10,7 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

Anna Lemstra AH Franeker 47:52
Marrit Mulder Leeuwarden 48:38
Alie Brouwer Horror 51:46

Mannen, 16,4 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Rob Vijver Lionitas 1:00:03
2 Dick Wobbes Loopgroep Leeuwarden 1:00:58
3 Remco Schraa Loopgroep Leeuwarden 1:03:56

Vrouwen, 16,4 KILOMETER
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING TIJD

1 Rianne – Harmsen de Boer Drachten 1:08:08
2 Judith van der Meer Lionitas 1:08:23
3 Lisan de Vries Bergum 1:13:05

VERSLAG Jan Kooistra Lees verder

Uitslagen en foto’s Sinterklaasloop in Bolsward

HEREN, SINTLOOP
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Rob Vijver Hichtum 26:30 26:30
2 Dick Wobbes Feanwalden 27:10 27:10
3 Dyan Hendriks Bolsward 27:36 27:36

DAMES, SINTLOOP
PLTS NAAMWOONPLAATS/VERENIGING BRUTO NETTO

1 Ylona Kruis 31:05 31:05
2 Rian van Buren Sneek 31:14 31:14
3 Yvonna Tinga Bolsward 33:45 33:45