Uitslagen en foto’s Ronde van Oranjewoud

M 25 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto

1 Oukubay Huruy Heerenveen 1994 58:52 33:10 1:32:02
2 Sjirk Bijma Joure 1992 1:05:15 34:13 1:39:28
3 Jurriaan Rouw, de Oranjewoud 1975 1:05:14 34:14 1:39:28

V 25 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Bruto

1 Carien Gibcus Rotterdam 1980 1:13:28 39:00 1:52:28
2 Marieke Otten Groningen 1983 1:23:24 44:46 2:08:10
3 Sofia Houwer Joure 1980 1:23:25 45:03 2:08:28

MSen 16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 55:36 55:38
2 Karel-Jan Lensen Groningen 1982 56:50 56:52
3 Willem De haan Garijp 1976 58:38 58:40

V 16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Mireille Baart Wageningen 1981 1:09:36 1:09:40
2 Alie Brouwer Joure 1963 1:14:37 1:14:54
3 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:16:55 1:16:59

M 10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Erik Bolding Tuk 1983 31:14 31:16
2 Dick Wobbes Veenwouden 1992 35:19 35:20
3 Freek Welbedacht Groningen 1989 36:43 36:44

V 10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Suzanne Van Gelder Wolvega 1977 43:20 43:25
2 Lyanne Ditewig-Buwalda Heerenveen 1979 43:32 43:38
3 Anita Bouma Leeuwarden 1987 43:33 43:38

M 5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Rikjan Bathoorn Peize 2000 17:14 17:17
2 Jordi Dommerholt Heerenveen 1996 19:06 19:08
3 Rolf Hoekstra Heerenveen 1984 19:38 19:40

V 5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Eline Kelly Eesveen 1993 20:22 20:24
2 Nynke Altena Leeuwarden 1996 22:01 22:03
3 Mathilde Spitzen De blesse 1996 24:41 24:44

4-5 Ronde van Oranjewoud

Datum: 4 mei 2019.
Locatie: Abe Lenstra Stadion.
Inschrijving: Is voor hardlopen alleen mogelijk via voorinschrijving en uiterlijk tot en met 3 mei a.s. 18.00 uur!
Klik hier om in te schrijven.
Afhalen startnummers 4 mei vanaf 9.30 uur

Starttijden:
25 km wandeltocht om 8.30 uur
25 km hardlopen om 11.00 uur
10- en 16,1 km (10 EM) 11.20 uur
5,2 km om 11.30 uur

Wandelaars:

  • 1e rustpunt en controle in dorpshuis ’t Trefpunt Hegedyk 38A, 8405 BV Luxwoude. Tel. 0513- 850526
    Afgelegde afstand ±11 km. Controlepost is open van 10:00 uur tot 12:30 uur.
  • 2e rustpunt in café de Knyp, Meyerweg 117, 8456 GC De Knipe.
    Jan Scholten eigenaar Tel. 0513- 688229. Afgelegde afstand ± 19 km
    Controlepost is open van: 11:00 uur tot 14:00 uur. De Afmelding is om 16:00 uur gesloten.

Afstanden:
– 25 km wandelafstand
– 25 km hardlopen Atletiekunie gecertificeerd parcours
– 16.1 km: (10 mijl) Atletiekunie gecertificeerd parcours
– 10 km: Atletiekunie gecertificeerd parcours
– 5.2 km
De 25 km wedstrijd is eerst de route van de 10 mijl om vervolgens de resterende afstand hier achteraan te lopen. Voor deze afstand geldt een tijdslimiet op de eerste doorkomst na 16.1km. Deze is gesteld op 1u50m. Lees verder

Uitslagen Ronde van Oranjewoud

V  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Mariska Boek Oranjewoud 1975 1:12:10 1:55:54 1:55:47 1:55:54
2 Nynke Steigenga Exmorra 1983 1:21:36 2:12:53 2:12:49 2:12:53
3 Tryntsje Postma-Bouwhuis Sint nicolaasga 1987 1:24:16 2:14:56 2:14:48 2:14:56
M  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Riekele Kobes Leeuwarden 1986 55:40 1:31:50 1:31:47 1:31:50
2 Willem De Boer Exmorra 1977 56:10 1:32:18 1:32:15 1:32:18
3 Jan Venhuizen Appingedam 1968 1:01:03 1:40:13 1:40:10 1:40:13
V  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Marije Van der Kooij Heerenveen 1982 1:12:56 1:13:05
2 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:17:04 1:17:08
3 Sofia Houwer Joure 1980 1:18:30 1:18:37
M  16,1 km (10 EM) prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Dennis Westra Groningen 1996 57:03 57:06
2 Mechiel Zantema Goutum 1986 57:13 57:16
3 Oukubay Huruy Heerenveen 1994 59:22 59:24
V  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Ydwine Van der Veen Goutum 1993 40:35 40:38
2 Evelyne Abeln/Avezaat Smalle ee 1958 42:27 42:35
3 Jikke Van den Berg Nij beets 1969 43:53 44:00
M  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Marcel Adema Akkrum 1972 34:17 34:19
2 Hans Hiemstra Harkema 1978 36:15 36:20
3 Erik Bolding Tuk 1983 36:30 36:33
V  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Eline Kelly Steenwijk 1993 20:49 20:51
2 Margryt Gerritsma Heerenveen 1991 21:58 22:01
3 Mirte Lehmann Bontebok 1996 23:07 23:10
M  5 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Rikjan Bathoorn Peize 2000 18:28 18:30
2 Jordi Dommerhol Heerenveen 1996 18:39 18:41
3 Henk Veenstra Gorredijk 1984 20:36 20:38

Uitslagen Ronde van Oranjewoud

UITSLAGEN – FOTO’S

M 26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto

1 Jan Venhuizen Appingedam 1968 57:42 35:03 1:32:45 1:32:48
2 Erik Bolding Tuk 1983 58:00 36:10 1:34:10 1:34:13
3 Ynte Lemstra Lemmer 1990 1:05:51 38:50 1:44:41 1:44:45

V 26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto

1 Ydwine Van der Veen Goutum 1993 1:12:22 41:46 1:54:08 1:54:13
2 Jacquelien Van Bloois Emmeloord 1964 1:21:29 48:41 2:10:10 2:10:27
3 Gieny Van Niejenhuis Almere 1961 1:22:04 49:14 2:11:18 2:11:26

M 16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Riekele Kobes Leeuwarden 1986 55:10 55:13
2 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 55:52 55:54
3 Foppe Van der Heide Drachten 1971 58:49 58:52

V 16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto

1 Jacolien Ruizendaal Emmeloord 1983 1:05:00 1:05:05
2 Eva Koopman Groningen 1987 1:06:44 1:06:49
3 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:15:04 1:15:08  Lees verder

Uitslagen & Foto’s Ronde van Oranjewoud

UITSLAGEN – FOTO’S Flitsnieuws.nl – FOTO’S Foekelina Numan

M 45+  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Jan Venhuizen Smilde 1968 57:31 57:34
M 35-  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
2 Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 57:58 58:01
3 Bert De Boer Staphorst 1987 58:29 58:31
V 45+  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
1 Vanessa Gosselink Biddinghuizen 1971 1:06:23 1:06:25
V 35-  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto Foto
2 Samantha Wolfslag Leeuwarden 1986 1:08:16 1:08:25
3 Eva Koopman Groningen 1987 1:09:54 1:09:57
M  32 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Harry Wiersma Blija 1972 1:03:13 1:05:05 2:08:18 2:08:21
2 Roelof Oostra Mantgum 1983 1:03:01 1:08:15 2:11:16 2:11:19
3 Jan Albert Veenema Sneek 1974 1:05:35 1:14:38 2:20:13 2:20:17
V  32 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Hilda Wijnja Tjerkgaast 1989 1:23:20 1:24:53 2:48:13 2:48:31
2 Jolanda de Vries Akkrum 1976 1:24:45 1:24:48 2:49:33 2:49:45
3 Marije Van der Kooij Heerenveen 1982 1:26:07 1:25:15 2:51:22 2:51:40

Lees verder

Uitslagen Ronde van Oranjewoud

UITSLAGENFOTO’S Marcel Bomas – FOTO’S Gerrit Schuitema – FOTO’S Foekelina Numan- FOTO’S en VERSLAG Feannet.nl

Ronde van Oranjewoud

M 45+  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Jan Venhuizen Smilde 1968 55:56 55:58
2 (3e) Saher Yousef Heerenveen 1966 58:34 58:36
M 35-  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 (2e) Jan Sytze Jonker Hemrik 1986 56:15 56:17
V 35-  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Immy Auck Kersbergen Wommels 1987 1:01:01 1:01:03
V 45-  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 (2e) Yvonna Tinga Bolsward 1974 1:08:17 1:08:21
V 45+  16,1 km (10 EM) wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 (3e) Bettie Agricola Goingarijp 1967 1:11:23 1:11:30
M  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Erik Bolding Tuk 1983 34:03 34:05
2 Rob Vijver Heerenveen 1991 35:43 35:45
3 Geale Simon Postma Kollum 1989 35:51 35:53
V  10 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Sanne Tamminga Groningen 1984 40:09 40:12
2 Renske De Vries Sneek 1985 42:19 42:22
3 Corine Visser Leeuwarden 1972 46:22 46:27
V  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Regine Postma Sint nicolaasga 1988 1:17:31 49:25 2:06:56 2:07:07
2 Marta Sznajder Groningen 1986 1:23:27 49:06 2:12:33 2:13:26
3 Annie Oostenbriink Oldeberkoop 1964 1:21:50 51:19 2:13:09 2:13:51
M  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto
1 Roelof De Roos Leeuwarden 1978 1:00:53 40:19 1:41:12 1:41:15
2 Fokko Smedema Leeuwarden 1987 1:03:25 41:11 1:44:36 1:44:38
3 Laurenz Boer Niekerk grootegast 1974 1:06:29 40:48 1:47:17 1:47:28

Lees verder

2/5 Ronde van Oranjewoud

Ronde van Oranjewoud
Informatie
Op zaterdag 2 mei 2015 wordt voor de 21e keer de Ronde van Oranjewoud georganiseerd door AV Heerenveen en sinds 6 jaar in samenwerking met Sportstad Heerenveen. De Ronde van Oranjewoud bestaat uit meerdere afstanden over een parcours van verharde wegen door o.a. het prachtige bosrijke Parklandschap van Oranjewoud, Mildam en De Knipe. We organiseren een recreatieloop over 26,1 km, een wedstrijdloop over 10 Engelse Mijlen, een recreatieloop over 10 Engelse Mijlen, een recreatieloop over 10 km en een recreatieloop van 5,2 km.

De loop over 26,1 km is een mooie voorbereiding op de Marathon rond Sneek en meer. De te lopen route is eerst de route van de 16,1 km om vervolgens de route van de 10 km hier achteraan te lopen. Ten behoeve van deze afstand geldt een limiet op de eerste doorkomsttijd. Indien u na 16,1 km binnen 1 uur en 50 minuten over de streep komt, mag u de wedstrijd vervolgen. Op het parcours staan een aantal verzorgingsposten waar naast water ook sportdrank (Powerbar) verkrijgbaar is. Lees verder

Uitslagen Ronde van Oranjewoud

Podium 16kPodium 16k

Podium 26kPodium 26k

UITSLAGEN – FOTO’S Foekelina Numan – FOTO’S Klaas Peereboom – FOTO’S Sander Online Media

V  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Ylona Kruis Ysbrechtum 1973 1:07:59 41:56 1:49:55 1:50:02
2 Marije Van der Kooij Heerenveen 1982 1:17:51 49:50 2:07:41 2:07:50
3 Liesbeth Albers Bontebok 1957 1:17:52 51:12 2:09:04 2:09:13
M  26 km prestatieloop
Plts Naam Woonplaats GJ Ronde 1 Ronde 2 Netto Bruto Foto
1 Foppe Van der heide Drachten 1971 1:03:25 38:46 1:42:11 1:42:12
2 Fokko Smedema Leeuwarden 1986 1:03:59 40:34 1:44:33 1:44:35
3 Willem Koet Heerenveen 1967 1:04:29 41:16 1:45:45 1:45:47
M  10 EM wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Erwin Akkerman Meppel 1979 54:51 54:53
2 Jan Venhuizen Smilde 1968 57:11 57:12
3 Saher Yousef Heerenveen 1966 58:30 58:31
V  10 EM wedstrijdloop
Plts Naam Woonplaats GJ Netto Bruto
1 Silvia Brouwer Oudeschoot 1975 1:09:09 1:09:13
2 Anneke De boer Nijland 1967 1:09:24 1:09:27
3 Liesbeth Steenbergen Sneek 1966 1:11:37 1:11:39

Lees verder